Kategorie

Szybciej znajdziesz ten sklep internetowy, który szukasz

Portal Mojekupony.pl umożliwia wyszukiwanie kuponów rabatowych i promocji według kategorii. Każda z kategorii poświęcona jest jednej grupie produktów. Wybierz interesującą cię kategorię, np. Moda, a zobaczysz wszystkie aktualnie dostępne kupony tej kategorii, za pomocą których zaoszczędzisz kupując w Internecie. W ten sposób szybciej możesz wybrać interesujące cię sklepy związane z elektroniką, żywnością, butami czy inna grupę, którą możesz w łatwy sposób zawęzić, by otrzymać listę interesujących cię kuponów.

Jedna kategoria - wiele sklepów

Każda kategoria jest inna, w niektórych znajduje się więcej sklepów, a w innych mniej. Niektóre sklepy mogą pasować do kilku segmentów, lecz z naszej strony staramy się je tak dopasować, by znalazły się w tej głównej. W każdej z kategorii prezentowane są różne sklepy ułożone według ich popularności. Na pozycję wpływa wiele czynników: popularność sklepu, indeks Google, oceny, ilość kuponów. W ten sposób staramy się, by klienci najpierw ujrzeli te najbardziej popularne sklepy internetowe. Niektóre ze sklepów są bardziej popularne w różnych okresach roku. W momencie wyprzedaży prym wiodą marki modowe i sportowe, zaś przed Świętami na czoło wysuwają się sklepy oferujące różnego rodzaju prezenty. Dlatego nasza lista dynamicznie się zmienia, tak, jak i upodobania naszych użytkowników. Po wejściu w daną kategorię można przeczytać więcej o produktach, które się w niej znajdują, jak i znaleźć informacje na temat wybranych sklepów. Są tam też zawarte wskazówki pomagające klientom oszczędzać na zakupach.

Preferencje zakupowe

W Polsce najczęściej kupowane są produkty z kategorii Moda i Elektronika. Chociaż wydawać by się mogło, że weekend to najbardziej odpowiedni czas na robienie zakupów w sieci, gdy jest więcej czasu na wszystko, to jednak w Polsce najwięcej zakupów dokonywanych jest w dni powszednie. Wtorek to najbardziej optymalny dzień na zakup nowej sukienki czy komputera. Zwłaszcza w godzinach w porannych oraz późnym popołudniem. Oprócz tego zakup kosmetyków też cieszy sie dużym powodzeniem nie tylko u płci pięknej. Boom zakupowy, dotyczący prezentów świątecznych zaczyna się już w listopadzie, a jego apogeum jest w połowie grudnia. Dlatego, jeśli chcecie, by wasze paczki dotarły na czas pod choinkę, to zamówcie prezenty wcześniej.

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej