Książki i multimedia

Książki i multimedia

Ulubione kupony rabatowe i promocje Książki i multimedia
35% rabatu na wszystko    w Znak.com.pl
35% rabatu
35% rabatu na wszystko w Znak.com.pl

Oferta dotyczy zakupów z kartą kredytową wydaną przez Credit Agricole.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Znak.com.pl
Działa? 0 0
Sprawdzony
341 razy użyty
5% rabatu na wszystko    w Selkar
5% rabatu
5% rabatu na wszystko w Selkar

Przy płatności przelewem z Pekao24 lub dowolną kartą Banku Pekao SA

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Selkar
Działa? 0 0
Sprawdzony
215 razy użyty
5% rabatu na ebooki    w Legimi
5% rabatu
5% rabatu na ebooki w Legimi

Rabat dotyczy zakupu pojedynczych ebooków i nie obejmuje usługi 'Czytaj bez limitu' oraz nie obejmuje oferty zakupu tabletu Dante. Oferta dotyczy zakupów z kartą Banku Pekao SA

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Legimi
Działa? 0 0
Sprawdzony
173 razy użyty
10% rabatu na książki dla zalogowanych użytkowników od 70 zł   w Matras
10% rabatu
10% rabatu na książki dla zalogowanych użytkowników od 70 zł w Matras
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Matras
Działa? 0 0
Sprawdzony
158 razy użyty
17% rabatu na wszystkie punkty kredytowe    w iStock
17% rabatu
17% rabatu na wszystkie punkty kredytowe w iStock

Dla zarejestrowanych użytkowników.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe iStock
Działa? 1 0
Sprawdzony
72 razy użyty
20% rabatu na produkty Gremi Media: Rzeczpospolita, Parkiet, Bloomberg    w Nexto
20% rabatu
20% rabatu na produkty Gremi Media: Rzeczpospolita, Parkiet, Bloomberg w Nexto
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Nexto
Działa? 0 1
Sprawdzony
0 razy użyty
Do 25% rabatu na nowości wydawnictwa Sonia Draga w Nexto
25% rabatu
Do 25% rabatu na nowości wydawnictwa Sonia Draga w Nexto
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Nexto
Działa? 0 0
Sprawdzony
0 razy użyty
Ważny jeszcze dzisiaj!
10% rabatu na wszystko z działu Dom i Moda od 39 zł w Ravelo
10% rabatu
10% rabatu na wszystko z działu Dom i Moda od 39 zł w Ravelo
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Ravelo
Działa? 0 0
Dzisiaj sprawdzony
0 razy użyty
Ważny jeszcze dzisiaj!
60% rabatu na wybrane książki w Znak.com.pl
60% rabatu
60% rabatu na wybrane książki w Znak.com.pl

Promocja dotyczy ceny okładkowej i nie łączy się z innymi promocjami i pakietami książek.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Znak.com.pl
Działa? 0 0
Sprawdzony
0 razy użyty

Książki i multimedia

Książki i multimedia to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu, lecz także idealny sposób na pogłębienie swojej wiedzy i rozwijanie swoich zainteresowań. Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, a zdolność czytania przekazywana jest od pokoleń najmłodszym. Każdego dnia świadomie, czy też nie, czytamy i chłoniemy obrazy, a jeśli chcemy zaoszczędzić na kupnie książek, to warto skorzystać z kuponów rabatowych Moje Kupony.

Książki to nie czarna magia

Pismo towarzyszy ludzkości od praktycznie samego początku. Najpierw starano się zapisywać tekst na glinianych tabliczkach, co z biegiem czasu pokazało jego główną wadę – ciężar. Tak samo wyglądało to w przypadku kamienia, który mimo że był trwały, to jednak mógł ulec zniszczeniu. Dopiero wymyślenie około III wieku p.n.e. papirusu częściowo rozwiązało ten problem – od teraz wiadomości można było zapisywać, a także łatwo przenosić. Także i papirus miał swoje minusy, które częściowo rozwiązało powstanie pergaminu w podobnym czasie, który był wykorzystywany praktycznie do XI wieku. Jednak nadal księgi były drogie, a ich powielaniem zajmowali się mnisi, którzy pieczołowicie przepisywali, strona po stronie, księgi, które następnie oprawiano w skórę zwierzęcą. Tylko bogate biblioteki lub dwory władców posiadały dużą liczbę książek, które jednak powstawały wolno, zaś paliły się bardzo szybko, co doświadczyło dużo kolekcji w trakcie trwających wojen. W międzyczasie już od około setnego roku naszej ery w Chinach opracowano produkcję papieru, lecz strzegli swojej tajemnicy przez wiele wieków, aż została ona wykradziona i trafiła najpierw do Egiptu, a dopiero w XI wieku do Europy. Dzięki temu produkcja materiału, na którym można było pisać stała się znacznie tańsza, lecz nadal wydanie książki zajmowało dużo czasu. Dopiero wynalazek Gutenberga z XV wieku, czyli powstanie druku, rozpoczęło erę szybkiego powielania książek i rozwój czytelnictwa na świecie, nie tylko wśród wykształconych osób. Druk poddawano stałej innowacji, powstały maszyny drukarskie, zaś książki i gazety stały się czymś powszechnym. Wraz z rozwojem fotografii, powstawały pierwsze przewodniki ze zdjęciami czy encyklopedie. Dopiero cyfryzacja zmieniła czytelnictwo. Już nie potrzeba ciężkich tomów z papieru na uginających się półkach. Wystarczy tylko czytnik, by w kilka sekund zakupić ebooka w księgarni internetowej i móc ją zacząć czytać. Tak samo telewizja szybko trafiła poprzez internet do tabletów i laptopów, a zaczynała jako niemy pokaz puszczany z wielkiej maszyny. Technologia zmieniła także i ten rynek. Teraz wszelkie filmy i muzykę można kupić przez internet i oglądać lub słuchać to, na co ma się ochotę. Bez wychodzenia z domu, dźwigania, żmudnego szukania.

Książki dla wszystkich

W każdym domu znajdą się książki. Nawet jeśli ktoś dużo nie czyta, to pewnie gdzieś ma schowaną książkę kucharską, albo kupi książkę dla kogoś bliskiego w prezencie. Jest to prezent uniwersalny i pasujący na każdą okazję – od urodzin po Święta. Czasem jednak wśród wielu znanych księgarni znaleźć tą najtańszą, jak i taką która oferuje szeroki wybór specjalistycznych książek. O ile romanse nadal się dobrze sprzedają, to coraz częściej wybierane są książki do nauki języków obcych czy książki do rozwoju osobistego. W obecnych czasach trzeba oprócz wyboru między miękką a twardą okładką, wybrać także, czy ma to być wydanie elektroniczne czy papierowe, gdyż obie premiery odbywają się teraz jednocześnie. Aby usprawnić poszukiwanie wybranej pozycji, warto zajrzeć do internetu, gdzie swoje strony z powodzeniem prowadzi Empik.com czy Ravelo i wybrać spośród tysięcy dostępnych tam pozycji, zarówno książek, jak i multimediów w postaci filmów, muzyki i wielu innych produktów. Wystarczy przeszukać bogate zasoby sklepów, by znaleźć odpowiednie produkty dla siebie, jak i dla swoich bliskich, które zostaną później wysłane na podany adres lub będzie je można bezpośrednio ściągnąć ze sklepu na urządzenie docelowe.

Oszczędzaj na książkach

Jeśli chcesz kupić książki i multimedia taniej, wyszukaj na stronie Moje Kupony odpowiedni sklep internetowy lub przeglądaj sklepy dostępne w kategorii, by znaleźć odpowiednie propozycje kuponów rabatowych, dzięki którym możesz zaoszczędzić na zakupach. Warto przeglądać strony księgarni internetowych, gdzie często dane pozycje są w różnego rodzaju promocjach lub wyprzedażach. Po zapisaniu się do newslettera sklepu można uzyskać jeszcze dodatkowy rabat na zakupy, zaś kupując powyżej określonej kwoty można otrzymać przesyłkę całkowicie za darmo.

Przeglądaj kupony rabatowe z oferty Moje Kupony na książki i płyty, obojętnie czy jesteś molem książkowym, audiofilem czy maniakiem filmowym. Tutaj znajdziesz liczne księgarnie internetowe takie jak Ravelo, Tania Książka, Empik czy Virtualo posiadają bogatą ofertę powieści, książek podróżniczych, kulinarnych, historycznych, podręczników i książek obcojęzycznych, a także e-booków i audiobooków. Znajdziesz tam również wiele płyt z muzyką i filmami. Teraz kupując książki i multimedia w internecie możesz sporo zaoszczędzić – wystarczy że wykorzystasz przy zakupach kupon rabatowy z oferty Moje Kupony.

Nie przegap więcej kuponów rabatowych w MojeKupony.pl
Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
31
Sklepów internetowych
129
Kuponów rabatowych i promocji
Nowych kuponów rabatowych
Kończące się kupony rabatowe
Rodzaj kuponów rabatowych

The site does not support this resolution on IE 8