Kupon rabatowy TravelBird

Aktualna oferta w TravelBird
Zobacz promocję
86 razy użyty
Warunki realizacji
Cyber Weekend
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych TravelBird.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

TravelBird – wakacje dla każdego

Czas odwiedzanie pośredników wycieczek, przeglądanie grubych katalogów wycieczkowych już dawno minął. Teraz poszukiwanie wakacyjnych wojaży przeniosło się do sieci, jednak i tutaj ilość ofert i stron jest tak duża, że często się na coś zdecydować. Właśnie dlatego pojawił się TravelBird, by pokazać wszystkim niezdecydowanym i przytłoczonym tylko te oferty, które ich mogą zainteresować. Tutaj nie znajdziemy wyszukiwarki z milionem okazji, lecz każdego dnia prezentowane są tylko te najlepsze i najciekawsze oferty wycieczek wakacyjnych. Obojętnie czy poszukujemy wyjazdu rodzinnego nad morze, a może jednodniowej wycieczki do innego miasta, albo po prostu tylko samego noclegu, to na pewno w TravelBird znajdziemy interesujące nas oferty. Będąc pośrednikiem między klientem a dostawcami podróży, TravelBird może oferować konkurencyjne ceny, jak i wybierać tylko te pakiety wakacyjne, które są najbardziej dopasowane do potrzeb klientów, a dodatkowo te, które są najbardziej interesujące. Dlatego planując wakację warto przyjrzeć się prezentowanym na stronie TravelBird specjalnych okazji wycieczek do polskich kurortów, jak i do miast na całym świecie. Oprócz tego promowane są tutaj ciekawe miejsce, których wszyscy nie znają, a warto je odwiedzić, jak i prezentowane są pomysły na aktywne spędzenie dnia lub na odprężające Wellness&SPA. Wszystko zależy tylko od nas, a cały świat czeka na nasze odwiedziny.

TravelBird - wakacje dla każdego

TravelBird – od małej firmy do potentata na rynku ofert wakacyjnych

Założycielami TravelBird są Dennis Klompalberts i Symen Jansma, którzy w kwietniu 2010 roku otworzyli firmę świadczącą usługi turystyczne w Amsterdamie. Na początku oferował tylko jedną promocję wakacyjną dziennie, by w ciągu kilku lat rozszerzyć swoją działalność na prawie 20 krajów na Europie, takich jak: Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy. W chwili obecnej w TravelBird pracuje ponad 600 osób starających się każdego dnia dostarczyć wymarzone wycieczki na całym świecie.

Zobacz, w jaki sposób swoją kampanię reklamową prowadzi TravelBird:

TravelBird - Twój nowy horyzont

W dobie codziennego zalewu informacji, jak i milionów serwisów, które są podobne do siebie, ciężko odnaleźć ten, który dostarczy nam odpowiednie dane. To samo tyczy się wycieczek, gdyż nie jest łatwo wybrać tą, która będzie nie tylko tania i będzie pokrywać się z naszymi oczekiwaniami, to jeszcze będzie oferowała odpowiedni standard hotelu i jakość obsługi. W TravelBird nie są prezentowane wszystkie dostępne na rynku oferty podróży wakacyjnych, lecz są to wybrane i najlepsze wycieczki, które możemy śmiało polecić później naszym znajomym. W ten sposób TravelBird ułatwia podjęcie decyzji o wyborze kierunku, jak samego celu podróży. Na stronie wszystkie najlepsze oferty są każdego dnia aktualizowane i ułożone są w takich kategoriach jak:

 • Z przelotami,
 • Dobre, bo Polskie,
 • Rodzinne wakacje,
 • Autokarem,
 • Lato,
 • Parki rozrywki,
 • Wellness & SPA,
 • Pomysł na wyjątkowy dzień,
 • Citytrips,
 • Ciekawe miejsca,

Wystarczy wybrać odpowiednią dla nas ofertę i spędzić wymarzone wakacje dokładnie tam, gdzie chcieliśmy, a dodatkowo mieć pewność, że wybrana przez nas oferta jest dokładnie taka, jaka została nam przedstawiona. Właśnie poprzez jakość swoich zyskała sobie dużą ilość zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają w poszukiwaniu nowych celów turystycznych.

TravelBird - wakacje o jakich marzysz

Bony podarunkowe TravelBird

W TravelBird możesz nabyć bony podarunkowe, które możesz wręczyć w prezencie swoim bliskich lub rodzinie. Możesz zamówić bon o wartości od 25 do 500 zł, które zostaną przesłane do twoich bliskich w postaci maila lub możesz go sam wydrukować i podarować wybranym osobom. Na pewno sprawi to wszystkim dużo radości, a mogą wybrać odpowiednią wycieczkę dla siebie.

Promocje i oferty specjalne w TravelBird

Każdego dnia na stronie TravelBird znajdziesz oferty w promocyjnych cenach. Aby nie przegapić żadnych z nich możesz zamówić newsletter TravelBird i otrzymywać codziennie wyjątkowe oferty wakacyjne prosto na swoją skrzynkę mailową.

Możliwości płatności w TravelBird

W TravelBird możesz zapłacić za swoją podróż przy pomocy karty kredytowej MasterCard lub Visa. Możesz także skorzystać z systemu PayPal lub przelać pieniądze przelewem bankowym, bądź przelewem elektronicznym z DotPay. TravelBird oferuje także wygodne zakupy na raty.

Wysyłka

Zakupione dokumenty, które są nam potrzebne do odbycia wycieczki, bądź samego noclegu, zostaną nam wysłane emailem. Możemy ich używać w formie elektronicznej, bądź po ich uprzednim wydrukowaniu.

Zwrot i reklamacje

Aby otrzymać zwrot pieniędzy bądź wymianę na inną wycieczkę, musimy skontaktować się z Obsługą Klienta TravelBird w godzinach między 9:30 a 16:00, zaś reklamacje na piśmie powinniśmy złożyć w ciągu 30 dni od zakończenia usługi.

Serwis klienta

Aby skontaktować się z Obsługą Klienta TravelBird wystarczy zadzwonić pod numer telefonu +48 22 3074628. Pracownicy są dostępni od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:30 do 17:30. Możesz także napisać e-maila: obslugaklienta@travelbird.pl, a pracownicy odpowiedzą na wszelkie twoje pytania.

TravelBird - wakacje i nie tylko

Tańsze wakacje tylko z kuponem rabatowym TravelBird

 1. Jeżeli myślisz o wakacjach w promocyjnych cenach, wyszukaj na Moje Kupony odpowiedni kupon rabatowy TravelBird. Wybierając kupon zwróć uwagę na to, jakie są warunki wykorzystania kuponu – na przykład jaka jest minimalna wartość zamówienia.

 2. Kliknij w odpowiedni kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wtedy na stronę serwisu z ofertami wycieczek TravelBird. Jednocześnie w okienku „Twój kupon rabatowy” wyświetlony zostanie kod twojego kuponu rabatowego.

 4. W tym okienku zobaczysz kod kuponu – zapisz go sobie lub skopiuj go.

 5. W widoczne miejsce wpisz kupon rabatowy TravelBird i kliknij „Aktywuj”.

 6. Twój kupon rabatowy zostanie aktywowany. Teraz wystarczy znaleźć odpowiednią dla siebie wycieczkę, a rabat zostanie odliczony automatycznie przy płatności.

 7. Wystarczy teraz dokończyć swoje zamówienie, by wkrótce móc polecieć na wymarzoną wycieczkę.

Recenzje dla TravelBird

no_comments_found_write_first

Napisz recenzję

The site does not support this resolution on IE 8