O nas

O nas

Międzynarodowy – w 6 innych krajach

Reduc.fr

Od 2012 roku w sieci istnieje także Reduc.fr i należy do trzech największych stron z kuponami rabatowymi we Francji. Francuzi mają szczególnie duży wybór rabatów. W momentach szczytu, jakich tak np. Cyber Weekend, na stronie w ciągu doby pojawia się nawet 800 kodów rabatowych. To także dzięki stale rosnącej społeczności użytkowników.

Sparheld

Od 2009 roku także niemieccy konsumenci mogą oszczędzać w bohaterskim stylu. Na naszym niemieckim portalu stale dodawane są nowe funkcje. Oprócz kodów rabatowych są dostępne też gratisy i kupony do wydrukowania. Sparheld wzbogacił się dzięki zgranej społeczności, która dzieli się m.in. kuponami rabatowymi czy recenzjami sklepów.

Cupones.es

Od Pirenejów i Morza Kantabryjskiego przez półwysep iberyjski aż do odległych wysp Europy i północnego wybrzeża Afryki: ​we wszystkich miejscach Hiszpanie kochają zakupy przez Internet. Dzieki temu nasza strona z kodami rabatowymi Cupones.es z sukcesem funkcjonuje od 2012 roku.

MojeKupony

Polacy nie dadzą się zwariować podczas Cyber Weekendu. Istnieje wiele innych okazji do oszczędzania pieniędzy, a dzięki MojeKupony od 2012 roku można taniej robić zakupy w sieci przez całą dobę, 365 dni w roku.

Rabathelten

Najmłodszy członek rodziny Sparheld pochodzi z Danii i nazywa się Rabathelten. Wybór sklepów online jest może mniejszy, niż gdzie indziej, ale od 2014 roku oficjalnie ten najmniejszy kraj wykazuje dużą aktywność podczas polowania na okazje zakupowe.

SignorSconto

"Wielkim dochodem jest oszczędność" napisał dawniej Cicero. Również dziś, ponad 2000 lat później to wciąż aktualne motto można usłyszeć we Włoszech. Od 2012 roku, dzięki SignorSconto Włosi oszczędzają, robiąc zakupy przez Internet.

Rabattkalas

Jako relatywnie zamożny naród, Szwedzi nie są uzależnieni od kuponów rabatowych? Nieprawda, od 2013 portal Rabattkalas pomaga oszczędzać mieszkańcom od Malmö, aż po północ kraju. Użytkownicy są przedstawicielami wszystkich grup wiekowych i społecznych.

Co nas wyróżnia?

Sparheld (po niemiecku: Bohater oszczędzania) nie chce ratować świata, ale pragnie przynajmniej go nieco ułatwić. Start-up z Berlina oferuje miłośnikom zakupów online w siedmiu europejskich krajach darmowe kupony rabatowe. Łowcy promocji codziennie oszczędzają z nami łącznie 10 tysięcy euro, koron i złotych.

Typowy użytkownik naszej strony to kobieta pomiędzy 25 a 45 rokiem życia, do której zainteresowań należy moda. Jednak kupony rabatowe są dotyczą nie tylko odzieży, obuwia, biżuterii czy torebek, ale także podróży, techniki, innych produkty czy usług.

Wszystkie kupony rabatowe są sprawdzane, po to, aby zarówno klienci, jak i sprzedawcy mogli polegać na łatwych i korzystnych dla siebie zakupach. Ponadto recenzje na temat sklepów online zawarte na naszych stronach, pomagają innym użytkownikom dokonać zakupów w internecie.

Fakty o Sparheld i MojeKupony

  • 2009 Rok założenia
  • 30+ Pracowników
  • 6 Krajów
  • Siedziba spółki Berlin
  • 463 Sklepów online
  • 2146 Kuponów rabatowych i promocji

Od indywidualnego projektu do międzynarowej społeczności oszczędzających

Także Sparheld zaczynał, jako mała firma: założyciel, Henning Kruthaup zajmował się na poczatku wszystkim sam - wyszukiwał kupony rabatowe i cieszył się, kiedy uzyskiwał jakiekolwiek prowizje. Kiedy było to potrzebne, dodawał nowe kupony nawet o drugiej w nocy.

Sukces projektu był taki duży, że szybko dołączyło do niego coraz wiecęj zwolenników, w tym w 2011 znana porównywarka cen Idealo. W 2012 roku wystartowały pierwsze, międzynarodowe portale z kuponami rabatowymi: MojeKupony, SignorSconto, Cupones.es i Reduc.fr. Aktualnie firma obecna jest w siedniu krajach i zatrudnia ponad 30 pracowników.

To nie koniec: Docelowo Sparheld chce być największą społecznością oszczędzających w Europie. Gdyby zebraliby się wszyscy łowcy okazji, z łatwością zapełniliby kilka stadionów piłkarskich.

Ludzie w Sparheld

Każda firma potrzebuje wiecej niż tylko dobrego zarządzania. Potrzebni są zaangażowani pracownicy, którzy rozumieją ideę i chcą wspólnie ją tworzyć. Kilka osób z zespołu przedstawiamy poniżej:

Christian & Henning
Dyrektorzy zarządzający
Christian & Henning
Dyrektorzy zarządzający
Hanne
Country Manager
Szwecja
Hanne
Country Manager
Szwecja
Danilo
Country Manager
Włochy
Danilo
Country Manager
Włochy
Eva
Country Manager
Niemcy
Eva
Country Manager
Niemcy
Rudy 
Community Manager
Francja
Rudy
Community Manager
Francja
Sarah
Team Leader Content
Sarah
Team Leader Content
Mimosa
Software Developer
Mimosa
Software Developer
Marguerite
Country Manager
Francja
Marguerite
Country Manager
Francja
Elena
Team Leader International
Elena
Team Leader International
Pokaż więcej

The site does not support this resolution on IE 8

Używamy ciasteczek (cookies), by udostępniać Wam lepszy serwis. Więcej dowiesz się pod