Kody rabatowe eTutor & promocje

Wszystkie kupony rabatowe i promocje na październik 2019. Aktualne i sprawdzone.
20%
20% rabatu na zakup rocznego kursu języka angielskiego w eTutor
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
5837 razy użyty
Warunki realizacji
Aktualna oferta w eTutor
Zobacz promocję
1100 razy użyty
Warunki realizacji
Pierwsza lekcja gratis w eTutor
Zobacz promocję
1064 razy użyty
Warunki realizacji
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych eTutor.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

English is easy

Nauka w systemie e-learningowym jest prosta i przyjemna. Dzięki kursowi przez Internet można zdobyć wiedzę nie wychodząc z domu i w dogodnym momencie. Odpowiednie certyfikaty oraz zezwolenia firmy prowadzącej program nauki eTutor pozwalają na wystawienie pełnowartościowego certyfikatu językowego. Dzięki niemu można otrzymać świadectwo umiejętności językowych zatwierdzonych przez profesjonalistów w dziedzinie kształcenia językowego. Serwis oferuje internetowy kurs języka angielskiego oraz niemieckiego. Portal eTutor jest dla każdego, kto pragnie nauczyć się języka od podstaw lub doszlifować posiadane już umiejętności.

Z zamiłowania do e-learningu

Serwis eTutor.pl jest platformą e-learningową należącą do firmy LangMedia Sp. z o. o. Jej założyciele – Paweł Kowalczyk i Michał Lach, są gorącymi zwolennikami nauczania przez Internet. Serwis współtworzony jest przez wysokiej klasy specjalistów, native speakerów i pedagogów, którzy całą swoją wiedzę wykorzystują podczas codziennej pracy nad lekcjami. Serwis eTutor otrzymał wyróżnienie na Webstar Festival oraz tytuł Produktu Roku 2011 miesięcznika PC World. Aplikacja językowa eTutor zyskuje zwolenników i stale otrzymuje pozytywne opinie użytkowników korzystających z jej kursów.

Internetowe kursy językowe w serwisie eTutor

Serwis internetowy eTutor umożliwia skuteczną naukę języka angielskiego. Decydując się na skorzystanie z kursów eTutor otrzymujemy szereg zaawansowanych narzędzi, które pozwalają szybciej i skuteczniej zapamiętywać informacje dotyczące:

 • słownictwa,
 • gramatyki i
 • wymowy.

Oprócz podstawowego kursu językowego istnieje możliwość nauki biznesowego języka angielskiego lub nauki pod czujnym okiem lektora (eTutor Premium). Pakiet biznesowy obejmuje wiele zagadnień związanych z pracą biurową oraz na stanowisku w firmie o międzynarodowym charakterze. Pakiet Premium obejmuje on nie tylko internetowy kurs języka angielskiego, ale też indywidualną opiekę lektora. Podczas nauki języka w pakiecie Premium lektor opiekujący się uczniem sprawdza zadania i wypracowania kursanta, czuwa nad odpowiednią wymową słów czy wyznacza cele kolejnych lekcji.

Metody płatności

Pod dokonaniu bezpłatnej rejestracji i założeniu konta na platformie eTutor, należy wykupić stosowną subskrypcję na określony czas. Płatność można uiścić w następujący sposób:

 • szybkim przelewem z banku internetowego,
 • tradycyjnym przelew bankowym (również dostępnym w placówkach Poczty Polskiej),
 • kartą płatniczą MasterCard bądź Visa,
 • za pośrednictwem systemu PayPal.

Opłata jest jednorazowa, dlatego też chcąc nadal uczestniczyć w kursie, należy przedłużyć abonament, uiszczając stosowną opłatę za kolejny okres nauki.

Zwroty

Każdy z użytkowników w terminie do czternastu dni od momentu wykupienia kursu na wybrany okres może zrezygnować bez podania przyczyny. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest także brak przystąpienia kursanta do nauki. Z chwilą rozpoczęcia kursu zwroty nie są przewidziane. Oczywiście korzystając z usług platformy do nauki języków obcych, można składać reklamacje w przypadkach, kiedy usługa nie działa należycie lub dostęp do niej jest utrudniony z winy właściciela serwisu. Reklamacja powinna zostać wysłana pocztą tradycyjną bądź elektroniczną i zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od daty otrzymania.

Obsługa klienta

W celu prawidłowego działania serwisu nadawca zobowiązał się do stałego monitoringu działalności oraz wprowadzania poprawek. Dlatego też ważnym czynnikiem jest aktualny adres e-mail użytkownika - każdą zmianę należy zgłosić, wysyłając list elektroniczny. Wszelkie wątpliwości i pytania można także przesyłać za pomocą formularza kontaktowego. Cenne informacje dostępne są także w regulaminie serwisu, z którym warto szczegółowo zapoznać się przed podjęciem decyzji o korzystaniu z usług platformy eTutor.

Ucz się języków taniej korzystając z kuponu rabatowego eTutor

 1. Wyszukaj w portalu Moje Kupony aktualny kupon rabatowy eTutor. Wybierając kupon uważnie przeczytaj jego opis, który przedstawia możliwe ograniczenia wykorzystania kuponu takie jak na przykład wymagana minimalna wartość zamówienia.

 2. Kliknij w odpowiedni kupon.

 3. Moje Kupony przekierują cię wówczas do serwisu eTutor.pl. U góry strony wyświetli się wtedy również pasek, na którym zobaczysz okienko „Twój kupon rabatowy”.

 4. Widoczny będzie tam kod kuponu – skopiuj go lub zapisz go sobie.

 5. Zapoznaj się z ofertą eTutor. Gdy wybierzesz odpowiedni kurs, przejdź do procesu składania zamówienia.

 6. Na etapie wyboru sposobu płatności zobaczysz tekst „Posiadam kod promocyjny”. Klikając w niego wyświetlisz specjalne okienko, w które następnie wpisz kod kuponu rabatowego eTutor i kliknij przycisk „Akceptuj”.

 7. Dokończ składanie zamówienia i… gotowe! Właśnie udało ci się zmniejszyć koszt kursu językowego.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu składania zamówienia w serwisie.

Recenzje dla eTutor
2 oceny
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Zrealizuj kupon rabatowy

member_registration_animate

Napisz recenzję
napisał(-a)
Kurs językowy, jakiego nie znałem.
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Jeśli chodzi o kupno kursu, doświadczenia jak najbardziej pozytywne. Polecam zakup kursu, szczególnie tym, którzy uważają, że nie mają talentu do nauki języków.Na zamówienie kursu języka niemieckiego, zdecydowałem się po niekoniecznie pozytywnych doświadczeniach z nauką tego języka. Tutaj zaintrygowała mnie metoda nauki. Postanowiłem spróbować. Nauka tą nietypową metodą przynosi rezultaty, ale widzę, że sporo pracy jest przede mną.
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0
napisał(-a)
Opinia
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
A wiec od ponad roku jestem użytkownikiem serwisu etutor.pl i chciałbym powiedzieć,ze jest to najlepszy serwis elerningowy w Polsce jaki kiedykolwiek widziałem, obsługa użytkowników jest profesjonalna (...) Materiały są przygotowane bardzo starannie ilość tematów do nauczenia tez jest doża, ceny przystępne,serwis internetowy posiada intuicyjny i przyjemny interfejs użytkownika,(...)Trzymam kciuki za etutor.pl i życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0

The site does not support this resolution on IE 8

Używamy ciasteczek (cookies), by udostępniać Wam lepszy serwis. Więcej dowiesz się pod