Elektronika

Elektronika

Ulubione kupony rabatowe i promocje Elektronika
W eMAG (d. Agito) dostawa do paczkomatów InPost za tylko 15 zł
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
551 razy użyty
Warunki realizacji
5% rabatu na wszystko w Audiomagic.pl
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
361 razy użyty
Warunki realizacji
15% rabatu na cyfrowe stacje pogodowe w Conrad
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
143 razy użyty
Warunki realizacji
15% rabatu na latarki w Conrad
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
112 razy użyty
Warunki realizacji
15% rabatu na anemometry w Conrad
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
110 razy użyty
Warunki realizacji
15% rabatu na siłowniki elektryczne w Conrad
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
93 razy użyty
Warunki realizacji
15% rabatu na lornetki w Conrad
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
2 razy użyty
Warunki realizacji

Sprzęt elektroniczny

Elektronika otacza nas zewsząd, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Pomijając sieć telefoniczną, GPS czy WiFi, ciężko jest znaleźć w naszym otoczeniu przedmiot, który korzysta z elektroniki – telewizor, telefon, lodówka, komputer, a nawet i ogrzewanie czy oświetlenie. Jesteśmy uzależnieni od elektroniki, jak i od związanych z nią gadżetami i nowościami, które można kupić taniej w sklepach internetowych, korzystając z kuponów rabatowych MojeKupony.pl

Elektronika wokół nas

Może się wydawać, że większość urządzeń, które teraz używamy, powstało pod koniec XX wieku, a niektóre z nich, jak kolorowe telewizory są dla nas czymś odległym czasowo, gdyż czasy PRL kojarzone są tylko z pralką Franią, czarno-białym telewizorem i istnym luksusem, czyli telefonem. Przez takie spojrzenie i brak dostępu do nowych technologii, lata dziewięćdziesiąte to istny boom na wszelką elektronikę użytkową, co sprawiło, że teraz statystycznie w każdym domu jest minimum jeden telewizor. Historia telewizji sięga początków XX wieku, a pierwsza transmisja odbyła się w 1928 roku w Londynie, zaś w Polsce w 1937 roku. Na nowo po wojnie, telewizja została uruchomiona w 1952 roku. Ewolucja telewizorów od ciężkich pudeł z małym ekranem, do cienkich paneli LCD miała swój początek wraz z powstaniem pierwszych tranzystorów dwa lata po wojnie, jak i układów scalonych w roku 1958. To ten moment w historii elektroniki sprawił, że nastąpił rozwój tej gałęzi i powstawały coraz to nowsze przedmioty, jak komputery, czy obecnie telefony komórkowe. Te ostatnie to wcale nie zasługa ostatnich lat. Powstały w 1876 roku pierwszy telefon, opatentowany przez Bella, nadał nową rolę komunikacji ludzkości. Pierwsze prototypy telefonów komórkowych powstały w 1956 roku przez firmę Ericsson, lecz miniaturyzacja urządzenia była możliwa dopiero w 1972 roku po prototypie Motoroli. Ten moment można uznać za start telefonii komórkowej, która w latach dziewięćdziesiątych XX wieku zawitała do Polski. Jednak to domowa elektronika jest tą, którą się nie zauważa. Lodówka, która powstała w 1862 roku dla przemysłu browarniczego, by trafić w 1913 roku do domów, jak i odkurzacze z początku XX wieku – dzisiaj goszczą we wszystkich domach. Mimo wielu lat usprawnień, rewolucji technologicznej i designu przemysłowego, produkty te nadal czerpią od swoich pierwowzorów bez których nie można sobie wyobrazić teraz życia.

Do każdego domu

Elektroniczne sprzęty do domu, zwane w skrócie RTV i AGD to nie tylko fanaberia kupującego, to często podstawowe wyposażenie każdego domu i mieszkania. Wśród wielu marek i modeli ciężko jest się zdecydować na wybór optymalnego sprzętu. Istnieje wiele sklepów producenckich, marketów elektronicznych, jak i sprzętu dostępnego w ofercie sklepów meblowych czy wyposażenia wnętrz. Sprawdzenie ich wszystkich może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście większość z nich posiada swoją ofertę w internecie, gdzie można w łatwy sposób porównać dostępne modele, a także oszczędzić sporo gotówki, zamawiając towar bezpośrednio z magazynu centralnego, gdy sklep nie musi ponosić kosztów utrzymania placówki, jak i opłacania dodatkowych pracowników. W sklepach Media Expert czy RTV EURO AGD klienci mogą znaleźć tysiące różnych produktów do swojego domu w promocyjnych cenach od telewizorów, komputerów, telefonów do lodówek, pralek, narzędzi czy kosiarek do utrzymania ogrodu. Wybierając te sklepy, można urządzić całe swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu, a promocyjne ceny sprawiają, że klienci mogą oszczędzić na zakupach w jednym miejscu.

Nie przepłacaj za elektronikę

Aby kupić taniej sprzęt elektroniczny, wystarczy wybrać z kategorii odpowiedni sklep, a następnie kliknąć w odpowiedni kupon rabatowy, który po wpisaniu w koszyku w odpowiednie pole, pozwoli klientom oszczędzić dodatkowe pieniądze na zakupach. W sklepach z elektroniką często organizowane są specjalne wyprzedaże, jak np. Black Friday, kiedy to wiele produktów zostaje znacznie przecenionych. Dzieje się to głównie z rozwojem technologii, gdyż model z zeszłego roku jest już „przestarzały”, a zajmuje miejsce na magazynie. Dlatego Mojekupony.pl mogą prezentować na swoich stronach liczne kupony rabatowe, które często można użyć dodatkowo przy przecenionych towarach.

 

Nie przegap więcej kuponów rabatowych w MojeKupony.pl
Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
19
Sklepów online
111
Kuponów rabatowych i promocji
Nowych kuponów rabatowych
Kończące się kupony rabatowe
Rodzaj kuponów rabatowych

The site does not support this resolution on IE 8

Używamy ciasteczek (cookies), by udostępniać Wam lepszy serwis. Więcej dowiesz się pod