Kupony rabatowe Lufthansa i promocje

Wszystkie kupony rabatowe i zniżki na kwietnia 2024. Aktualne i sprawdzone.

z oceny
Wyszukiwarka tanich lotów w Lufthansa
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Przewóz bagażu gratis w Lufthansa
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Atrakcyjne promocje na loty po Europie w Lufthansa
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Zarejestruj się do newslettera i bądź na bieżąco!
 • Nieudostępnianie osobom trzecim
 • Wyrejestrowanie możliwe w każdej chwili
 • Bezpłatnie i niezobowiąząco

Jeśli podróże, to tylko z Lufthansą

Każdy podróżnik przechodzi taki dylemat kilka razy w życiu - jechać autobusem czy lecieć samolotem. Po wyliczeniu wszystkich za i przeciw, okazuje się, że oba środki transportu mają swoje plusy i minusy, ale jeśli chodzi o wakacyjny wypad czy podróż na drugą stronę globu, to samolot jest bezkonkurencyjny. Drogie dotychczas cele podróży tanieją z roku na rok, a liczba dostępnych połączeń cały czas rośnie. Dlatego też tanie linie lotnicze mogą oferować przelot do różnych miast Europy w niskich cenach, ale w lotach międzykontynentalnych, klienci chętniej wybierają sprawdzonych przewoźników, którzy nie tylko gwarantują, że dany lot się odbędzie, co oferują pełny zakres usług od odprawy bagażowej, po posiłki w samolocie, do wynajęcia samochodu czy hotelu, a sam lot będzie przebiegał w komfortowej atmosferze. Linie lotnicze Lufthansa to znana, ceniona i rozpoznawana na całym świecie marka. Firma nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań i wytycza oryginalne kierunki połączeń lotniczych. Lufthansa to idealna witryna dla osób, które chcą wygodnie i bezpiecznie dolecieć w wybrane przez siebie miejsce.

lufthansa samolot

Perfekcja w każdym calu

Lufthansa jest platformą komunikacyjną i informacyjną jednego z liderów transportu powietrznego liczącego się na arenie międzynarodowej. Jej zarządzaniem, w imieniu spółki, zajmuje się Deutsche Lufthansa AG, które swoją historię z przerwami może liczyć już od 1926 roku, po ponownym rozpoczęciu działalność w 1951 roku. Firma posiada duży udział w ogólnej liczbie odbywanych lotów komercyjnych, a jej logo jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych znaków graficznych wśród linii lotniczych na świecie. O sukcesie serwisu świadczy między innymi ilość rezerwacji dokonywanych online. Dbałość o komfort klienta, zapewnianie usług na najwyższym poziomie i perfekcyjne zarządzanie sprawiają, że Lufthansa posiada rzesze zadowolonych użytkowników i nieustannie cieszy się zainteresowaniem potencjalnych klientów.

Luksusowe loty w Lufthansa

Lufthansa pozwala zarezerwować bilet na samolot do jednego z wielu, czasem bardzo egzotycznych, miast świata. Lufthansa oferuje połączenia lotnicze do:

 • krajów Europy,
 • Stanów Zjednoczonych,
 • krajów Ameryki Południowej,
 • Azji,
 • Afryki i
 • Australii.

lufthansa podroze

Ponadto serwis umożliwia także tańsze rezerwowanie ekskluzywnych hoteli czy wypożyczanie samochodów na każdym z odwiedzanych lotnisk. Są to główne, ale nie jedyne, możliwości, jakie daje nam Lufthansa. W witrynie można także sprawdzić aktualny rozkład połączeń lub ich status – godziny przylotu i wylotu, a także ewentualne opóźnienia. Początkujący podróżujący znajdą w witrynie wiele przydatnych i ciekawych informacji dotyczących m.in. przygotowania do podróży, odprawy i zasad przewożenia bagażu, a także informacje o lotniskach i poczekalniach. Słowem wszystko to, o czym powinien wiedzieć turysta zanim przystąpi do rezerwacji biletu.

Aplikacja Lufthansa

Korzystając z aplikacji Luftahnsy można zobaczyć najlepsze oferty lotów. W aplikacji też znaleźć można informacje na temat firmy, jak i o aktualnych opóźnieniach czy anulowanych lotach. Aplikację można pobrać pod tym linkiem.

loty lufthansa

Opcje wysyłki biletów lotniczych

Bilety zamówione w serwisie Lufthansa mogą być przesłane w postaci biletów elektronicznych, które klient musi samodzielnie wydrukować. Bilet można także zapisać w postaci elektronicznej i w ten sposób okazać go obsłudze lotu.

Dostępne metody płatności za złożone zamówienia

W serwisie internetowym Lufthansa klienci mogą zapłacić za bilety korzystając z następujących metod płatności:

 • kartą płatniczą i kredytową,
 • korzystając z konta PayPal,
 • korzystając z SofortBanking,
 • polecenie zapłaty SEPA.

Możliwość rezygnacji z zamówionych produktów

W zależności od wybranej taryfy klient może zrezygnować z biletów ponosząc jednocześnie dodatkowe koszty. Koszty związane z rezygnacją z biletów oraz możliwość dokonywania zmian w rezerwacjach są dostępne przy każdej taryfie biletowej. Niektóre bilety z najtańszych taryf nie mogą być zwracane.
Klient może również wybrać opcję rezerwacji z gwarancją ceny, która umożliwia rezygnację z wybranych biletów we wskazanym terminie. Rezygnacja po określonym terminie również oznacza konieczność uiszczenia określonej płatności.

Kontakt z obsługą serwisu

Klienci Lufthansy, którzy chcą kupić bilety oraz potrzebują dodatkowych informacji, mogą się kontaktować z obsługą w dni powszednie w godzinach 8:00 - 18:00 oraz w weekendy w godzinach 8:30 - 17:00 korzystając z następujących form kontaktu:

 • przez telefon: +48 22 512 3917,
 • po wypełnieniu specjalnego formularza,
 • tradycyjną pocztą.

Kupuj bilety do wymarzonych miejsc taniej z kuponem rabatowym Lufthansa

 1. Jeśli kochasz podróże i już planujesz następny wyjazd, dzięki kuponowi rabatowemu Lufthansa możesz sporo zaoszczędzić na biletach lotniczych. W tym celu wyszukaj na Moje Kupony kupon rabatowy Lufthansa. Wybierając kupon przeczytaj uważnie jego opis, który przedstawia szczegółowe warunki wykorzystania kuponu.

 2. Kliknij w wybrany kupon.

 3. Zostaniesz wtedy przekierowany na stronę linii lotniczych Lufthansa, a w okienku „Twój kupon rabatowy” pojawi się kod twojego kuponu.

 4. Zapisz sobie ten kod lub skopiuj go.

 5. Teraz w standardowy sposób wyszukaj interesujące cię połączenia lotnicze i przejdź do procesu rezerwacji.

 6. Przejdź po kolei przez wszystkie kroki rezerwacji biletu, aż do etapu „Płatność”. Pod szczegółami lotu zobaczysz okno zatytułowane „Kod promocyjny”. W dostępne w nim puste pole wpisz kod kuponu rabatowego Lufthansa, a następnie aktywuj go klikając w przycisk obok.

 7. System sprawdzi kod i zaktualizuje cenę rezerwacji. Teraz dokończ cały proces rezerwacji i zacznij pakować walizki na twoją nową podróż.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu rezerwacji lotniczej.

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej