Kupony rabatowe LOT i promocje

Wszystkie kupony rabatowe i zniżki na czerwca 2024. Aktualne i sprawdzone.

z oceny
Wyjątkowe zniżki dla dzieci w LOT
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Szalona środa w LOT
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Zarejestruj się do newslettera i bądź na bieżąco!
 • Nieudostępnianie osobom trzecim
 • Wyrejestrowanie możliwe w każdej chwili
 • Bezpłatnie i niezobowiąząco

LOT – naszym horyzonten jest przyszłość

Polskie linie lotnicze LOT każdego dnia oferują swoim klientom tysiące biletów lotniczych. W ten sposób ułatwiają podróże ponad pięciu milionom pasażerów rocznie. Wśród nich są biznesmeni i politycy, którym zależy na wygodzie, bezpieczeństwie i szybkości. W ten sposób mogą podpisać ważne kontrakty i umowy handlowe w dowolnym miejscu na świecie. Podróżowanie samolotem to także najwygodniejszy sposób podróży na wakacji, obojętnie, czy to loty czarterowe do nadmorskich kurortów, jak i możliwość zwiedzania innych miast. Z LOT-em możemy zwiedzić stolice Europy w kilka dni udając się na główne lotniska położone najbliżej centrum miast. Wiele osób korzysta z linii lotniczych, by odwiedzić swoich znajomych czy rodzinę, którzy mieszkają za granicą od wielu lat. Latanie zbliża ludzi, a dzięki temu, że ceny lotów stale się zmniejszają, ilość osób wybierających podróże samolotem stale wzrasta. Samolot to także najbezpieczniejszy sposób podróżowania. Mimo spektakularnych i głośnych katastrof w poprzednich latach, obecnie technologia zastosowana przy produkcji nowych samolotów, jak i zabezpieczenia na lotniskach, sprawiają, że latanie znanymi i zaufanymi liniami lotniczymi, może rozwiać wszelkie nasze wątpliwości. W odróżnieniu od tanich linii lotniczych, LOT oferuje swoim klientom komfort podróży w postaci nowoczesnego samolotu i wygodnego miejsca podróży, jak i szybką odprawę oraz możliwość zabrania na pokład dużego bagażu, a w przypadku lotów międzynarodowych także pewność dolotu na główne lotnisko oraz smaczny posiłek. Wybierając dużego przewoźnika, klienci mogą liczyć na wszelkie odszkodowania czy zapewnienie innego lotu i pobytu w hotelu w przypadku niezapowiedzianych problemów z odwołaniem lub przesunięciem lotu.

Lataj z LOT

Historia marki LOT

Za początek działalności PLL LOT należy uznać 1. stycznia 1929 roku, gdy połączono wszystkie istniejące w Polsce linie lotnicze. Zaś pierwsze pasażerskie połączenie lotnicze z Warszawy odbyło się już w roku 1920. Od roku 1931 logo „żurawia” zostało uznane za godło Polskich Linii Lotniczych LOT. Już w 1938 pierwsze samoloty poleciały do Stanów Zjednoczonych. Rozwój firmy został przerwany jednak przez drugą wojnę światową, gdy zniszczeniu uległy hangary i zabudowania lotniskowe. Reaktywacja działalności nastąpiła w 1945 roku i już w kwietniu wznowiono loty krajowe, zaś w maju loty międzynarodowe. Firma stale się rozwijała, by w roku 1989 rozpocząć wymianę radzieckich samolotów na amerykańskie Boeingi. W 2001 roku firma dołącza do sojuszu Star Alliance - największego sojuszu linii lotniczych na świecie. W 2012 roku do floty dołącza najnowocześniejszy samolot dalekiego zasięgu Boeing 787 Dreamliner, jako pierwsza linia lotnicza w Europie. Ilości nagród, które zostały przyznane dla LOT, może jej pozazdrościć wiele innych, wielkich przedsiębiorstw. W 2014 roku otrzymało prestiżową nagrodę „Najlepsza linia lotnicza w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce” w plebiscycie „GlobeRunner Awards”. Brytyjski magazyn „Business Traveller” uznaje linię LOT za najlepszą linię lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej w latach 1998-2015. Amerykański magazyn „Global Traveller” uznał PLL LOT w latach 2008, 2009, 2010, 2012, 2014 za najlepszą linię lotniczą w Europie Wschodniej. Na uwagę zasługują także nagrody od portalu z branży lotnictwa „Pasażer.com”, a także platynowa statuetka iATA w 2010 roku.

Lataj z LOT-em

Jeśli myślisz o wycieczce lotniczej krajowej lub zagranicznej, to warto skorzystać z oferty lotów LOT. Bez różnicy czy chcemy podróżować po Europie Środkowej, czy też planujemy lot transatlantycki, sprawdźmy oferty biletów w promocyjnych cenach w LOT. Jako największy polski przewoźnik lotniczy, LOT może zaoferować swoim klientom nie tylko najlepsze ceny, ale także dogodną siatkę połączeń i wygodę lotu. Od kilku lat LOT lata do krajów azjatyckich oraz kontynuuje rozbudowę ilości lotów transatlantyckich. Klienci mogą wybrać loty do:

 • Nowy Jork
 • Chicago
 • Teneryfa
 • Bangkok
 • Pekin
 • Sharm El Sheikh
 • Moskwa
 • Londyn
 • Paryż
 • Madryt
 • Frankfurt

Standardy obsługi w LOT

Przy wyborze danego lotu należy wybrać odpowiednią datę odlotu, jak i powrotną, w przypadku lotu w obie strony. Następnie trzeba wybrać klasę komfortu podróży - skorzystać można z różnych klas – od standardowej ekonomicznej, poprzez ekonomiczną premium, do klasy biznes, gdzie oprócz wygodniejszych i większych foteli, otrzymujemy także dodatkowe priorytety w postaci odprawy i kontroli bezpieczeństwa w specjalnym stanowisku, jak i dodatkowych, bezpłatnych bagaży. Standardy klas podróży są różne dla lotów krótko- i długodystansowych, lecz sprawna obsługa na pewno pomoże nam wybrać odpowiednie dla nas rozwiązanie. Korzystając z warszawskiego Huba możemy w łatwy sposób dotrzeć do lotniska w Europie, które oferuje inne loty międzynarodowe i w łatwy sposób dostać się np. do Ameryki Południowej. Dlatego przy planowaniu podróży lotniczej, warto wybrać rozwiązania oferowane przez LOT i skorzystać z ich usług.

Zniżki i promocje w LOT

LOT oferuje szereg promocji dla swoich klientów. W każdym tygodniu prezentowane są nowe promocje, gdzie znajdziemy bilety lotnicze w niższych cenach, dodatkowo promowane są bilety na loty krajowe. Loty te są konkurencją dla transportu kolejowego, autobusowego, jak i samochodowego i pozwalają w szybki, jak i w tani sposób dostać się na stołeczne lotnisko Chopina, jak i do innych dużych polskich miast. Osobną zniżką objęte są dzieci i niemowlęta, które mogą liczyć na wysokie upusty przy zamawianiu dla nich biletów. LOT należy do programu lojalnościowego Miles&More, gdzie użytkownicy mogą gromadzić mile za każdą odbytą podróż, które później mogą wymienić na cenne nagrody. Osobny program został także przygotowany dla firm.

Promocje w LOT

Na stronie LOT-u organizowane są także cykliczne promocje, jak „Szalone Środy”, gdzie prezentowane są tylko w ciągu jednego dnia, wyjątkowe oferty na loty do wybranych miejsc. W ten sposób użytkownicy mogą znaleźć bilet w ciekawe miejsce na naszym globie w niższej cenie.

Usługi dodatkowe w LOT

Korzystając z usług LOT możemy także zarezerwować nie tylko bilety lotnicze, lecz także i wynająć samochód u ponad 1000 dostawców bez żadnych dodatkowych opłat. W ten sam sposób możemy zarezerwować nocleg w dowolnym hotelu czy pensjonacie na świecie. Wszystko wygodnie w jednym miejscu. Bardziej wymagający klienci, przy zamówieniu biletów może skorzystać z usług dodatkowych w postaci:

 • LOT Upgrade
 • Moje Ulubione Miejsce
 • Mój Dodatkowy Bagaż
 • Moje Menu Premium
 • Mój Dodatkowy Sprzęt
 • Usługi AirKiosk.LOT (Taxi&Fly, Limo Service, Duty free on-line, LOT Moments, asysta na lotnisku, dowóz bagażu)
 • Duty free na pokładzie

Tym sposobem wszelkie nasze dodatkowe wymagania zostaną z pewnością spełnione, a my na pewno będziemy zadowoleni z obsługi na lotnisku, jak i w powietrzu.

