Kupon rabatowy Tax-Pol

Do 10% rabatu na wybrane opcje w Tax-Pol
Zobacz promocję
0 razy użyty
Warunki realizacji
Atrakcyjne promocje w Tax-Pol
Zobacz promocję
649 razy użyty
Warunki realizacji
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych Tax-Pol.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Zwrot podatku dla każdego, kto pracował za granicą

Każdy, kto pracował legalnie za granicą, odprowadzał jednocześnie podatki, o zwrot których można wystąpić. Jednakże obcy język i skomplikowane procedury odstraszają wielu od wystąpienia o należny zwrot. W Tax-Pol pracują specjaliści, którzy dobrze znają procedury podatkowe w obcych krajach i potrafią sprawnie załatwić wszelkie formalności. Zatem jeżeli chcemy odzyskać zapłacony podatek i jednocześnie nie stracić mnóstwa czasu na wypełnianie formularzy, powierzmy odzyskanie podatku profesjonalnej firmie Tax-Pol.

Tax-Pol – specjalista od podatków za granicą

Tax-Pol to firma specjalizująca się w pośrednictwie dotyczącym zwrotu podatków z pracy za granicą. Jako jedna z nielicznych na polskim rynku posiada bogatą wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na uzyskiwanie możliwie najwyższych zwrotów przy zastosowaniu prostych procedur. Początki działalności firmy sięgają 2001 roku. Od tego czasu firma dynamicznie się rozwija stale poszerzając zakres świadczonych usług. Bogate doświadczenie oraz szerokie kontakty z zagranicznymi Urzędami Skarbowymi stanowią o wysokiej jakości usług firmy, o czym świadczy rosnące z roku na rok grono zadowolonych klientów Tax-Pol.

Strona główna serwisu – zrzut ekranu.

Zwrot podatku dzięki usługom serwisu internetowego Tax-Pol

Dzięki Tax-Pol z łatwością uzyskamy zwrot podatku z pracy za granicą. Firma specjalizuje się w pośrednictwie zwrotu podatków z pracy w:

 • Holandii,
 • Wielkiej Brytanii i
 • Niemczech.

Tax-Pol to rzetelny partner, za pośrednictwem którego uzyskamy największy możliwy zwrot podatku. Korzystanie z usług firmy jest całkowicie bezpieczne, gdyż prowizję za pośrednictwo zapłacimy dopiero po wykonaniu usługi. W przypadku odmowy zwrotu podatku nie ponosimy żadnych kosztów. Korzystanie z usług Tax-Pol opłaca się podwójnie – zaoszczędzimy zarówno czas, jak i pieniądze, gdyż prowizja firmy jest bardzo niska.

Metody płatności

Wszelkie opłaty za wykonaną usługę są pobierane ze zwrotu podatku trafiającego później na konto Tax-Pol.

Wysyłka

Wszystkie dokumenty wysyłane są  za pomocą poczty elektronicznej. W niektórych przypadkach wysyłka odbywa się za pomocą poczty.

Zwrot

Klientowi nie przysługuje prawo zwrotu zgodnie z prawem  prawach  konsumenta, jeśli przedmiotem świadczenia jest rzecz wykonana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Biuro obsługi klienta

Każdy, kto chce skontaktować się z biurem obsługi Tax-Pol, powinien wybrać numer telefonu +48 71 799 50 00 lub numer faxu +48 71 799 50 09. Ze względu na obsługę klientów z różnych krajów, obsługę podzielono na:

 • Niemcy - telefon +48 71 799 50 01, jak i numer niemiecki: +49 20 34516 0959 oraz adres mail Niemcy@Tax-Pol.pl,
 • Anglia - telefon +48 71 799 50 02, jak i numer angielski: +44 20 3239 2445 oraz adres mail Anglia@Tax-Pol.pl,
 • Holandia - telefon +48 71 799 50 03, jak i numer holenderski: +31 20 893 2688 Holandia@Tax-Pol.pl.

Można także odwiedzić biuro osobiście kub napisać list na adres: ul. Wałbrzyska 6, 52-314 Wrocław.

Zaoszczędź z kuponem rabatowym Tax-Pol

 1. Jeżeli chciałbyś uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą, wybierz z portalu Moje Kupony aktualny kupon rabatowy Tax-Pol. Zwróć uwagę na szczegóły kuponu – czy ma on jakieś ograniczenia.

 2. Kliknij w wybrany kupon.

 3. Moje Kupony przekierują cię wówczas do witryny Tax-Pol. U góry strony wyświetli się także specjalny pasek, na którym widoczne będzie okienko „Twój kupon rabatowy”.

 4. Skopiuj lub zapisz sobie dostępny tam kod kuponu.

 5. Teraz – aby uzyskać zwrot podatku – wybierz kraj, w którym pracowałeś i przejdź do formularza elektronicznego Tax-Pol.

 6. Na samej górze formularza zobaczysz pole zatytułowane „Kod rabatowy”. To właśnie tutaj wpisz kod kuponu rabatowego Tax-Pol. Wypełnij następnie formularz i wyślij do firmy.

 7. Twój rabat zostanie naliczony i odjęty od prowizji za usługę, którą zapłacisz dopiero po otrzymaniu zwrotu podatku.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z formularza.

Recenzje dla Tax-Pol
2 oceny
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Zrealizuj kupon rabatowy

member_registration_animate

Napisz recenzję
napisał(-a) o 20.12.2017
Zwrot Podatku
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Polecam :D
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0
napisał(-a) o 05.06.2015
Szybki zwrot podatku z Niemiec
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Gorąco polecam firmę Tax-Pol wszystkim, którzy chcą uzyskać zwrotu podatku z zagranicy szybko i bez zbędnych formalności. Profesjonalna obsługa firmy zajęła się wszystkimi procedurami. Zwrot podatku nastąpił bardzo szybko, bo już w niecałe dwa miesiące dostałam pieniądze na konto, nawet nie spodziewałam się takiego szybkiego zwrotu. W zasadzie nie musiałam nic robić, gdyż wszelkie prace związane ze zwrotem podatku, przejęła na siebie firma Tax-Pol. Jestem naprawdę zadowolona z usług tej firmy i gorąco polecam wszystkim współpracę z firmą Tax-Pol.
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0

The site does not support this resolution on IE 8