Kupon rabatowy easyJet

Aktualna oferta w easyJet
Zobacz promocję
1727 razy użyty
Warunki realizacji
Do 50% rabatu na wybrane oferty hoteli w promocji w easyJet
Zobacz promocję
274 razy użyty
Warunki realizacji
2 dni wynajmu samochodu gratis w easyJet
Zobacz promocję
1098 razy użyty
Warunki realizacji
Wielkanoc
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych easyJet.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Leć gdziekolwiek zechcesz z easyJet

Za pośrednictwem serwisu easyJet.pl mamy szansę zarezerwować bilet do jednego z odległych miejsc na Ziemi. Wirtualna obsługa sprawia, że bez konieczności wychodzenia z domu można wybrać trasę, na której ma odbyć się podróż, określić warunki lotu i dokonać opłaty. Nigdy wcześniej podróżowanie nie było tak proste – szczególnie że poprzez portal możemy nie tylko zarezerwować lot, ale także wynająć samochód lub zabukować hotel.

Szwajcarska precyzja

Witryna easyJet prowadzona jest przez siostrzane spółki ze Szwajcarii i Anglii. Od wielu lat firma cieszy się uznaniem ze strony pasażerów, uzyskując regularnie nagrody i wyróżnienia, między innymi kilkukrotnie w ciągu ostatnich lat nagradzano ją w kategorii „Najlepsza linia lotnicza według stosunku jakości do ceny”. Właściciele linii jako priorytet obrali bezpieczeństwo, najwyższą jakość obsługi oraz przyjazna politykę cenową. EasyJet wspiera także ideę ekologicznego podejścia do biznesu, dbając o ograniczenia emisji spalania oraz minimalizując skutki działalności człowieka zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Linie lotnicze easyJet obsługują na co dzień kilkaset tras do wielu zakątków na całym świecie.

Jeden z samolotów easyJet - zdjęcie z fanpage'a portalu na Facebooku.

Połączenia lotnicze do Europy i całego świata w easyJet

EasyJet to doskonały serwis dla tych, co kochają odwiedzać różne ciekawe miejsca na świecie. Portal umożliwia wyszukiwanie połączeń lotniczych i rezerwację biletów. Jednak przy pomocy easyJet nie tylko zapewnimy sobie miejsce w samolocie, ale także wyszukamy i zarezerwujemy hotel. Dla tych, którzy lubią samodzielność linie easyJet udostępniają opcję wypożyczenia samochodu. Jeśli wybieramy się do odległego kraju i potrzebujemy w nim łatwego środka transportu, wynajęcie auta może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Oprócz podstawowych funkcjonalności serwis pozwala także na zamówienie wielu dodatkowych opcji. Są to między innymi:

 • Speedy Boarding
 • ubezpieczenie podróży czy
 • wybór miejsca w samolocie.

Wysyłka zamówionych produktów

Jeśli klient dokona rezerwacji w serwisie, wówczas jego rezerwacja przesyłana jest w postaci elektronicznej jako dokument na wskazany adres e-mail.

Opcje płatności za składane zamówienia

Za bilety kupione w serwisie easyJet klienci mogą zapłacić kartą kredytową, przy czym w przypadku niektórych kart serwis dolicza dodatkową prowizję wynikającą z tytułu obsługi płatności. Jednocześnie serwis easyJet zastrzega, że w przypadku kart wydanych poza Wielką Brytanią banki - wystawcy kart mogą doliczyć dodatkową prowizję za dokonanie transakcji.

Możliwość rezygnacji i zwrotu zakupionych produktów

W zależności od wybranych przez klienta biletów serwis umożliwia ich anulowanie lub rezygnację. W niektórych przypadkach, w szczególności gdy dotyczy to biletów promocyjnych, klient z takich biletów nie może zrezygnować.
W przypadku dokonania anulowania rezerwacji w ciągu 24 godzin od jej dokonania klient może liczyć na zwrot niektórych płatności, przy serwis easyJet przy takich anulacjach nie zwraca:

 • opłaty za anulowanie rezerwacji,
 • prowizji za dokonanie płatności przy użyciu karty kredytowej,
 • opłat administracyjnych, obejmujących opłatę za bagaż, transfer, przydział miejsc czy sprzęt sportowy.

Jeśli anulowanie nastąpi później klient otrzyma jedynie zwrot równy co do wysokości opłatom i podatkom lotniskowym (APD).

Kontakt z obsługą klienta

Serwis udostępnia możliwość skorzystania z rozbudowanej opcji FAQ, które są dostępne na stronie serwisu. Klient może także skorzystać z możliwości wysłania formularza kontaktu, przy czym taki formularz dostępny jest na stronie anglojęzycznej serwisu.

Lataj po całym świecie taniej dzięki kuponowi rabatowemu easyJet

 1. Jeśli chcesz obniżyć cenę połączeń lotniczych, wyszukaj na Moje Kupony aktualny kupon rabatowy easyJet. Przeczytaj uważnie opis kuponu, który przedstawia wszystkie warunki wykorzystania kuponu w serwisie.

 2. Kliknij w wybrany kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wówczas do witryny easyJet, a w pasku na górze strony zobaczysz okienko „Twój kupon rabatowy”.

 4. Skopiuj z tego okienka kod kuponu.

 5. Teraz wyszukaj odpowiednie połączenie lotnicze i przejdź do formularza rezerwacji.

 6. W drugim kroku rezerwacji poniżej wyboru opcji lotu znajdziesz okienko „Kody promocyjne”. Wklej w nie skopiowany wcześniej kod kuponu i kliknij przycisk „Wykorzystaj kod”.

 7. System zaktualizuje wówczas cenę twojego lotu i pomniejszy ją o należny rabat. Teraz dokończ jedynie swoją rezerwację, aby niebawem wylecieć w daleką podróż w nieznane.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu składania zamówienia w serwisie.

Recenzje dla easyJet
2 oceny
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Zrealizuj kupon rabatowy

member_registration_animate

Napisz recenzję
napisał(-a) o 14.08.2015
Świetny wybór
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Lubię podróżować i czynię to jak często się da! Ostatnio korzystałam ze strony internetowej Easy Jet. Zarezerwowałam za ich pośrednictwem bilet do Monachium. Naprawdę bardzo tania opcja. Każdy klient ma możliwość skorzystania z wielu różnorodnych promocji, dzięki temu to chyba najtańsza propozycja na rynku. Nie było także problemów ze znalezieniem adekwatnego terminu lotu, jaki mi najbardziej odpowiadał. Także kontakt z pracownikami firmy na piątkę. Wszystkie informacje uzyskałam szybko, sprawnie i bez najmniejszych problemów.
Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Easy Jet i od tej pory będę korzystać wyłącznie z ich oferty
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0
napisał(-a) o 06.05.2015
Przyjemność z latania
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Ostatnimi czasy zacząłem planować swój wakacje. Wiadomo, że im wcześniej się to zrobi, tym lepiej, w związku z tym po konsultacjach z dziewczyną podjęliśmy decyzję, aby polecieć do Wielkiej Brytanii w czerwcu. Przeglądaliśmy oferty różnych linii lotniczych i trafiliśmy na EasyJet. Nazwa z pewnością nie jest przypadkowo, faktycznie łatwo odnaleźć się na stronie, skorzystać z wyszukiwarki i polecieć w wymarzone miejsce. Chwila przeglądania i jednoznaczne stwierdzenie, że w czerwcu bilety są najtańsze. Udało mi się zabukować dwa bilety na 15 czerwca w cenie 220zł w dwie strony. Traktuje to jako okazje. Nie latałem jeszcze tymi liniami, ale znajomi polecali, więc stwierdziłem, że spróbuję!
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0

The site does not support this resolution on IE 8