Dla dziecka

Dla dziecka

Ulubione kupony rabatowe i promocje Dla dziecka
7% rabatu na otulacze przy zamówieniu powyżej 99 zł   w Pupus
7% rabatu
Tylko w MojeKupony 7% rabatu na otulacze przy zamówieniu powyżej 99 zł w Pupus

Kupon obowiązuje na otulacze z pojedynczą gumką.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Pupus
Działa? 0 0
Wczoraj sprawdzony
1615 razy użyty
8% rabatu na pieluszki z kieszonką    w Pupus
8% rabatu
Tylko w MojeKupony 8% rabatu na pieluszki z kieszonką w Pupus

Kupon obowiązuje na kieszonki z pojedynczą gumką przy zamówieniu od 99 zł.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Pupus
Działa? 0 0
Wczoraj sprawdzony
1599 razy użyty
6% rabatu na wszystkie wkładki przy zamówieniu powyżej 69 zł   w Pupus
6% rabatu
Tylko w MojeKupony 6% rabatu na wszystkie wkładki przy zamówieniu powyżej 69 zł w Pupus
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Pupus
Działa? 2 0
Dzisiaj sprawdzony
1080 razy użyty
7% rabatu na zakup zabawek i akcesoriów dla dzieci    w iZabawki
7% rabatu
7% rabatu na zakup zabawek i akcesoriów dla dzieci w iZabawki

Rabat obowiązuje dla klientów Getin banku.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe iZabawki
Działa? 0 0
Sprawdzony
200 razy użyty
10% rabatu na wszystko    w SmarToys
10% rabatu
10% rabatu na wszystko w SmarToys

Oferta dotyczy zakupów z kartą Banku Pekao SA. Rabat nie dotyczy kosztów przesyłki oraz produktów objętych promocją lub wyprzedażą.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe SmarToys
Działa? 0 0
Sprawdzony
186 razy użyty
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 150 zł  w Pupus
Dostawa gratis
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 150 zł w Pupus

Dotyczy przedpłaty.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Pupus
Działa? 1 0
Dzisiaj sprawdzony
167 razy użyty
5% rabatu na wszystko    w Jedyny Sklep
5% rabatu
5% rabatu na wszystko w Jedyny Sklep

Oferta dotyczy zakupów z kartą kredytową wydaną przez Credit Agricole.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Jedyny Sklep
Działa? 0 0
Sprawdzony
81 razy użyty
Do 10% rabatu extra na produkty w wyprzedaży w 5-10-15
10% rabatu
Do 10% rabatu extra na produkty w wyprzedaży w 5-10-15

20% dla posiadaczy karty klubowej.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe 5-10-15
Działa? 0 0
Dzisiaj sprawdzony
0 razy użyty
Ważny jeszcze dzisiaj!

Będziemy rodzicami

Kiedy dowiadujemy się, że zostaniemy rodzicami całe życie staje na głowie. Zaczynamy się zastanawiać, jak sobie ze wszystkim poradzimy. Wydaje się nam, że nowy członek naszej rodziny potrzebuje tylu rzeczy: ubranka, wyposażenie pokoju, środki transportu, gadżety, wózki, chusty, środki higieny i wielu innych. Wpadamy w istne szaleństwo zakupowe, które zaczyna się jeszcze zanim potomek przybędzie na świat. Zaś pierwsza rzecz, jaka kojarzy nam się z dziećmi, to jednak są zabawki. Sa ich pierwszymi towarzyszami, dającymi jednocześnie możliwość wszechstronnego rozwoju. Jeśli są odpowiednio dobrane motywują do działania, pomagają w poznawaniu świata oraz kształtują postawę wobec otoczenia. To czym dziecko się bawi kształtuję jego osobowość, decyduje jakim będzie człowiekiem w przyszłości, czym będzie chciało zajmować się w życiu dorosłym.

Od prostych zabawek do elektronicznych nowinek

Zabawki towarzyszą dzieciom od niepamiętnych czasów. Przez ten długi czas niewiele się zmieniły. Grzechotki, lalki znane były już w starożytnych czasach. To one są najczęściej odkrywane przez archeologów w grobach dzieci w starożytnym Egipcie, Grecji czy Mezopotamii. Do dziś nie wiemy kto, kiedy i w jakim celu zrobił pierwszą lalkę. Grzechotki w środku miały nasiona, otręby pszenicy lub gliniane kulki. W średniowieczu najbardziej popularne były drewniane koniki na kiju i nadal lalki, jednak mniej dokładnie wykonane i zdobione niż te z czasów starożytnych. Pod koniec X wieku do Europy dotarły szachy, zaczęły one się cieszyć dużą popularnością. Dzieci bawiły się drewnianymi bąkami, szklanymi kulkami, pojawiła się piłka do gry. Rozwój zabawek rozwinął się w Oświeceniu. Wtedy też John Spilsbury wymyślił pierwsze puzzle, przedstawiały one mapę świata a miały za zadanie pomoc chłopcom i dziewczynkom w nauce geografii. Zaś w 1759 roku John Jefferys wymyślił grę planszowa „Podróż po Europie”, wydana przez firmę Regensburg.

W wieku XIX zabawki miały uczyć dzieci przyszłych ról społecznych. Dziewczynki poznawały zasady zarządzania gospodarstwem domowym i służbą, a chłopcy prowadzili bitwy za pomocą cynowych i ołowianych żołnierzyków. Przełom XIX i XX wieku to złoty wiek rozwoju branży zabawek. Klasa robotnicza zarabiała wystarczająco dużo aby pozwolić sobie na kupno zabawek dla swoich dzieci. Dzięki temu rozwijał się przemysł i technika, a popyt wzrastał. II wojna światowa sprawiła, że fabryki zabawek, rozpoczęły produkcję broni i amunicji na potrzeby armii. Zabawki zaś robiono ręcznie. Po wojnie, z biegiem kolejnych lat, zabawki stawały się jeszcze tańsze i bardziej dostępne. Sprawiła to zarówno globalizacja, rozwój technologii, jak i spadek kosztów pracy.

Ubranka i zabawki

Dzieci i pieniądze to jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów. Rodzice planując miesięczny budżet uwzględniają w nim przed wszystkim potrzeby swoich dzieci. Niektórzy uważają, że nie można na dzieciach oszczędzać. Według przeprowadzonych badań socjologicznych średnie wydatki na dziecko wynoszą 607zł, a są miesiące, kiedy te wydatki rosną. Dlatego ważne jest by rozplanować swój budżet i nie kupować za dużej liczby ubrań na zapas – zmieniają się nie tylko trendy, lecz głównie upodobania małych dzieci, jak i często rosną one szybciej, niż nam się wydawało. Dla dzieci trzeba kupić nie tylko zabawki, ale ubranka, buty, a także i wszelkiego rodzaju pieluszki, środki higieniczne czy jedzenie, zaczynając od tego dla niemowląt, a kończąc na niezdrowym jedzeniu, jakiego sami staramy się omijać. Praktycznie wszystkie produkty od niemowląt do młodzieży znajdziemy w sklepie Smyk, zaś modę dziecięcą można wybierać w sklepie 5-10-15 czy Wójcik. W nim można znaleźć szeroki wybór spodenek, sukienek, bluzek, a także bodów i innych przyborów dziecięcych w konkurencyjnych cenach.

Oszczędzaj na zakupach dla dzieci

Jeśli chcesz kupić tańsze ubranka i zabawki dla dzieci, wyszukaj na stronie Moje Kupony odpowiedni sklep internetowy lub przeglądaj sklepy dostępne w kategorii, by znaleźć odpowiednie propozycje kuponów dających oszczędności przy zakupach. Warto także przeglądać strony sklepów dziecięcych, gdzie można znaleźć różnego rodzaju promocje czy wyprzedaże. Warto także zapisać się do newslettera, by otrzymać dodatkową zniżkę, zaś przy zamówieniu powyżej danej kwoty można otrzymać darmową wysyłkę. Na stronie Mojekupony.pl można znaleźć wiele ubranek dla dzieci i zabawek zarówno dla niemowlaków, jak i dla starszych dzieci marki Chicco, Fisher Price, Avent czy NUK. Tutaj prezentowane są oferty Smyk, 5-10-15 czy Wójcik, gdzie wśród bogatego wyboru produktów można znaleźć różnego rodzaju zabawki kreatywne, interaktywne czy z postaciami z bajek, a także kurtki dziecięce, spodni i bluzy oraz wiele różnych akcesoriów do domu, zaczynając od zabezpieczeń kontaktów, a na meblach dziecięcych kończąc. Korzystając z kuponu rabatowego Mojekupony.pl może jeszcze dodatkowo zaoszczędzić, używając znaleziony na stronie kupon w koszyku.

Nie przegap więcej kuponów rabatowych w MojeKupony.pl
Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
27
Sklepów internetowych
128
Kuponów rabatowych i promocji
Nowych kuponów rabatowych
Kończące się kupony rabatowe
Rodzaj kuponów rabatowych

The site does not support this resolution on IE 8