Kupon rabatowy myphotobook

Aktualna oferta w myphotobook
Zobacz promocję
103 razy użyty
Warunki realizacji
Do 30% rabatu na wybrane produkty w promocji w Aktualna oferta w myphotobook
Zobacz promocję
0 razy użyty
Warunki realizacji
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych myphotobook.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Wszystko to, co można wyczarować ze zwykłego zdjęcia

W internetowym sklepie myphotobook możemy utworzyć namacalne wspomnienia z najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu. Wystarczą nam do tego jedynie nasze zdjęcia i już możemy przystąpić do kreowania niepowtarzalnego albumu fotograficznego, fotoksiążki czy fotokalendarza. Tworząc naszą fotoksiążkę mamy do wyboru 7 formatów, 7 rodzajów opraw oraz szeroki wybór co do ilości stron. W przypadku kalendarzy możemy dodatkowo dowolnie wybierać początkowy miesiąc i rok. Myphotobook oferuje ponadto usługę wielkoformatowego druku zdjęć na płótnie, w formie plakatu lub na aluminiowej płycie. Tak stworzone dzieła sztuki z pewności nie tylko pięknie udekorują nasze mieszkanie, ale i będą na co dzień przypominać o najpiękniejszych momentach z naszego życia, które zostały na danym zdjęciu uwiecznione.

Doskonała jakość i zaufanie klientów w całej Europie

Myphotobook.pl to nowoczesna aplikacja internetowa do edycji zdjęć i zamawiania fotoproduktów. Dzięki niej użytkownicy mogą tworzyć albumy fotograficzne, fotoksiążki czy obrazy, a także archiwizować zdjęcia i zarządzać nimi online. Założycielem platformy jest firma myphogobook GmbH, która powstała w 2004 roku w Berlinie i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Serwis działa już w większości krajów europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych. O sukcesie firmy świadczy potężna ilość wyprodukowanych dotychczas fotoksiążek oraz stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Strona główna sklepu - zrzut ekranu.

Szeroki wachlarz fotoproduktów w myphotobook

W myphotobook zamówimy nie tylko zwykłe odbitki. Serwis oferuje nam możliwość utworzenia wielu ciekawych fotoproduktów z naszymi zdjęciami:

 • kalendarz,
 • fotoksiążka,
 • plakat,
 • obraz,
 • alu dibond.

Każdy użytkownik z łatwością będzie w stanie samodzielnie zaprojektować wszystkie dostępne w myphotobook produkty. W tym celu należy posłużyć się programem, który dostępny jest do ściągnięcia na stronie internetowej sklepu. Program jest intuicyjny w obsłudze, dlatego bez wątpienia z łatwością wykreujemy z naszych zdjęć piękną fotoksiążkę bądź kalendarz.

Zdjęcia to jedna z najpiękniejszych pamiątek z wakacji lub ważnych życiowych wydarzeń. Korzystając z aplikacji myphotobook możemy stworzyć z naszych fotografii niepowtarzalne przedmioty, które długo będą przypominały nam niezwykłe chwile z naszego życia.

Metody wysyłki zamówień z myphotobook

Serwis myphotobook realizuje zamówienia w postaci przesyłek kurierskich, doręczanych pod wskazany przez klienta adres pocztowy. W zależności od zamówienia czas potrzebny na realizację zamówienia, tj. czas produkcji i czas dostawy zamówienia, może wynieść do 8-9 dni roboczych. Standardowo koszty wysyłki zamówień są uzależnione od rodzaju zamówienia, przy czym jeśli zamówienie składa się z kilku elementów, wówczas klient ponosi odpłatność w wysokości równowartości najwyższych kosztów przesyłki. Wszystkie przesyłki wysyłane są jako przesyłki ubezpieczone.

Dostępne metody płatności za złożone zamówienie


Za zamówienia złożone w myphotobook klienci mogą zapłacić korzystając z:

 • karty kredytowej,
 • przelewu bankowego - polecenia zapłaty,
 • konta PayPal.

Możliwość zwracania zamówienia

Klient serwisu myphotobook ma 14 dni na odstąpienie od umowy poprzez przesłanie wypełnionego oświadczenia na adres sklepu (tradycyjnym listem lub mailowo) lub poprzez bezpośrednie odesłanie produktów na adres właściciela serwisu w Berlinie. Możliwość zwrotu zamówionych produktów nie przysługuje klientowi, który zlecił w serwisie wykonanie usługi zgodnie z własnymi preferencjami.
Koszty wysyłki zwrotnej ponosi klient jeśli zamówienie było wykonane zgodnie z jego wytycznymi a wartość zamówionych produktów nie przekroczyła wskazanej przez serwis wartości. Serwis realizuje także wysyłkę na koszt własny z odbiorem zwracanych produktów od klienta.

Kontakt z obsługą serwisu

Z obsługą serwisu klienci mogą się kontaktować mailowo, wysyłając swoje zapytania poprzez:

 • maila - serwis@myphotobook.pl,
 • formularz kontaktu.

Aktywuj kupon rabatowy myphotobook i zamawiaj fotoksiążki i fotokalendarze taniej

 1. Wybierz z oferty Moje Kupony odpowiedni kupon rabatowy myphotobook. Zwróć uwagę na opis kuponu – na minimalną wartość zamówienia czy też na produkty, na które obowiązuje.

 2. Kliknij w pasujący kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wtedy do serwisu myphotobook. U góry witryny wyświetli się także pasek z okienkiem „Twój kupon rabatowy”.

 4. Skopiuj lub zapisz sobie widoczny w tym okienku kod.

 5. Teraz wybierz fotoprodukt, załaduj swoje zdjęcia i zaprojektuj go. Po zaprojektowaniu wybranego artykułu przejdź do realizacji swojego zamówienia.

 6. Aby wykorzystać kupon, musisz się najpierw zalogować w sklepie.

 7. Rozpocznij proces składania zamówienia. Podaj swoje dane i wybierz opcję wysyłki. W kolejnym kroku zamówienia pojawi się pytanie „Czy masz kupon promocyjny?”. W widoczne tam pole wprowadź kod swojego kuponu i przejdź dalej.

 8. Rabat zostanie udzielony automatycznie. Dokończ zamówienie i gotowe! Już za kilka dni otrzymasz osobisty fotogadżet wprost do domu.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu składania zamówienia w sklepie.

Recenzje dla myphotobook
1 ocena
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Zrealizuj kupon rabatowy

member_registration_animate

Napisz recenzję
napisał(-a) o 11.08.2015
Sprawnie i szybko, polecam
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
W serwisie zamawiałam fotoksiążkę. Jestem zadowolona z realizacji mojego zamówienia. Przede wszystkim sklep oferuje darmowe oprogramowanie, które łatwo się obsługuje. W każdej chwili mogę dodać lub usunąć jakieś zdjęcia i opisy. Poza tym jest szeroko rozwinięta pomoc i dostępne liczne wskazówki. Jeżeli chodzi o samą realizację zamówienia, to po zrobieniu fotoksiążki mogłam ją w wersji cyfrowej wysłać do sklepu. Na całość realizacji czekałam ponad tydzień. Po okołu pięciu dniach dostałam maila z informacją, że książka jest zrobiona i przygotowywana do wysyłki. Dodam, że płatności dokonywałam online.
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0

The site does not support this resolution on IE 8