Kupon rabatowy Holiday Autos

Aktualna oferta w Holiday Autos
Zobacz promocję
6 razy użyty
Warunki realizacji
Oferta najmu samochodów w cenie od 20zł/dobę w Holiday Autos
Zobacz promocję
0 razy użyty
Warunki realizacji
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych Holiday Autos.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Na wakacje i nie tylko

Za każdym razem, gdy leci się na wakacje za granicę, pozostaje dyskomfort korzystania z publicznego transportu, zwłaszcza w przypadku chęci odwiedzenia różnych atrakcji turystycznych znajdujących się w dużej odległości od miasta docelowego. Wtedy pozostaje do wyboru pociąg lub autobus, co w przypadku niektórych miejsc, nie zawsze jest optymalnym rozwiązaniem. Wtedy najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest posiadanie samochodu, którym nie tylko można wybrać dogodną dla siebie trasę, jak i dojechać dokładnie w to miejsce, które nas interesuje. Jednak nie zawsze znana klientom firma jest dostępna na miejscu, ani też nie zawsze są znane ceny w danym kraju. Do tego najwięcej wypożyczalni znajduje się na lotnisku, a w przypadku wykupionego transferu prosto do hotelu, razem z dużym bagażem, lepiej wybrać opcję wraz z innymi podróżnikami. By uniknąć przepłacenia za wypożyczenie lub późniejszych problemów z dodatkowymi opłatami, najlepiej wybrać sprawdzonego pośrednika. W tym celu wystarczy wybrać ofertę Holiday Autos, by znaleźć oferty najbardziej popularnych wypożyczalni na całym świecie, a do tego porównać ceny różnych samochodów. W ten sposób można wynająć auto w konkurencyjnej cenie, dostępnych zarówno przy lotniskach, jak i w centrach miast.

Holiday Autos

Historia firmy

Stroną Holiday Autos zarządza firma Etrawler z siedzibą w Dublinie w Irlandii. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty ponad 1500 wypożyczalni samochodów w 30000 miejscach na świecie. Dzięki stronie Holiday Autos klienci mogą łatwo porównać oferty firm wypożyczających auta bez dodatkowych dopłat.

Wynajmij samochód

Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebny samochód. Na wakacjach, w podróży służbowej, czasami nawet w przypadku oddania swojego samochodu do naprawy. Holiday Autos oferuje w swojej ofercie wiele wypożyczalni, gdzie można znaleźć dla siebie odpowiednie auto, wśród nich takie, jak:

 • Alamo;
 • Autocash;
 • Dollar;
 • Inter rent;
 • Thrifty;
 • National;
 • Budget;
 • Avis;
 • Hertz;
 • Europcar;

Holiday Autos

Samochody można wypożyczać na całym świecie, a wśród najbardziej znanych lokalizacji, można wymienić takie kraje, jak:

 • Hiszpania;
 • Francja;
 • Polska;
 • Włochy;
 • Wielka Brytania;
 • Portugalia;
 • Stany Zjednoczone;
 • Irlandia;
 • Niemcy;
 • Grecja;
 • Cypr.

Dodatkowo wiele innych i egzotycznych miejsc, jak Afryka Południowa, Azja czy Australia.

Media społecznościowe

Holiday Autos jest aktywne w wielu mediach społecznościowych, jak Facebook, Twitter czy Google+. Na tych stronach można znaleźć informacje o wszelkich nowościach na stronie, jak i w samej firmie. Użytkownicy mogą przeczytać także o nadchodzących promocjach i rabatach, jak i o planowanych przerwach w pracy serwisu.

Płatność w sklepie

W Holiday Autos płatność jest realizowana poprzez kartę kredytową. Akceptowane są karty wydane przez Visa, Maestro, Master Card czy American Express. W celu sprawdzenia, czy dana karta zostanie zaakceptowana, należy skontaktować się ze swoim bankiem.

Odbiór samochodu

Po zarejestrowaniu się i dokonaniu opłaty, klient dostaje wszelkie informacje, co do przekazania samochodu. W dniu odbioru, samochód zostanie odstawiony w umówione miejsce lub klientowi zostanie podane miejsce odbioru.

Zwroty

Klienci zgodnie z ustawą o odstąpieniu od umowy, mogą w terminie do 14 dni od podpisania umowy, zrezygnować bez ponoszenia dodatkowych kosztów z rezerwacji. Jeśli klient chce zrezygnować z wcześniej opłaconej lub częściowo opłaconej rezerwacji, w terminie nie późnień niż 24 godziny przed odbiorem, wystarczy dokonać bezpłatnej rezerwacji na stronie. Wtedy zostanie zwrócona kwota w wysokości 50 Euro.

Kontakt

Aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w Holiday Autos, klienci mogą zadzwonić pod międzynarodowy numer telefonu +44 20 3740 9859, który jest czynny całodobowo lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Z użyciem kuponu rabatowego Holiday Autos, wynajem samochodu może być znacznie tańszy

 1. Wyszukaj na Moje Kupony kupon rabatowy Holiday Autos. Wybierając kupon zwróć uwagę na wymaganą minimalną wartość zamówienia lub termin, na jaki obowiazuje.
 2. Kliknij w wybrany kupon.
 3. Moje Kupony przekierują cię do serwisu Holiday Autos. Jednocześnie pojawi się okienko „Twój kupon rabatowy”.
 4. Skopiuj lub zapisz sobie widoczny tam kod kuponu.
 5. Teraz skorzystaj z wyszukiwarki. Wpisz miasto, gdzie chcesz wypożyczyć auto, a także datę i czas wynajmu. W okienku „Promo” pojawi się już dodany kupon rabatowy.
 6. Następnie zostanie zaprezentowana lista dostępnych samochodów wraz z podaną zniżką. Wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada i kliknij rezerwuj.
 7. Następnie zaloguj się lub zarejestruj i dokończ swoje zamówienie podając dane kontaktowe i miejsce odbioru, by nie martwić się o wynajem samochodu na wakacjach.

koszyk Holiday Autos

Recenzje dla Holiday Autos

no_comments_found_write_first

Napisz recenzję

The site does not support this resolution on IE 8