Kupon rabatowy IQ.pl

Aktualna oferta w IQ.pl
Zobacz promocję
0 razy użyty
Warunki realizacji
Hosting w cenie od 130 zł rocznie w IQ.pl
Zobacz promocję
698 razy użyty
Warunki realizacji

Nie przegap więcej kuponów rabatowych IQ.pl.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

IQ.pl – hosting na najwyższym poziomie

Serwis internetowy IQ.pl dostarcza specjalistycznych rozwiązań hostingowych. Dzięki ofercie skupionej przede wszystkim na potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw, witryna zdobywa coraz więcej klientów. Oprócz popularnych dziś serwerów wirtualnych znajdziemy tutaj serwery dedykowane oraz tak zwane VPS-y, posiadające zalety zarówno serwera wirtualnego, jak i dedykowanego.

Doświadczenie, które procentuje

Jednym z liderów w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań hostingu i rejestracji domen jest firma IQ.pl Sp. z o. o. Jej siedziba mieści się w Gdańsku, a sama firma powstała w 1999 roku. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania na polskim rynku firma zdobyła wielu klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Klientami IQ.pl są także duże firmy oraz korporacje takie jak Mazda, Allianz czy Play. Profesjonalne podejście do biznesu oraz ciągłe doskonalenie pozwoliło IQ.pl na zdobycie Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością (według normy ISO 9001:2008). Gwarancję rzetelnych usług zapewnia także SLA (Service Level Agreement), czyli szczegółowa umowa dotycząca poziomu świadczeń, zawiązywana między dostawcą a klientem.

Strona główna serwisu – zrzut ekranu.

Specjalistyczne rozwiązania w IQ.pl

IQ.pl świadczy szeroki wachlarz specjalistycznych rozwiązań – zarówno dla osób prywatnych, małych firm czy dużych przedsiębiorstw:

 • hosting,
 • VPS,
 • Private Cloud,
 • serwery dedykowane,
 • kolokacja,
 • domeny,
 • certyfikaty SSL.

Serwis zajmuje się sprzedażą i rejestracją domen internetowych oraz kolokacją serwerów. Pierwsza opcja dotyczy rejestracji określonej domeny, a więc nazwy dla strony internetowej. Kolokacja polega natomiast na udostępnianiu fizycznej przestrzeni komputerom klientów. Wynajem specjalnie przystosowanych sal pozwala na zabezpieczenie sprzętu przed przegrzaniem, nieszczęśliwymi wypadkami czy ingerencją niepowołanych osób. Wyposażone w czujniki dymu, kamery i systemy klimatyzacji pomieszczenia to bezpieczne miejsce dla serwera każdej szanującej się firmy. Korzystając z kolokacji dba się o bezpieczeństwo danych i profesjonalną opiekę nad rozwiązaniami stosowanymi w sieci.

Metody płatności

Za zamówione przez nas usługi możemy zapłacić przelewem bankowym na konto IQ.pl: Bank Zachodni WBK S.A. 1 Oddział w Gdańsku, numer konta: 12 1090 1098 0000 0000 0916 9739,

Wysyłka

Wszystkie usługi internetowe są włączone po zawrciu z klientem umowy.

Zwroty

Jeśli chcemy zrezygnować z zamówionych usług, to mamy na to, aż 30 dni. W tym terminie wystarczy poinformować biuro obsługi klienta, by otrzymać zwrot poniesionych kosztów. Niektóre usługi, jak np. domeny, ze względu na swoją specyfikację, nie mogą zostać zwrócone.

Obługa klienta

Jeśli macie Państwo jakieś pytanie dotyczące funkcjonowania i działania usług od IQ.pl, wystarczy:

 • zadzwonić pod numer infolinii +48 801 090 005 działającej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty do 8:00 do 15:00,
 • wysłać fax pod numer: +48 58 326 09 99,
 • napisać maila pod adres: bok@iq.pl,
 • skorzystać z formularza kontaktowego.

Oszczędzaj dzięki kuponowi rabatowemu IQ.pl

 1. Wybierz z portalu Moje Kupony aktualny kupon rabatowy IQ.pl. Wybierając kupon pamiętaj, aby zwrócić uwagę, na jakie usługi dany kupon obowiązuje, lub też czy ma jakieś inne ograniczenia.

 2. Kliknij w pasujący kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wówczas do serwisu IQ.pl. Jednocześnie u góry strony na specjalnym pasku pojawi się okienko „Twój kupon rabatowy”.

 4. Skopiuj lub zapisz sobie widoczny tam kod kuponu.

 5. Teraz wybierz z oferty IQ.pl interesującą cię usługę i przejdź do procesu realizacji zamówienia.

 6. W pierwszym kroku realizacji zamówienia pod wyborem pakietów i dodatkowych opcji znajduje się okienko „Kod promocyjny”. Wprowadź w nie skopiowany wcześniej kod kuponu rabatowego IQ.pl, po czym przejdź do kolejnego etapu zamówienia.

 7. Jeśli wprowadzony kod jest prawidłowy, system odejmie wartość rabatu od twojego zamówienia. Teraz możesz cieszyć się profesjonalnymi rozwiązaniami internetowymi w niższej cenie.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu składania zamówienia w serwisie.

Recenzje dla IQ.pl

no_comments_found_write_first

Napisz recenzję

The site does not support this resolution on IE 8