Kupon rabatowy Wimdu

Wyjątkowe promocje w Wimdu
Zobacz promocję
523 razy użyty
Warunki realizacji
Kupony rabatowe i promocje na Święta
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych Wimdu.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Lepiej niż w hotelu

Wimdu to jeden z największych serwisów internetowych, w którym znajdziemy tysiące prywatnych ofert noclegowych na całym świecie. Wimdu to współczesna alternatywa dla hoteli – prywatne oferty pod kilkoma względami przewyższają standardowe hotele. Po pierwsze są tańsze, a po drugie nocleg u prywatnej osoby to niezwykłe doświadczenie kultury innego kraju, a także możliwość uzyskania ciekawych informacji o odwiedzanym mieście lub porad typu „gdzie dobrze zjeść” czy „gdzie się dobrze bawić”.

wimdu

Wimdu – noclegi na całym świecie

Początki Wimdu sięgają 2011 roku, kiedy to dwóch przyjaciół i zagorzałych podróżników zakłada w Berlinie firmę, która już wkrótce staje się ciekawą alternatywą dla hoteli. Z małej firmy w krótkim czasie powstaje międzynarodowe przedsiębiorstwo zatrudniające dzisiaj ponad 250 pracowników, obecne w ponad 100 krajach i posiadające w ofercie ponad 300 000 prywatnych miejsc noclegowych (stan na styczeń 2014). Pasja podróżowania w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem w branży sprawiają, że Wimdu dalej się rozwija i stale poszerza swoją ofertę, tak aby zadowolić każdego, kto poszukuje noclegu w innym mieście.

wimdu

Oferty noclegowe na cały świecie w Wimdu

Korzystając z Wimdu możemy niezwykle szybko i prosto zarezerwować nocleg w Pradze, Porto, Berlinie, Nowym Jorku czy na Teneryfie. Tysiące dostępnych ofert sprawiają, że wybierzemy z nich tą najodpowiedniejszą do naszych potrzeb – pod względem lokalizacji, ceny czy wielkości. Oferty na Wimdu są doskonale opisane, opatrzone zdjęciami, a także – co ważne – opiniami użytkowników, którzy już z danego noclegu skorzystali. Dzięki temu decydując się na konkretną kwaterę wiemy, czego możemy się spodziewać. W Wimdu możemy wybierać spośród różnych typów noclegów – możemy zarezerwować:

  • pokój w prywatnym mieszkaniu,
  • cały apartament lub
  • cały dom.

Wszystko zależy od naszych potrzeb i preferencji.

Poniżej jedna z reklam Wimdu:

Warunki wynajmu nieruchomości

Internetowa platforma Wimdu.pl została założona, aby oferować miejsca noclegowe w wielu rejonach świata bez konieczności korzystania z drogich usług hotelowych. Przed przystąpieniem do programu, wystarczy tylko założyć konto. Po tym czasie można przeglądać oferty wynajmu pokoi i mieszkań, wybierają datę podróży. Dostępne oferty są wcześniej weryfikowane, dzięki temu tylko ułamek użytkowników nie jest usatysfakcjonowany. Wystarczy kliknąć w wybrany obiekt, żeby zapoznać się ze szczegółami oraz cennymi opiniami poprzednich gości. Będąc gościem, można z łatwością skontaktować się z gospodarzem drogą e-mailową za pomocą systemu generowanego przez Wimdu.

Metody płatności

W celu dokonania płatności użytkownik serwisu może korzystać zarówno z tradycyjnego przelewu bankowego, jak i z coraz chętniej wybieranych platform płatności elektronicznej. Wysyłając prośbę o rezerwację mieszkania, pokoju czy apartamentu, kwota zostaje zamrożona. W sytuacji, kiedy w ciągu 24 godzin gospodarz nie odpowie na rezerwację, cała kwota wraca na konto klienta bez dodatkowych opłat i rezerwację uznaje się za niebyłą.

Anulowanie rezerwacji

Użytkownik serwisu ma możliwość anulowania rezerwacji, ale należy pamiętać, że wszelkie formalności muszą przejść przez Wimdu. Wypełniając formularz kontaktowy z podanym indywidualnym kodem rezerwacji, należy czekać na jej oficjalne potwierdzenie drogą elektroniczną. Kwota pieniędzy, jaka zostanie zwrócona w przypadku anulowania rezerwacji, zależna jest od indywidualnych warunków oraz terminu odstąpienia od umowy. Mając wątpliwości, można wcześniej sprawdzić koszt anulowania za pomocą dostępnego na stronie Wimdu kalkulatora. Należy też pamiętać, że anulowanie nie zawsze jest możliwe.

Obsługa klienta

W celu usprawnienia kontaktu z użytkownikami serwisu, Wimdu umożliwia kontakt z osobami świadczącymi wynajem nieruchomości. W sytuacjach spornych pracownicy rzetelnie podchodzą do każdego zdarzenia. Darmowa obsługa klienta dostępna jest za pomocą formularza elektronicznego przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Przed podjęciem decyzji o wynajmie nieruchomości, warto zapoznać się ze szczegółami dostępnymi w regulaminie oraz skorzystać z zakładki z najczęściej zadawanymi pytaniami. Można także skorzystać z adresu mailowego contact@wimdu.com, by zadać bezpośrednio pytanie pracownikom serwisu.
 

Tańsze noclegi dzięki kuponom rabatowym Wimdu

  1. Wybierz z portalu Moje Kupony odpowiedni kupon rabatowy Wimdu. Wybierając kupon zwróć uwagę na jego opis, który przedstawia wszystkie ważne informacje, takie jak na przykład minimalna kwota rezerwacji.

  2. Kliknij w pasujący kupon rabatowy, za pomocą którego chcesz zaoszczędzić na rezerwacji noclegu.

  3. Moje Kupony przekierują cię wtedy do serwisu Wimdu. U góry strony wyświetli się też pasek z informacją o kuponie rabatowy.

  4. Z okienka „Twój kupon rabatowy” skopiuj widoczny tam kod kuponu.

  5. Teraz wybierz cel swojej podróży i wyszukaj dostępne oferty noclegów. Gdy już zdecydujesz się na jedną z nich, przejdź do procesu rezerwacji.

  6. W formularzu rezerwacji pod szczegółami twojego apartamentu znajdziesz niebieski napis „Kupon”. Gdy w niego klikniesz, pojawi się okienko, w które następnie wpisz kod kuponu rabatowego Wimdu oraz aktywuj go klikając w „wykup”.

  7. System sprawdzi poprawność wpisanego kodu i pomniejszy ogólną sumę rezerwacji o wielkość zniżki. Teraz wypełnij formularz do końca i wyślij rezerwację.

wimdu koszyk

Recenzje dla Wimdu
1 ocena
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Zrealizuj kupon rabatowy

member_registration_animate

Napisz recenzję
napisał(-a) o 21.06.2015
Bardzo polecam!
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Witam serdecznie. Bardzo chciałam polecić wszystkim turystom i nie tylko doskonały portal europejski, na którym jest zarezerwowane aż 5 milionów obiektów z noclegami. W zeszłym roku zarezerwowałam tam pokój w Sopocie dla całej mojej rodziny i byłam bardzo zadowolona z łatwości tego całego procesu. Wyszukiwarka działa szybko i sprawnie, a wakacje udały się wyśmienicie. Portal Widmu poleciłam już wszystkim swoim najbliższym. Warto.
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0

The site does not support this resolution on IE 8