Kod rabatowy easyJet

EasyJet to serwis, w którym każdy miłośnik podróży może zamówić bilet lotniczy i odbyć odprawę online bez konieczności wychodzenia z domu. Wiele miejsc na świecie czeka, abyśmy je odkryli podczas wyjazdów, które umożliwia easyJet.

 

Rezerwując bilety warto wykorzystać kupon rabatowy easyJet pozwalający na obniżenie ceny podróży niemal do każdego zakątka Globu.

Leć gdziekolwiek zechcesz z easyJet

Za pośrednictwem serwisu easyJet.pl mamy szansę zarezerwować bilet do jednego z odległych miejsc na Ziemi. Wirtualna obsługa sprawia, że bez konieczności wychodzenia z domu można wybrać trasę, na której ma odbyć się podróż, określić warunki lotu i dokonać opłaty. Nigdy wcześniej podróżowanie nie było tak proste – szczególnie że poprzez portal możemy nie tylko zarezerwować lot, ale także wynająć samochód lub zabukować hotel.

Szwajcarska precyzja

Witryna easyJet prowadzona jest przez siostrzane spółki ze Szwajcarii i Anglii. Od wielu lat firma cieszy się uznaniem ze strony pasażerów, uzyskując regularnie nagrody i wyróżnienia, między innymi kilkukrotnie w ciągu ostatnich lat nagradzano ją w kategorii „Najlepsza linia lotnicza według stosunku jakości do ceny”. Właściciele linii jako priorytet obrali bezpieczeństwo, najwyższą jakość obsługi oraz przyjazna politykę cenową. EasyJet wspiera także ideę ekologicznego podejścia do biznesu, dbając o ograniczenia emisji spalania oraz minimalizując skutki działalności człowieka zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Linie lotnicze easyJet obsługują na co dzień kilkaset tras do wielu zakątków na całym świecie.

Jeden z samolotów easyJet - zdjęcie z fanpage'a portalu na Facebooku.

Połączenia lotnicze do Europy i całego świata w easyJet

EasyJet to doskonały serwis dla tych, co kochają odwiedzać różne ciekawe miejsca na świecie. Portal umożliwia wyszukiwanie połączeń lotniczych i rezerwację biletów. Jednak przy pomocy easyJet nie tylko zapewnimy sobie miejsce w samolocie, ale także wyszukamy i zarezerwujemy hotel. Dla tych, którzy lubią samodzielność linie easyJet udostępniają opcję wypożyczenia samochodu. Jeśli wybieramy się do odległego kraju i potrzebujemy w nim łatwego środka transportu, wynajęcie auta może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Oprócz podstawowych funkcjonalności serwis pozwala także na zamówienie wielu dodatkowych opcji. Są to między innymi:

 • Speedy Boarding
 • ubezpieczenie podróży czy
 • wybór miejsca w samolocie.

Lataj po całym świecie taniej dzięki kuponowi rabatowemu easyJet

 1. Jeśli chcesz obniżyć cenę połączeń lotniczych, wyszukaj na Moje Kupony aktualny kupon rabatowy easyJet. Przeczytaj uważnie opis kuponu, który przedstawia wszystkie warunki wykorzystania kuponu w serwisie.

 2. Kliknij w wybrany kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wówczas do witryny easyJet, a w pasku na górze strony zobaczysz okienko „Twój kupon rabatowy”.

 4. Skopiuj z tego okienka kod kuponu.

 5. Teraz wyszukaj odpowiednie połączenie lotnicze i przejdź do formularza rezerwacji.

 6. W drugim kroku rezerwacji poniżej wyboru opcji lotu znajdziesz okienko „Kody promocyjne”. Wklej w nie skopiowany wcześniej kod kuponu i kliknij przycisk „Wykorzystaj kod”.

 7. System zaktualizuje wówczas cenę twojego lotu i pomniejszy ją o należny rabat. Teraz dokończ jedynie swoją rezerwację, aby niebawem wylecieć w daleką podróż w nieznane.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu składania zamówienia w serwisie.

Recenzje dla easyJet

5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka
1 ocen
5 z 5 gwiazdek
Napisz recenzję
napisał(-a) o śro. 06. maj 2015
Przyjemność z latania
Ostatnimi czasy zacząłem planować swój wakacje. Wiadomo, że im wcześniej się to zrobi, tym lepiej, w związku z tym po konsultacjach z dziewczyną podjęliśmy decyzję, aby polecieć do Wielkiej Brytanii w czerwcu. Przeglądaliśmy oferty różnych linii lotniczych i trafiliśmy na EasyJet. Nazwa z pewnością nie jest przypadkowo, faktycznie łatwo odnaleźć się na stronie, skorzystać z wyszukiwarki i polecieć w wymarzone miejsce. Chwila przeglądania i jednoznaczne stwierdzenie, że w czerwcu bilety są najtańsze. Udało mi się zabukować dwa bilety na 15 czerwca w cenie 220zł w dwie strony. Traktuje to jako okazje. Nie latałem jeszcze tymi liniami, ale znajomi polecali, więc stwierdziłem, że spróbuję!
Ogólne wrażenia:
Proces zamówienia
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy

Podobne kupony rabatowe

Kupony rabatowe easyJet, których termin ważności upłynął

 • Nieważny
  Rabatu
  Do 20% rabatu na wybrane loty w easyJet
  Ważny do 13. stycznia 2015 - Nieważny

  Oferta ważna na wszystkie podróże między 3 lutego a 8 lipca 2015
  Działa?
  • 0
  • 0