Kupony rabatowe Flixbus (PolskiBus) i promocje

Wszystkie kupony rabatowe i zniżki na maja 2024. Aktualne i sprawdzone.

z oceny
Bilety autobusowe w cenie od 1 zł w Flixbus (PolskiBus)
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Aktualna oferta w Flixbus (PolskiBus)
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Zarejestruj się do newslettera i bądź na bieżąco!
 • Nieudostępnianie osobom trzecim
 • Wyrejestrowanie możliwe w każdej chwili
 • Bezpłatnie i niezobowiąząco

Flixbus (PolskiBus) – Szybko, tanio, komfortowo

Każdy z nas, choć raz podróżował w swoim życiu do innego miasta. Do wyboru zawsze pozostawał pociąg, samochód, autobus, rzadziej samolot. Wybór odpowiedniego środka transportu zależał od jego dostępności, oddalenia docelowej lokalizacji od przystanku czy po prostu ceny. O ile przejazd własnym autem wydaje się najbardziej komfortowy, to często jest to także najdroższy sposób transportu, zwłaszcza, gdy podróżujemy w pojedynkę – do kosztów paliwa dochodzą jeszcze opłaty za autostrady. Taki przejazd ma też swoje minusy, gdyż w przypadku dłuższych tras kierowcę może dopaść zmęczenie, a w jeśli podróżujący myśli o wypiciu drinka, to jest to w tym wypadku niemożliwe. Można także wybrać podróż koleją, która od wielu lat ma w naszym kraju dużą grupę zwolenników. Za pociągami może przemawiać także wygoda podróży, lecz często czas pokonywania trasy jest na tyle długi. Po wielu latach na konkurencję pociągów, wyrosły autobusy. Wcześniej podróż starym autokarem była uciążliwa, a warunki były niebyt dobre. Wraz z pojawieniem się Flixbus (PolskiBus) i jego komfortowych autobusów, podróż tym typem transportu stała się wygodna, a dodatkowo tania. Firma oferuje wiele udogodnień, by przejazd między polskimi miastami upływał szybko i przyjemnie.

flixbus

Historia firmy

PolskiBus rozpoczął swoją działalność 6, czerwca 2011 roku nadając od razu nowy standard podróży autobusami w kraju. Firma jest częścią przedsiębiorstwa Stagecoach Group z siedzibą w Perth w Szkocji, które istnieje od 1980 roku i oferuje milionom podróżnym przejazdy autobusowe i kolejowe w Europie oraz w Ameryce Północnej. Po sukcesach marki Megabus oferującej tanie przejazdy autobusowe w Wielkiej Brytanii, firma postanowiła uruchomić nowe połączenia w Europie, a także otworzyć nowe spółki-córki w Europie Środkowej. Jedną z nich, posiadającą już dużą ilość zadowolonych klientów, został PolskiBus. Firma otrzymała wyróżnienie w National Champion w konkursie European Business Award 2014/2015 za uwzględnianie potrzeb klientów. W 2016 roku niemiecka firma FlixMobility GmbH przejęła swojego angielskiego konkurenta Megabus i jednocześnie też jego polską spółką, włączając ją do swoich struktur. 

Podróżuj tanio i bezpiecznie

Oferta Flixbus (PolskiBus) przeznaczona jest dla wszystkich niezależnie od wieku. Na pokładzie luksusowych autobusów podróżować mogą zarówno dzieci, dorośli, jak i niepełnosprawni. Nowoczesna flota to głównie dwupiętrowe autokary Van Hool Astromega, a także mniejsze ADL Plaxton i inne, w sumie ponad 100 autokarów. Wszystkie autobusy wyposażone zostały w toaletę, regulowane fotele, pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, a także gniazda sieciowe i darmowe Wi-Fi. Firma zatrudnia zawodowych kierowców, a do tego obsługuje ponad 20 tras, łącząc największe miasta w kraju, jak i za granicą. Z Flixbus (PolskiBus) można łatwo dojechać z i do Warszawy, a także do Gdańska, Krakowa, Wrocławia oraz Berlina, Pragi, Budapesztu czy Wiednia. Rezerwacja biletów odbywa się na zasadzie First Minute tj. im bardziej odległy termin i im szybsza rezerwacja po udostępnieniu nowej puli biletów, tym są one tańsze. Bilety można zakupić już w cenie 1 złoty plus 1 złoty opłaty rezerwacyjnej, zaś odpowiednią trasę można znaleźć, korzystając z wygodnej wyszukiwarki połączeń umieszczonej na stronie. Poniżej znajduje się siatka połączeń [stan: Kwiecień 2018]

flixbusmapa

Sieci społecznościowe

Flixbus (PolskiBus) jest aktywny w sieciach społecznościowych takich, jak: Facebook, Twitter, Instagram Youtube, gdzie prezentuje informacje na temat działalności firmy, jak i przedstawia nowe oferty. Na portalach często zamieszczane są informacje o nowych promocjach.

flix bus wycieczki

Aplikacja

Aplikacja Flixbus to łatwy sposób na zakup biletów, jak i planowanie podróży autokarem po całej Europie. Oprócz informacji o nowościach w firmie, utrudnieniach na trasie, jak  i o aktualnych promocjach. W aplikacji można też łatwo zapisać swój bilet w wersji cyfrowej. Aplikację można pobrać ze strony przewoźnika na telefony z systemem iOS, jak i Android.

Płatność

Aby zapłacić za zakupiony bilet, można użyć karty kredytowej (Visa/Visa Electron, Master Card/Master Card Electronic, Maestro) lub zapłacić za przejazd internetowym przelewem bankowym, albo za pomocą PayPal.

Dostawa

Wszystkie bilety zakupione na stronie, przesyłane są w postaci elektronicznej na adres poczty elektronicznej podany przy rezerwacji lub zapisywane są na koncie użytkownika w aplikacji.

Zwroty

Jeśli klient chce anulować swój bilet może skorzystać z narzędzia „Zarządzanie rezerwacjami” lub skorzystać z pomocy konsultanta, który udzieli wszelkich informacji dotyczących anulowania biletu przed wykonaniem usługi.

Kontakt

Aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta wystarczy zadzwonić pod numer +48 22 307 93 34 w godzinach 6:00-22:00. Można także skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie.

Z kuponem rabatowym Flixbus (PolskiBus) zaoszczędzisz przy kupnie biletu autobusowego.

 1. Wyszukaj na Moje Kupony kupon rabatowy Flixbus (PolskiBus). Wybierając kupon zwróć uwagę na wymaganą minimalną wartość zamówienia lub trasę, na którą obowiązuje.
 2. Kliknij w wybrany kupon.
 3. Moje Kupony przekierują cię do serwisu Flixbus (PolskiBus). Jednocześnie pojawi się okienko „Twój kupon rabatowy”.
 4. Skopiuj lub zapisz sobie widoczny tam kod kuponu.
 5. Teraz skorzystaj z wyszukiwarki. Podaj liczbę pasażerów, trasę i datę wyjazdu. Jeśli znajdziesz odpowiednią trasę, wybierz ją i przejdź dalej.
 6. Obok informacji o swojej podróży znajdziesz pole oznaczone jako „Kod promocyjny” i właśnie w nie wpisz skopiowany wcześniej kod kuponu i kliknij użyj.
 7. Jeśli wpisany kod jest poprawy, ceny biletów zostaną wyświetlone z naliczoną już zniżką.
 8. Teraz wystarczy tylko sfinalizować transakcję, by już wkrótce udać się w komfortową podróż.

koszyk flix

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej