Kupony rabatowe mtu24.pl i promocje

Wszystkie kupony rabatowe i zniżki na maja 2024. Aktualne i sprawdzone.

z oceny
Oblicz składkę online w mtu24.pl
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Tanie ubezpieczenie OC lub OC+AC w mtu24.pl
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Zarejestruj się do newslettera i bądź na bieżąco!
 • Nieudostępnianie osobom trzecim
 • Wyrejestrowanie możliwe w każdej chwili
 • Bezpłatnie i niezobowiąząco

Z mtu24.pl szybko i bezpiecznie

Każdy posiadacz samochodu musi obowiązkowo ubezpieczyć swój pojazd. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zwane także OC, jest potrzebne nie tylko w przypadku uszkodzenia samochodu, lecz także w wypadku szkód wyrządzonym osobom trzecim. Bezpieczeństwo kierowców, jak i innych użytkowników gwarantuje w tym wypadku ubezpieczyciel. Klienci mogą także skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia Autocasco (AC) od zdarzeń losowych. W tym wypadku chroniony jest pojazd wraz z wyposażeniem z w zakresie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży. Szukając odpowiedniego ubezpieczenia, warto porównać ceny i usługi różnych dostawców i wybrać to, które najbardziej nam pasuje. Szybkie wyliczanie składki bezpośrednio na stronie mtu24.pl, z pewnością ułatwi poznanie ceny, jak i podjęcie decyzji.

mtu24 - ubezpieczenie komunikacyjne

Firma

mtu24.pl należy do grupy ERGO Hestia, która powstała w 1991 roku. Siedzibą firmy jest Sopot. W roku 2000 Hestia stałą się częścią ERGO – jednego z największych konsorcjów finansowych w Europie, gwarantującym wypłacalność przedsiębiorstwa. Firma była wielokrotnie nagradzana. Zdobyła takie nagrody jak: Godło promocyjne „Teraz Polska” w roku 2000 i 2005, Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w roku 2002, Godło „Jakość Obsługi 2011” w roku 2011.

Ubezpieczenie dla każdego

Wybierając ofertę mtu24.pl klienci mogą w szybki sposób zawrzeć umowę OC lub OC+AC. Wystarczy tylko kilka minut, by wypełnić znajdujący się na stronie formularz i zawrzeć umowę ubezpieczenia. Po podaniu podstawowych informacji na temat posiadanego pojazdu, jak i historii swojego dotychczasowego ubezpieczenia, klienci mogą od razu poznać kwotę polisy OC, jak i dodać dodatkowo ubezpieczenie AC, jak dodatkowe opcje w postaci auta zastępczego, naprawy szyb czy ubezpieczenia bagażu. W ofercie dostępna jest także opcja wykupu ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w przypadku śmierci lub uszczerbku na zdrowiu. Zakupione ubezpieczenie zawierane jest na okres jednego roku i płatne jest w jednej, dwóch lub w czterech ratach. Zawarta polisa zostanie przesłana na adres zamówienia przez kuriera, przy obecności którego zostanie podpisana i odesłana do ubezpieczyciela.

mtu24.pl - tanie OC oraz OC+AC

Metody płatności

Użytkownicy serwisu mtu24.pl mogą uiścić opłatę za ubezpieczenie poprzez przelew elektroniczny, przedpłatę na konto bankowe lub poprzez płatność kartą kredytową. Za bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych odpowiada serwis DotPay. 

Wysyłka

Klient, który zawarł umowę z ubezpieczycielem mtu24.pl otrzyma umowę na swój adres dostarczoną przez jednego z wybranych kurierów współpracujących z firmą mtu24.pl
Odstąpienie od umowy
Klienci, którzy zawarli umowę przez internet mogą odstąpić od umowy bez podania przyczyny składając oświadczenie. Aby złożyć stosowne oświadczenie klienci mają 30 dni. Oświadczenie należy wysłać z konta klienta, drogą mailową lub pisemnie.

Obsługa klienta

Klienci mogą zadzwonić pod numer infolinii +48 801 333 222 czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Istnieje jeszcze możliwość skorzystania z formularza kontaktowego lub napisania wiadomości bezpośrednio na czacie do pracownika mtu24.pl.

Z kuponem rabatowym mtu24.pl możemy oszczędzać na kupnie ubezpieczenia naszego samochodu

 1. Aby zakupić taniej ubezpieczenie OC lub OC+AC wystarczy na stronie Mojekupony.pl znaleźć aktualny kupon rabatowy mtu24.pl. Przy okazji należy zwrócić uwagę na warunku obowiązywanie kuponu – jego ograniczenia lub ważność.
 2. Kliknij w odpowiedni kupon rabatowy.
 3. Moje Kupony przekierują cię na stronę mtu24.pl. Jednocześnie pojawi się okienko „Twój kupon rabatowy”.
 4. Skopiuj lub zapisz sobie widoczny w tym okienku kod.
 5. Następnie wypełnij formularz obliczania składki, podaj wszystkie potrzebne do zawarcia umowy dane samochodu, jak i przebiegu ubezpieczenia.
 6. Przy wpisywaniu potrzebnych danych znajdziesz opcję Kod promocyjny. Kliknij na nią i wpisz swój kupon rabatowy.
 7. System automatycznie sprawdzi poprawność kodu i obniży wartość polisy o podaną zniżkę.

mtu - wpisywanie kuponu rabatowego

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej