Buty

Buty

Ulubione kupony rabatowe i promocje Buty
20 zł rabatu na pierwsze zakupy za zapisanie się do Newslettera od 240 zł  w Spartoo
20 zł rabatu
20 zł rabatu na pierwsze zakupy za zapisanie się do Newslettera od 240 zł w Spartoo

Kupon rabatowy Spartoo ważny jest przez 3 miesiące od momentu rejestracji.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Spartoo
Działa? 22 0
Sprawdzony
2760 razy użyty
60 zł rabatu na pierwsze zakupy za zapisanie się do Newslettera przy zamówieniu powyżej 200 zł  w Crocs
60 zł rabatu
60 zł rabatu na pierwsze zakupy za zapisanie się do Newslettera przy zamówieniu powyżej 200 zł w Crocs

Kupon rabatowy Crocs zostanie wysłany bezpośrednio na twój adres e-mail po dokonaniu rejestracji do newslettera. Kupon rabatowy Crocs jest ważny przez 2 tygodnie od momentu otrzymania wiadomości e-mail z kuponem.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Crocs
Działa? 57 0
Sprawdzony
1487 razy użyty
15 zł rabatu na pierwsze zakupy za zapisanie się do Newslettera od 150 zł  w ButySportowe.net
15 zł rabatu
15 zł rabatu na pierwsze zakupy za zapisanie się do Newslettera od 150 zł w ButySportowe.net

Kupon rabatowy ButySportowe.net zostanie wysłany bezpośrednio na twój adres e-mail po dokonaniu rejestracji do newslettera. Kupon rabatowy ButySportowe.net jest ważny przez miesiąc od momentu rejestracji do newslettera.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe ButySportowe.net
Działa? 33 0
Sprawdzony
1443 razy użyty
50 zł rabatu przy zamówieniu powyżej 300 zł dla subskrybentów Newslettera w Mivo.pl
50 zł rabatu
50 zł rabatu przy zamówieniu powyżej 300 zł dla subskrybentów Newslettera w Mivo.pl
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Mivo.pl
Działa? 5 0
Sprawdzony
886 razy użyty
10% rabatu na wszystko    w Sarenza
10% rabatu
10% rabatu na wszystko w Sarenza

Oferta dotyczy zakupów z kartą kredytową World MasterCard® Class&Club oraz debetową MasterCard Debit Class&Club wydaną przez Raiffeisen Polbank.

**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Sarenza
Działa? 0 0
Sprawdzony
602 razy użyty
33 zł rabatu za zapisanie się do Newslettera przy zamówieniu powyżej 149 zł  w ButSklep.pl
33 zł rabatu
33 zł rabatu za zapisanie się do Newslettera przy zamówieniu powyżej 149 zł w ButSklep.pl
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe ButSklep.pl
Działa? 0 0
Wczoraj sprawdzony
461 razy użyty
10% rabatu za zapisanie się do Newslettera przy zamówieniu od 150 zł   w Filippo
10% rabatu
10% rabatu za zapisanie się do Newslettera przy zamówieniu od 150 zł w Filippo
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Filippo
Działa? 0 0
Sprawdzony
16 razy użyty
Do 10% rabatu na produkty do szkoły przy zamówieniu powyżej 200 zł w Spartoo
10% rabatu
Do 10% rabatu na produkty do szkoły przy zamówieniu powyżej 200 zł w Spartoo
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Spartoo
Działa? 0 0
Sprawdzony
0 razy użyty
Do 5% rabatu na produkty do szkoły przy zamówieniu powyżej 120 zł w Spartoo
5% rabatu
Do 5% rabatu na produkty do szkoły przy zamówieniu powyżej 120 zł w Spartoo
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
Pokaż wszystkie kupony rabatowe Spartoo
Działa? 0 0
Sprawdzony
0 razy użyty
Pokaż więcej

Buty to też symbol

Dzisiaj buty to nie dodatek, ale ważny element stroju. Ich zadaniem nie jest już tylko ochrona stopy przed urazami, czy warunkami atmosferycznymi. Teraz buty są obiektem marzeń wielu kobiet, zwłaszcza te zaprojektowane prez znanych projektantów. Chociaż często kosztują ogromne pieniądze i nie zawsze są wygodne, to i tak wiele kobiet zniesie wiele, by ich szpilki skupiały na sobie wzrok mężczyzn i by po wielu godzinach w nich spędzonych móc je w końcu wymienić na wygodnie obuwie. Oczywiście dopiero w domu.

Historia butów

Historia ludzkiego rozwoju pokazuje, że bardzo wcześnie zdano sobie sprawę jak ważna jest ochrona stóp przed ostrymi skałami, palącymi piaskami, nierównym terenem, który ludzie przemierzali w poszukiwaniu jedzenia i schronienia. Historyczne zapiski dotyczące egipskiej i chińskiej cywilizacji zawierają wzmianki dotyczące butów. Już czterdzieści tysięcy lat temu ludzie mogli używać czegoś w postaci dzisiejszych butów. Były to podeszwy z niedźwiedziej skóry, siatka ze sznurka i wypełnienie z sianem. Zaś w Egipcie używano łodygi papirusu i preparowane odpowiednio liście palmowe. Obuwie greckie, głównie sandały, odznaczało się doskonałą techniką wykonania. Zamiast pętli ze skóry, umocowanych na brzegach sandałów, wprowadzono w V w. p.n.e. wygodniejszą, ażurową wycinankę ze skóry. W czasie podróży Grecy zakładali buty sięgające do kolan, takich samych używali tez myśliwi. Chłopi natomiast chodzili w prostym obuwiu uformowanym na mokro według kształtu stopy z kawałka wyprawionej skóry krowiej. Szczególny rozkwit butów zakrywających stopę datuje się na średniowiecze, w którym wszelka golizna była potępiana. To właśnie wtym czasie pojawiły się buty z zadartymi szpicami, tzw. poulaine. W XIV wieku powstają lekkie drewniaki, zwane pianelle. Po przeminięciu mody na buty z zadartymi szpicami przychodzi czas na buty szerokie jak płetwy, tzw. kacze dzioby, a następnie dodawanie obcasów do płaskich butów. Obcas na początku był zarezerwowany dla mężczyzn, którym łatwiej dzięki nim było utrzymać stopy w strzemionach. Kobiety zapożyczyły te modę dopiero kilkadziesiąt lat później.

Katarzyna Medycejska idąc do ślubu pragnęła dodać sobie kilku centymetrów. Diametralna zmiana obuwia miała miejsce w 1772 roku, kiedy to obcasy zostały obniżone. Jedwabie zostały zastąpione bardziej wygodną i dostępną skórą. W 1845 roku pojawiła się maszyny do zszywania części cholewki, zapoczątkowało to mechaniczna produkcje obuwia ponieważ wcześniej obuwie było robione ręcznie. Zastosowanie nowoczesnej technologii oraz wyspecjalizowanych maszyn obuwniczych miało istotny wpływ na czas produkcyjny obuwia. W I połowie XX wieku zaczęła się szybko zmieniać moda damska. Wraz z krótszymi spódnicami przyszła i pora na wyższe buty. Botki na obcasach miały wysmuklać i podkreślać sylwetkę kobiety. Kolor, wzór oraz detale stały się bardzo istotne w tworzeniu mody. Choć obcasy były stosowane już dużo wcześniej, pierwsze szpilki zostały w sylwetce pokazanej przez Christiana Diora w 1947 roku. Zaprojektował je Roger Viver, a obcas wzmocniony był stalą, aby uniemożliwić złamanie. Od tego czasu szpilki zajęły bardzo ważne miejsce w świecie mody. Choć nie są zbyt zdrowe dla stóp i sylwetki, wiele kobiet nie potrafi się bez nich obyć nawet na co dzień. Jednocześnie rozwijała się w XX wieku inna grupa butów - buty sportowe, które szybko zyskały sobie przychylność nie tylko osób aktywnych fizycznie, a obecnie można je spotkać na każdym kroku. Także, jako dodatek do eleganckich garniturów.

Oszczędzaj na zakupach butów

Wybór odpowiednich i wygodnych butów jest nielada problemem. Zwłaszcza jeśli do wyboru jest wiele marek, rodzajów, kolorów i co najważniejsze cen. Aby znaleźć swoje wymarzone buty, trzeba czasami odwiedzić kilka sklepów, a i to nie gwarantuje dobrego wyboru, ani też najlepszej ceny. Jeśli chcemy sobie ułatwić zakup butów, można sprawdzić ofertę sklepów obuwniczych w sieci. w ten sposób ma się dostęp do pelnego katalogu butów, a co za tym idzie, także w niższych cenach. Jest na to kilka sposóbów. Można przeglądać wyprzedaże, gdzie są prezentowane obuwie z poprzedniego sezonu lub ostatnie sztuki magazynowe. Sklepy także organizują wyprzedaże sezonowe. Wtedy warto je odwiedzić i sprawdzić ofertę. Osoby, które zapiszą się do newslettera mogą liczyć na dodatkowy rabat do swoich pierwszych zakupów, a przy przekroczeniu progu kwotowego, można liczyć na darmową dostawę. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z kuponów rabatowych Mojekupony.pl, które dają kilkudziesięcioprocentową zniżkę na zakupy w popularnych butikach z butami, jak Mivo.pl, Deichmann czy Crocs. Wystarczy użyć kod w koszyku, by szybko stać się właścielem nowych butów. I do tego nie przepłacać.

Nie przegap więcej kuponów rabatowych w MojeKupony.pl
Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
21
Sklepów internetowych
93
Kuponów rabatowych i promocji
Nowych kuponów rabatowych
Kończące się kupony rabatowe
Rodzaj kuponów rabatowych

The site does not support this resolution on IE 8