Kupon rabatowy Why Not FLY

Aktualna oferta w Why Not FLY
Zobacz promocję
811 razy użyty
Warunki realizacji
Tanie bilety lotnicze w Why Not FLY
Zobacz promocję
0 razy użyty
Warunki realizacji
Wyjątkowe promocje w Why Not FLY
Zobacz promocję
69 razy użyty
Warunki realizacji
Kupony rabatowe i promocje na Święta
Do 50% rabatu w promocji w Why Not FLY
Zobacz promocję
0 razy użyty
Warunki realizacji
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych Why Not FLY.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Why Not FLY – aby podróż była przyjemnością

W serwisie Why Not FLY z łatwością wyszukamy połączenia lotnicze do miast w Europie i na świecie. Dzięki innowacyjnemu systemowi rezerwacji znalezienie odpowiedniego lotu i zarezerwowanie biletów będzie przysłowiową bułką z masłem. Portal oferuje także internetową rezerwację hoteli oraz ubezpieczenia podróży. Dzięki połączeniu tych trzech usług korzystając tylko z jednego serwisu możemy łatwo i szybko zaplanować wyjazd biznesowy, wakacje czy wypad weekendowy do którejś ze stolic europejskich.

Nowoczesne internetowe centrum rezerwacji biletów lotniczych

Portal internetowy WhyNotFLY.pl został utworzony w 2010 roku przez firmę Fly Sp. z o.o. Innowacyjny system rezerwacji, doświadczenie w branży oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że z usług serwisu korzysta coraz więcej klientów. To właśnie zadowolenie klientów jest głównym celem firmy, co odzwierciedla jej hasło przewodnie: „Podróżuj z przyjemnością. My zajmiemy się resztą”.

whynotfly

Bilety lotnicze, hotele i ubezpieczenia – a także wiele więcej na Why Not FLY

Korzystając z wyszukiwarki lotów w portalu Why Not FLY szybko znajdziemy najkorzystniejsze połączenia lotnicze do naszego wymarzonego celu. Paryż, Lizbona, Berlin, Helsinki, a może Bangkok czy Nowy Jork – nieważne, gdzie chcemy polecieć, w Why Not FLY z pewnością znajdziemy odpowiednie połączenie lotnicze. Dzięki zintegrowanemu systemowi rezerwacji hoteli z łatwością zadbamy także i o zakwaterowanie, a możliwość wykupienia ubezpieczenia podróży sprawi, że ewentualne niespodziewane wydarzenia nie będą zaprzątać nam głowy. W serwisie znajdziemy także część z promocjami idealną dla spontanicznych podróżników poszukujących najlepszych okazji. Ponadto Why Not FLY udostępnia szereg porad i ciekawych informacji związanych z podróżowaniem:

 • Aktualności z branży,
 • Atrakcje turystyczne,
 • Blogi Why Not FLY,
 • Ciekawe oblicze Świata,
 • Encyklopedia Ziemi,
 • E-poradnik,
 • Forum dyskusyjne,
 • Mapa lotów.

Wysyłka i dostawa

Zamówiony produkt, zakupiony na www.whynotfly.pl, zostanie doręczony na wskazany w wypełnionym przez klienta podczas rejestracji kwestionariuszu osobowym adres poczty elektronicznej. List elektroniczny dostarczany jest w dniach roboczych, to jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura od 8:00 do 18:00.

Metody płatności

Akceptowane są następujące formy płatności:

 • zapłata kartą kredytową (Visa, MasterCard),
 • zapłata przelewem elektronicznym (za pośrednictwem serwisu dotpay.pl),
 • zapłata przelewem bankowym, na numer konta podany na stronie firmy,
 • zapłata gotówką w biurze firmy.

Zwroty

Klient ma prawo zwrócić zakupiony produkt, o ile nastąpi to przed dniem wylotu, tak samo klient może dokonać zmiany rezerwacji. Reklamacje w zakresie dokonanych rezerwacji lub zakupów biletów klient może zgłaszać w formie pisemnej. Ma na to 7 dni od daty dostarczenia biletu. Reklamacji dokonuje się pisemnie na adres biura: ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów albo za pomocą poczty elektronicznej na adres: rezerwacje@whynotfly.pl.

Obsługa klienta

W celu skontaktowania się z działem obsługi klienta należy wykonać telefon na numer +48 17 230 68 00 lub +48 724 010 003. Można również skorzystać z poczty mailowej i wysłać zapytanie na jeden z adresów firmy (rezerwacje@whynotfly.pl, hotels@whynottravel.pl lub koleje@whynottravel.pl). Jedną z możliwości jest również kontakt za pośrednictwem Poczty Polskiej lub osobisty; adres biura:
Kielnarowa 108 A,36-020 Tyczyn. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Ostatnim sposobem skontaktowania się z biurem obsługi klienta jest wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Kupony rabatowe Why Not FLY – z nimi każda podróż będzie tańsza

 1. Wyszukaj na Moje Kupony odpowiedni kupon rabatowy Why Not FLY. Wybierając kupon zwróć uwagę, na jakie usługi on obowiązuje oraz czy ma dodatkowe ograniczenia takie jak na przykład minimalna wartość zamówienia.

 2. Kliknij w odpowiadający ci kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wówczas do witryny Why Not FLY. U góry strony wyświetli się wtedy także specjalny pasek z okienkiem „Twój kupon rabatowy”.

 4. Zapisz sobie kod kuponu widoczny w tym okienku.

 5. Następnie wyszukaj loty lub hotel i przejdź do procesu rezerwacji.

 6. W formularzu rezerwacji poniżej części z danymi do rezerwacji zobaczysz opcję „Kod promocyjny”. Otwórz ją, a następnie wpisz w dostępne tam pole kod kuponu rabatowego Why Not FLY, po czym kliknij „Sprawdź”.

 7. System sprawdzi poprawność wprowadzonego kodu i – jeżeli wszystko się zgadza – pomniejszy całkowitą cenę do zapłaty o wielkość należnego rabatu. Teraz dokończ rezerwację i już możesz zacząć pakować się na swój wyjazd.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu rezerwacji w serwisie.

Recenzje dla Why Not FLY
1 ocena
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Zrealizuj kupon rabatowy

member_registration_animate

Napisz recenzję
napisał(-a) o 25.05.2015
Warto skorzystać
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Nie skorzystać z oferty tego sklepu, to tak jak pozwolić sobie na stratę czasu. Ja do tego dopuścić nie chciałem, zatem właśnie tutaj kupiłem i zarezerwowałem bilety lotnicze dla mojej rodziny. Lecieliśmy w podróż naszego życia do Nowego Jorku. Oprócz biletów udało się zarezerwować także hotel. Wszystko gładko, według konkretnych wytycznych. Proste polecenia znacznie ułatwiły cały proces. Udało się zapłacić kartą kredytową i to był koniec formalności w zakresie kupna towaru. Polecam zakupy w tym sklepie, bo naprawdę warto kupować szybko i pewnie, a do tego u sprawdzonego dostawcy.
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0

The site does not support this resolution on IE 8