Kupon rabatowy PolskiBus

Aktualna oferta w PolskiBus
Zobacz promocję
75 razy użyty
Warunki realizacji
Bilety autobusowe w cenie od 1 zł w PolskiBus
Zobacz promocję
95 razy użyty
Warunki realizacji
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych PolskiBus.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

PolskiBus – Szybko, tanio, komfortowo

Każdy z nas, choć raz podróżował w swoim życiu do innego miasta. Do wyboru zawsze pozostawał pociąg, samochód, autobus, rzadziej samolot. Wybór odpowiedniego środka transportu zależał od jego dostępności, oddalenia docelowej lokalizacji od przystanku czy po prostu ceny. O ile przejazd własnym autem wydaje się najbardziej komfortowy, to często jest to także najdroższy sposób transportu, zwłaszcza, gdy podróżujemy w pojedynkę – do kosztów paliwa dochodzą jeszcze opłaty za autostrady. Taki przejazd ma też swoje minusy, gdyż w przypadku dłuższych tras kierowcę może dopaść zmęczenie, a w jeśli podróżujący myśli o wypiciu drinka, to jest to w tym wypadku niemożliwe. Można także wybrać podróż koleją, która od wielu lat ma w naszym kraju dużą grupę zwolenników. Za pociągami może przemawiać także wygoda podróży, lecz często czas pokonywania trasy jest na tyle długi. Po wielu latach na konkurencję pociągów, wyrosły autobusy. Wcześniej podróż starym autokarem była uciążliwa, a warunki były niebyt dobre. Wraz z pojawieniem się PolskiegoBusa i jego komfortowych autobusów, podróż tym typem transportu stała się wygodna, a dodatkowo tania. Firma oferuje wiele udogodnień, by przejazd między polskimi miastami upływał szybko i przyjemnie.

PolskiBus - przejazdy autokarowe

Historia firmy

PolskiBus rozpoczął swoją działalność 6, czerwca 2011 roku nadając od razu nowy standard podróży autobusami w kraju. Firma jest częścią przedsiębiorstwa Stagecoach Group z siedzibą w Perth w Szkocji, które istnieje od 1980 roku i oferuje milionom podróżnym przejazdy autobusowe i kolejowe w Europie oraz w Ameryce Północnej. Po sukcesach marki Megabus oferującej tanie przejazdy autobusowe w Wielkiej Brytanii, firma postanowiła uruchomić nowe połączenia w Europie, a także otworzyć nowe spółki-córki w Europie Środkowej. Jedną z nich, posiadającą już dużą ilość zadowolonych klientów, został PolskiBus. Firma otrzymała wyróżnienie w National Champion w konkursie European Business Award 2014/2015 za uwzględnianie potrzeb klientów. Zobacz jedną z reklam firmy:

Podróżuj tanio i bezpiecznie

Oferta PolskiBus przeznaczona jest dla wszystkich niezależnie od wieku. Na pokładzie luksusowych autobusów podróżować mogą zarówno dzieci, dorośli, jak i niepełnosprawni. Nowoczesna flota to głównie dwupiętrowe autokary Van Hool Astromega, a także mniejsze ADL Plaxton i inne, w sumie ponad 100 autokarów. Wszystkie autobusy wyposażone zostały w toaletę, regulowane fotele, pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, a także gniazda sieciowe i darmowe Wi-Fi. Firma zatrudnia zawodowych kierowców, a do tego obsługuje ponad 20 tras, łącząc największe miasta w kraju, jak i za granicą. Z PolskiBus można łatwo dojechać z i do Warszawy, a także do Gdańska, Krakowa, Wrocławia oraz Berlina, Pragi, Budapesztu czy Wiednia. Rezerwacja biletów odbywa się na zasadzie First Minute tj. im bardziej odległy termin i im szybsza rezerwacja po udostępnieniu nowej puli biletów, tym są one tańsze. Bilety można zakupić już w cenie 1 złoty plus 1 złoty opłaty rezerwacyjnej, zaś odpowiednią trasę można znaleźć, korzystając z wygodnej wyszukiwarki połączeń umieszczonej na stronie. Poniżej znajduje się siatka połączeń [stan: Kwiecień 2016]

PolskiBus - siatka połączeń

PolskiBusGold

Od września 2015 roku firma uruchomiła nową usługę o nazwie PolskiBusGold, gdzie jeszcze bardziej podniesiono standard usług. Obsługują one przejazdy między wybranymi miastami a stolicą kraju w autokarach ADL Plaxton „Elite”. W tej usłudze klienci mogą liczyć, oprócz standardowych usług, na większą ilość miejsca na nogi, rezerwację miejsc, a także na bezpłatny poczęstunek.

PolskiBus - wygodnie i szybko

Sieci społecznościowe

PolskiBus jest aktywny w sieciach społecznościowych takich, jak: Facebook, Twitter, Instagram Youtube, gdzie prezentuje informacje na temat działalności firmy, jak i przedstawia nowe oferty. Na portalach często zamieszczane są informacje o nowych promocjach.

Płatność

Aby zapłacić za zakupiony bilet, można użyć karty kredytowej (Visa/Visa Electron, Master Card/Master Card Electronic, Maestro) lub zapłacić za przejazd internetowym przelewem bankowym.

Dostawa

Wszystkie bilety zakupione na stronie, przesyłane są w postaci elektronicznej na adres poczty elektronicznej podany przy rezerwacji.

Zwroty

Jeśli klient chce anulować swój bilet może skorzystać z narzędzia „Zarządzanie rezerwacjami” lub skorzystać z pomocy konsultanta, który udzieli wszelkich informacji dotyczących anulowania biletu przed wykonaniem usługi.

Kontakt

Aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta wystarczy zadzwonić pod numer +48 22 417 62 27 w godzinach 6:00-22:00 lub napisać na adres mailowy info@polskibus.com Można także skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie.

Z kuponem rabatowym PolskiBus zaoszczędzisz przy kupnie biletu autobusowego.

  1. Wyszukaj na Moje Kupony kupon rabatowy PolskiBus. Wybierając kupon zwróć uwagę na wymaganą minimalną wartość zamówienia lub trasę, na którą obowiązuje.
  2. Kliknij w wybrany kupon.
  3. Moje Kupony przekierują cię do serwisu PolskiBus. Jednocześnie pojawi się okienko „Twój kupon rabatowy”.
  4. Skopiuj lub zapisz sobie widoczny tam kod kuponu.
  5. Teraz skorzystaj z wyszukiwarki. Podaj liczbę pasażerów, trasę i datę wyjazdu. Poniżej znajdziesz pole oznaczone jako „Kod promocyjne” i właśnie w nie wpisz skopiowany wcześniej kod kuponu i przejdź do wyszukiwania połączeń.
  6. Jeśli wpisany kod jest poprawy, ceny biletów zostaną wyświetlone z naliczoną już zniżką.
  7. Teraz wystarczy tylko sfinalizować transakcję, by już wkrótce udać się w komfortową podróż.

PolskiBus - miejsce na kupon rabatowy

Recenzje dla PolskiBus

no_comments_found_write_first

Napisz recenzję

The site does not support this resolution on IE 8