Kupon rabatowy AliExpress

Darmowa dostawa w AliExpress
Zobacz promocję
14 razy użyty
Warunki realizacji
4$ rabatu dla nowych klientów w AliExpress
Zobacz promocję
16 razy użyty
Warunki realizacji
Kupony 2$ w cenie 0,01$ dla nowych klientów w AliExpress
Zobacz promocję
15 razy użyty
Warunki realizacji
Elektronika w promocji w AliExpress
Zobacz promocję
5 razy użyty
Warunki realizacji
Zegarki w promocji w AliExpress
Zobacz promocję
8 razy użyty
Warunki realizacji
Produkty do domu w promocji w AliExpress
Zobacz promocję
3 razy użyty
Warunki realizacji
Telefony w promocji w AliExpress
Zobacz promocję
2 razy użyty
Warunki realizacji
Do 200 zł rabatu na zakupy w kuponach rabatowych w AliExpress
Zobacz promocję
36 razy użyty
Warunki realizacji
Promocja dnia w AliExpress
Zobacz promocję
4 razy użyty
Warunki realizacji
Bestsellery zakupowe w AliExpress
Zobacz promocję
18 razy użyty
Warunki realizacji
Do 50% rabatu na wybrane produkty w promocji w AliExpress
Zobacz promocję
13 razy użyty
Warunki realizacji
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych AliExpress.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Sklep wysyłkowy AliExpress

Moda na zakupy z Chin zawitała w Polsce niedawno, ale szybko zyskała popularność. Nagle klienci dostali dostęp do setek tysięcy produktów, które można nabyć prosto z Chin z pominięciem pośredników. Wraz z nastaniem ery ledów i taniej elektroniki użytkowej, coraz więcej młodych elektroników zamawiało przedmioty prosto z Państwa Środka. W ten sposób przetarte zostały pierwsze szlaki, a pocztą szeptaną szybko rozeszła się wiadomość o nowym sklepie. Klienci skuszeni cenami, a także możliwością zamówienia praktycznie wszystkich produktów o jakich mogą sobie zamarzyć – od ubrań i butów, po najnowsze telefony, elektronikę, biżuterię, produkty do domu, zabawki czy części samochodowe. Wszystkie produkty są dostępne bezpośrednio u sprzedawcy, zaś platforma sprzedażowa dba, by całość transakcji przebiegła bez problemu.

aliexpress ubrania i moda

Historia

Sklep internetowy AliExpress należy do założonej w 1999 roku firmy zajmującej się sprzedażą hurtową produktów i kontaktów firm Chińskich z całym światem – Alibaby. Firma ta zostałą założona przez Jacka Ma w Hangzhou w Chinach. Stały rozwój platformy sprzedażowej sprawił, że firma w kwietniu 2016 stała się sprzedawcą na świecie, zatrudniając prawie 50 000 pracowników na całym świecie. AliExpress powstało w 2010 roku, by umożliwić małym, chińskim firmom sprzedaż swoich produktów. Alibaba prowadzi także wiele innych podmiotów zależnych, jak portal Taobao. Allpay, China Yahoo!, Xiami i wiele innych.

Zakupy online są proste

Sceptyczni zakupami z Chin, a także jakością produktów, klienci wahali się nad porzuceniem znanych, Europejskich platform sprzedażowych na rzecz Chińskiego giganta. Jednak pierwsze paczki, jak i wiele przychylnych opinii sprawiły, że pojawiali się nowi nabywcy. W sieci szybko pojawiły się poradniki ułatwiające zakupy i wyjaśniające wszystkie wątpliwości na temat czasu wysyłki, płatności, VAT-u czy cła. Gdy już wszystkie wątpliwości ustały, klienci rzucili się na zakupy, wymieniając się zdjęciami i porównując ceny i oszczędności zrobione na chińskiej stronie. W sklepie można znaleźć takie kategorie produktów, jak:

 • Ubrania damskie;
 • Ubrania męskie;
 • Telefony i akcesoria;
 • Komputery i biuro;
 • Elektronika użytkowa;
 • Biżuteria i zegarki;
 • Dom i ogród;
 • Torby i buty;
 • Mama, dziecko, zabawki;
 • Sport;
 • Zdrowie i uroda;
 • Samochody i motocykle;
 • DIY.

Ali zakupy hurtowe

Po przejściu na stronę przedmiotu, klienci mogą przeczytać oceny innych użytkowników, wybrać odpowiedni kolor, rozmiar i przeczytać informację o samym produkcie. Na stronie można znaleźć także informację o przysługujących zniżkach i sposobach wysyłki.

Promocje

Na stronie głównej codziennie prezentowana jest zniżka dnia, dodatkowo kilka razy w roku w sklepie prowadzona jest akcja specjalna, gdy część produktów prezentowana jest w obniżonych cenach. W ten sposób klienci mogą jeszcze bardziej zaoszczędzić na swoich zakupach.

Aplikacja

Sklep AliExpress posiada swoją własną aplikację przystosowaną do telefonów z systemem iOS, jak i Android. Instalując aplikację, klienci otrzymują informacje o najnowszych promocjach w sklepie, jak i mają możliwość otrzymywania specjalnych zniżek. Aplikacja umożliwia w pełni przeglądanie zasobów platformy sprzedażowej oraz przeglądania na telefonie lub tablecie ponad 40 milionów produktów w każdym miejscu i czasie.

Media społecznościowe

Klienci chcący być stale w kontakcie ze sklepem, powinni obserwować profile sklepu w takich mediach społecznościowych, jak Facebook, Twitter czy Instagram. W ten sposób mogą się dowiedzieć wielu przydatnych informacji o promocjach w sklepie, jak i o wszelkich nowościach dotyczących samej firmy.

Płatności

Dla polskich klientów sklep oferuje następujące metody płatności:

 • karta kredytowa – Maestro, Visa, American Express;
 • przelew przy wsparciu Przelewy24;

Dostawa

Przedmioty zamówione w sklepie mogą być wysyłane za pomocą zwykłej poczty, jak i za pomocą kuriera – DHL, UPS lub EMS.

Zwroty

W przypadku nieprawidłowości należy skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą lub z supportem. W przypadku tanich przedmiotów, sprzedawcy najczęściej wysyłają przedmiot ponownie, zaś przy droższych produktach, może być konieczna wysyłka na własny koszt do Chin.

Kontakt

Aby skontaktować się ze sklepem należy skontaktować się z pomocą techniczną na tej stronie  lub na stronie naszego zamówienia, napisać bezpośrednio do sprzedawcy.

Recenzje dla AliExpress

no_comments_found_write_first

Napisz recenzję

The site does not support this resolution on IE 8