- Na żywo | MojeKupony.pl
Mojekupony.pl na żywo

Gdzie zaoszczędzisz na zakupach najwięcej?

Jak pokazują badania PWC z 2016 roku, ponad połowa Polaków wybiera sklepy elektroniczne, jako miejsce swoich zakupów. Okazuje się także, że osoby kupujące w sklepach tradycyjnych, przed zakupem oglądają produkty w
internecie
. Pomocne w zakupach mogą być recenzje innych użytkowników, ilość sprzedanych produktów, jak i cena. Klienci wybierają zakup w intercie z powodu jego dostępności przez całą dobę, wygodę, jak i niższej ceny, niż w sklepie stacjonarnym – wiąże się to z zatrudnieniem mniejszej liczby pracowników oraz centralnego magazynu do wysyłek, jak i zwrotu towaru. Zresztą nie potrzeba badań, by się o tym przekonać, wystarczy sprawdzić ceny sprzętu RTV i AGD w sklepach internetowych, by zauważyć znaczące różnice.

Kto oszczędza więcej?

Kto w Polsce oszczędza więcej? Klienci w Warszawie czy może w Krakowie? Które miasto może zyskać tytuł najbardziej oszczędnego? Czy sterotypy o oszczędnych Poznaniakach i Krakowiackach są prawdziwe? Sprawdź to na żywo. Używając kuponu rabatowego lub promocji w Mojekupony.pl, możesz zobaczyć na naszej mapie, gdzie znajduje się użytkownik i z jakiego kupon rabatowego lub z jakiej promocji skorzystał. W ten sposób możesz sprawdzić, w jakim sklepie klienci robią chętnie zakupym a także, w jakich godzinach i w dniach najchętniej kupowane są buty, a kiedy elektronika. Możesz poznać zwyczaje zakupowe Polaków oraz w jaki sposób sklepy wykorzystują to do podniesienia swojej sprzedaży.

Kupujemy globalnie

Nasza strona została stworzona, by intuicyjnie informować cię o zmianach i nowych zakupach. Po lewej stronie znajdziesz detale dotyczące kuponu czy promocji, które właśnie zostały wykorzystane. Jeśli spodobał ci się kupon lub oferta, możesz na nią po prostu kliknąć i za chwilę także skorzystać z tej okazji i oszczędzić na zakupach online. Po prawej stronie znajduje się duża mapa, gdzie znacznikami zaznaczane są miejsca, gdzie dokonano kupna. Na naszej stronie zakupy robią nie tylko osoby z Polski. Także wiele naszych rodaków z Wielkiej Brytanii czy innych europejskich krajów korzysta z rabatów przy zakupach. Niektóre sklepy wysyłają swój towar za granicę, a częśc zakupów wysyłana jest do domu rodzinnego lub na prezent. Dlatego czasami zaskoczeniem może być, że osoby spędzające czas na wakacjach w Egipcie czy w Brazylii w wolnej chwili nadal zamawiają elektronikę czy ubrania w Polsce.

 

 

The site does not support this resolution on IE 8

Używamy ciasteczek (cookies), by udostępniać Wam lepszy serwis. Więcej dowiesz się pod