Rozpocznij pracę w LOT

Jeśli interesuje cię kariera w największej linii lotniczej w Polsce, musisz odwiedzić stronę z ofertami pracy LOT. Praca w samolocie, to nie tylko piloci i stewardesy, ale także cały personel naziemny, dyspozytorzy lotniczy, pracownicy bezpieczeństwa, mechanicy, nawigatorzy, inżynierowie i wielu innych. LOT oferuje także specjalny program dla studentów i absolwentów, którzy chcieliby rozpocząć swoją karierę w lotnictwie. Przygotowano dla nich oferty stażu, jak i praktyk, gdzie nauczą się nowych rzeczy, jak i nabiorą doświadczenia, które będzie procentować w przyszłości.Kariera w LOT

Aplikacje mobilne

Ze strony LOT możemy wygodnie korzystać z komputera, jak i tabletu czy komórki. W ten sposób możemy przeglądać najnowsze oferty lotów przez całą dobę z dowolnego miejsca. Możemy także skorzystać z aplikacji mobilnej:

Poprzez aplikację będziemy także informowani o najnowszych promocjach na stronie.

Obługa klienta w LOT

Za zamówione bilety kartą kredytową lub poprzez system PayPal. Dodatkowo możemy skorzystać z DotPay i nasze zamówienie opłacić szybkim przelewem elektronicznym. Faktury można zamówić na stronie internetowej, bądź poprzez call center. Faktura zostanie wystawiona w postaci elektronicznej i wysłana na nasz adres mailowy. Bilety są dostarczane w formie elektronicznej w postaci *.pdf po dokonaniu rezerwacji, jak i w wiadomości mailowej. Bilety możemy także odebrać bezpośrednio w biurze LOT znajdującym się na lotnisku.&
W LOT istnieje możliwość zmiany naszej rezerwacji w wybranych taryfach. W niektórych z nich wiąże się to z dodatkową opłatą. Całkowity zwrot biletu w całości lub jego niewykorzystanej części jest możliwy bezpośrednio u przewoźnika. Zwrot może odbywać się  na życzenie pasażera lub z przyczyn leżących po stronie LOT. W tym celu należy wypełnić stosowny formularz na stronie lub skontaktować się telefonicznie, faxem lub mailem z biurem obsługi. Reklamacje są rozpatrywane w języku polskim lub angielskim
Aby się skontaktować z LOT możesz zadzwonić na numer infolinii, który czynny jest 24 godziny na dobę, gdzie możemy rozmawiać z konsultantem w kilku językach. Tutaj dowiemy się wszystkiego na temat naszej rezerwacji, wszelkich opóźnień, jak i dodatkowych usługach. Możemy także wysłać wiadomość za pomocą Faxu, bądź mailem.

Bilety lotnicze w atrakcyjnych cenach tylko z kuponem rabatowym LOT

 1. Jeżeli chcesz zakupić bilety lotnicze w niższej cenie, wyszukaj na Moje Kupony odpowiedni kupon rabatowy LOT. Wybierając kupon zwróć uwagę na to, jakie są warunki wykorzystania kuponu – na przykład jaka jest minimalna wartość zamówienia.

 2. Kliknij w odpowiedni kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wtedy na stronę największych linii lotniczych w Polsce. Jednocześnie w okienku „Twój kupon rabatowy” wyświetlony zostanie kod twojego kuponu rabatowego.

 4. W tym okienku zobaczysz kod kuponu – zapisz go sobie lub skopiuj go.

 5. Teraz możesz wybrać odpowiedni dla ciebie bilet lotniczy. Z wyszukiwarki na stronie głównej wybierz odpowiedni lot oraz datę odlotu.

 6. Pod spodem znajdziesz puste pole „wpisz kod promocji”. Wpisz tam kod swojego kuponu rabatowego LOT i kliknij przycisk „Szukaj”.

 7. Przeniesiesz się wtedy na stronę wyszukiwania lotów, a zniżka zostanie ujęta w cenie twojego biletu. Wystarczy teraz dokończyć swoje zamówienie, by wkrótce móc polecieć samolotem w dowolne miejsce na świecie.

lot kupon rabatowy

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej