Kupony rabatowe AXA Ubezpieczenia i promocje

Wszystkie kupony rabatowe i zniżki na kwietnia 2024. Aktualne i sprawdzone.

z 3 ocen
20 %
20% rabatu na ubezpieczenie OC/AC w AXA Ubezpieczenia
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Ubezpieczenie OC w cenie od 619zł w AXA Ubezpieczenia
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Aktualna oferta w AXA Ubezpieczenia
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Zarejestruj się do newslettera i bądź na bieżąco!
 • Nieudostępnianie osobom trzecim
 • Wyrejestrowanie możliwe w każdej chwili
 • Bezpłatnie i niezobowiąząco

Szybkie i proste ubezpieczenie samochodu

Samochód przestał być dobrem luksusowym. Miliony osób w kraju każdego dnia korzystają z jego zalet i dojeżdzają autem do pracy, na zakupy, na zajęcia sportowe czy też pracują "za kółkiem". Do pruszania się samochodem wymagane jest zdania egzaminu "Prawo Jazdy", jak i stała znajomość przepisów oraz znaków drogowych. Jednak w codziennych sytuacjach może dojść do różnych zdarzeń na drogach, które mogą skończyć się uszkodzeniem samochodu. Właśnie dlatego zostało wprowadzone obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC), mające na celu pokrycie strat spowodowanych wypadkiem, jak i leczenia i rehabilitacji osób poszkodowanych. W poszukiwaniu odpowiedniego ubezpieczyciela, warto sprawdzić oferty internetowe, gdzie prezentowane stawki są często niższe, niż te oferowane przez punkty stacjonarne. Warto zwrócić uwagę na ofertę AXA Ubezpieczenia, gdzie w jednym miejscu można wybrać i zakupić optymalne ubezpieczenie komunikacyjne. W ofercie AXA Ubezpieczenia klienci znajdą ubezpieczenie OC, a także Autocasco (AC), a także dodatkowe opcje, jak Assistance czy ubezpieczenie opon. Poprzez stronę internetową, klienci bez wychodzenia z domu, mogą załatwić wszelkie formalności, zaś doradcy internetowi udzielą wszelkich informacji na zadane pytania.

AXA Ubezpieczenia sprzedaje swoje świadczenia w systemie bezpośrednim – przez internet i telefon. Dzięki temu każdy klient może w szybki sposób załatwić tutaj wszelkie formalności.

Axa ubezpieczenia

AXA Ubezpieczenia – lider na światowym rynku finansowym

AXA Ubezpieczenia należy do międzynarodowej Grupy AXA z siedzibą w Paryżu. Firma została założona już w 1817 roku przez Claude Bébéara i od początku skupiała swoje działania na rynku ubezpieczeń. Wraz z rozwojem, firma oferowała coraz to wiecej produktów w swojej ofercie (ubezpieczenia na życie, zdrowotne, komunikacyjne), jak i przejmowała inne towarzystwa ubezpieczeniowe. W tej chwili (stan na 2015 rok) firma posiada ponad 100 milionów klientów na całym świecie, ponad 160 tysięcy pracowników i 1,1 biliona Euro zarządzanych aktywów. Do Polski AXA trafiła w listopadzie 2006 roku i oferuje pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych. Profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny składek sprawiają, że AXA Ubezpieczenia zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów. Poniżej jedna z reklam promujących ofertę ubezpieczeń AXA Ubezpieczenia.

Pełna gama ubezpieczeń komunikacyjnych w AXA Ubezpieczenia

AXA Ubezpieczenia oferuje właścicielom samochodów pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych, by każdego dnia czuć się bezpiecznie na drodze. Na stronie głównej znajdziemy prosto podzielone menu, skąd możemy wybrać takie opcje ubezpieczenia, jak:

 • OC,
 • OC+AC,
 • Assistance.

axa

Wybór odpowiedniego ubezpiecznia zależy nie tylko od posiadanych funduszy, ale także od rodzaju samochodu, jak i tego, w jaki sposób klienci chcą go wykorzystywać - czy ma to być auto prywatne, czy służbowe oraz ile kilometrów i w jakich krajach chce się poruszać. Po ustaleniu takich informacji, klienci mogą wybrać odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy i ewentualnie poszerzyć go o dodatkowe opcje. Można na przykład ubezpieczyć szyby i opony w naszym aucie, a także zadbać o samochód zastępczy w razie awarii czy wypadku. Ponadto mamy także możliwość ubezpieczenia naszego auta od kradzieży i pożaru zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Sposoby doręczenia zamówionych ubezpieczeń

W zależności od wybranej metody płatności klient otrzyma dokumenty ubezpieczeniowe drogą mailową. W czasie trwania umowy ubezpieczenia klient może wydrukować posiadane dokumenty ubezpieczeniowe po zalogowaniu na swoje konto.

Metody płatności

Za polisy ubezpieczeniowe klienci mogą zapłacić:

 • tradycyjnym przelewem,
 • przelewem online,
 • kartą płatniczą.

W przypadku opłacenia ubezpieczenia w całości lub też przy opłaceniu pierwszej raty ubezpieczenia AXA Ubezpieczenia dopuszcza również możliwość płatności za pobraniem.

Możliwość rezygnacji z ubezpieczenia

W celu wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, zawartej w AXA Ubezpieczenia, klient powinien wypełnić formularz, aby umożliwić konsultantom kontakt ze sobą. Termin wypowiedzenia umowy zdefiniowany jest w Ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych.

Kontakt z obsługą

Z pracownikami odpowiedzialnymi za obsługę klientów można się kontaktować w dni powszednie w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od godziny 9:00 do 17:00. AXA Ubezpieczenia wskazała następujące kanały do kontaktów:

 • telefony: +48 22 444 70 00 lub +48 19522,
 • czat online z doradcą,
 • mail: serwis@axaubezpieczenia.pl,
 • formularz kontaktu.

Klienci mogą także pozostawić swoje dane kontaktowe w specjalnym formularzu. Na tej podstawie pracownicy AXA Ubezpieczenia skontaktują się z klientem we wskazanym terminie.

Kupony rabatowe AXA Ubezpieczenia to prosty sposób na tańsze ubezpieczenia

 1. Aby zakupić ubezpieczenie komunikacyjne taniej, wybierz z portalu Moje Kupony aktualny kupon rabatowy AXA Ubezpieczenia. Zwróć uwagę na szczegóły kuponu.
 2. Kliknij w odpowiedni kupon rabatowy.
 3. Moje Kupony przekierują cię na stronę portalu AXA Ubezpieczenia. Jednocześnie pojawi się okienko „Twój kupon rabatowy”.
 4. Skopiuj lub zapisz sobie widoczny w tym okienku kod.
 5. Następnie wybierz pakiet ubezpieczeniowy, który cię interesuje, i przejdź do kalkulatora składek.
 6. Na samym początku formularza znajdujziesz opcję "Wybierz promocję, z której chcesz skorzystać", wybierz wtedy Kod promocyjny, a pojawi sę pole, w które wprowadź kod kuponu rabatowego AXA Ubezpieczenia.
 7. System automatycznie sprawdzi poprawność kodu i uzna zniżkę. Teraz przejdź do kolejnego etapu i dokończ wypełnianie formularza. Tylko kilka kliknięć dzieli cię od tańszych składek na ubezpieczenie samochodu.

axa

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej