O nas

company_map_description_pl_text
Sparheld.de

Niemieccy konsumenci mogą u nas bohatersko oszczędzać od 2009 roku. Do tego dochodzą ciągle nowe funkcje.

Reduc.fr

Reduc.fr jest w sieci od 2009 roku i obecnie należy do jednej z trzech najpopularniejszych stron z kuponami w kraju. Francuzi mają na tej witrynie szczególnie duży wybór zniżek. W najlepszym czasie takim jak "Cyber Weekend" codziennie dodawanych jest ponad 800 kuponów.

Cupones.es

Od Pirenejów i Morza Kantabryjskiego, poprzez półwysep aż do odległych wysep Europy i północnego wybrzeża Afryki: wszędzie uwielbiają Hiszpanie robić zakupy przez internet. Tego dowodzi imponująco nasza strona z kuponami Cupones.es od 2009 roku.

Signorsconto.it

"Oszczędność to wielki dochód", pisał Cicero. Nawet ponad dwa tysiące lat później to motto jest we Włoszech nadal aktualne. Od 2012 SignorSconto pozwala Tobie oszczędzać pieniądze w internecie w nowoczesny sposób.

Rabattkalas.se

Szwedzi jako stostunkowo zamożny naród nie jest zdany na kupony rabatowe? Błąd, ponieważ od 2014 roku Rabattkalas pomaga ludziom od Malmö aż po daleką północ w oszczędzaniu pieniędzy. Użytkownicy pochodzą ze wszystkich grup wiekowych i populacyjnych.

Rabathelten.dk

Najmłodszy członek rodziny Sparheld pochodzi z Danii i nazywa się Rabathelten. Wybór sklepów internetowych może być nieco mniejszy niż gdzie indziej, ale od 2013 nawet ten najmniejszy kraj ujawnia wielką chęć oszczędzania.

Co nas wyróżnia?

Sparheld (po niemiecku: Bohater oszczędzania) nie chce ratować świata, ale pragnie przynajmniej go nieco ułatwić. Start-up z Berlina oferuje miłośnikom zakupów online w siedmiu europejskich krajach darmowe kupony rabatowe. Łowcy promocji codziennie oszczędzają z nami łącznie 10 tysięcy euro, koron i złotych.

Typowy użytkownik naszej strony to kobieta pomiędzy 25 a 45 rokiem życia, do której zainteresowań należy moda. Jednak kupony rabatowe są dotyczą nie tylko odzieży, obuwia, biżuterii czy torebek, ale także podróży, techniki, innych produkty czy usług.

Wszystkie kupony rabatowe są sprawdzane, po to, aby zarówno klienci, jak i sprzedawcy mogli polegać na łatwych i korzystnych dla siebie zakupach. Ponadto recenzje na temat sklepów online zawarte na naszych stronach, pomagają innym użytkownikom dokonać zakupów w internecie.

  • 2009 Założony
  • 25+ Pracownicy
  • 6 Kraje
  • Siedziba główna firmy Berlin
  • 463 sklepy internetowe
  • 1829 Kupony rabatowe i zniżki

Od indywidualnego projektu do międzynarowej społeczności oszczędzających

Także Sparheld zaczynał, jako mała firma: założyciel, Henning Kruthaup zajmował się na poczatku wszystkim sam - wyszukiwał kupony rabatowe i cieszył się, kiedy uzyskiwał jakiekolwiek prowizje. Kiedy było to potrzebne, dodawał nowe kupony nawet o drugiej w nocy.

Sukces projektu był taki duży, że szybko dołączyło do niego coraz wiecęj zwolenników, w tym w 2011 znana porównywarka cen Idealo. W 2012 roku wystartowały pierwsze, międzynarodowe portale z kuponami rabatowymi: MojeKupony, SignorSconto, Cupones.es i Reduc.fr. Aktualnie firma obecna jest w siedniu krajach i zatrudnia ponad 30 pracowników.

To nie koniec: Docelowo Sparheld chce być największą społecznością oszczędzających w Europie. Gdyby zebraliby się wszyscy łowcy okazji, z łatwością zapełniliby kilka stadionów piłkarskich.

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej