Kupony rabatowe You Can Drive i promocje

Wszystkie kupony rabatowe i zniżki na kwietnia 2024. Aktualne i sprawdzone.

z 2 ocen
Tanie ubezpieczenie OC lub OC+AC dla młodych w You Can Drive
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Atrakcyjne promocje w You Can Drive
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Zarejestruj się do newslettera i bądź na bieżąco!
 • Nieudostępnianie osobom trzecim
 • Wyrejestrowanie możliwe w każdej chwili
 • Bezpłatnie i niezobowiąząco

You Can Drive – wysokiej jakości usługi ubezpieczeniowe

You Can Drive prowadzi sprzedaż polis ubezpieczeniowych. Oferta skierowana jest do ludzi młodych, których wymagania znacznie różnią się od potrzeb innych grup wiekowych. Szczególnie w przypadku ubezpieczenia samochodu młodzi ludzie muszą często płacić dużo więcej – dlatego You Can Drive stworzyło ofertę specjalnie dla nich, dzięki której każdy świeżo upieczony kierowca może teraz zadbać o tanie składki OC i AC. Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi firma oferuje także szereg innych polis ubezpieczeniowych.

W trosce o bezpieczeństwo młodych ludzi

You Can Drive to marka firmy ubezpieczeniowej Grupa Ergo Hestia, która w Polsce prowadzi działalność od 1991 roku. Zdobyte doświadczenie i dynamiczny rozwój wpłynęły na powstanie You Can Drive. Profesjonalne usługi i korzystne stawki pozwalają firmie na pozyskiwanie coraz większej liczby zadowolonych klientów.

You Can Drive

Szeroki wybór ubezpieczeń w You Can Drive

Asortyment You Can Drive to ubezpieczenia dla młodych ludzi dostępne w korzystnych cenach:

 • ubezpieczenia mieszkaniowe,
 • ubezpieczenia podróżne oraz
 • ubezpieczenia samochodów.

W ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych można skorzystać z polisy OC i AC, a także z ubezpieczenia bagażu lub szyb samochodowych. Polisy mieszkaniowe to głównie ubezpieczenie murów i wyposażenia. Istnieje możliwość wyboru dodatkowych opcji takich jak OC w życiu prywatnym czy NNW. Dla lubiących podróże firma You Can Drive przygotowała ofertę ubezpieczeń podróżnych, obowiązujących zarówno w Polsce, jak i za granicą. Polisa obejmuje opiekę lekarską, a także NNW w czasie podróży. Dostępne są również dodatkowe opcje takie jak ubezpieczenie bagażu, sprzętu sportowego czy pobytu osoby towarzyszącej.

Warunki zawarcia umowy online

Będący częścią grupy Egro Hestia S.A. serwis You Can Drive powstał, aby w szybkim czasie można było zawrzeć umowę ubezpieczeniową przez Internet. Od momentu zawarcia umowy mają Państwo możliwość korzystania z usługi eKonto zgodnie z dostępnym regulaminem. Poprzez platformę You Can Drive mogą Państwo sprawdzić aktualnie dostępne ubezpieczenie, wygenerować kalkulację składki czy sprawdzić proponowane zniżki. Oczywiście to tylko część z wielu możliwości, jakie oferuje platforma założona z myślą o przyszłych i obecnych klientach Ergo Hestia S.A. i serwisu You Can Drive.

Płatności

Użytkownik serwisu You Can Drive po wygenerowaniu wysokości składki w terminie do 30 dni powinien dokonać płatności. W przeciwnym razie umowę traktuje się jako niezawartą. W celu usprawnienia i przyspieszenia płatności, mają Państwo możliwość wysłania odpowiedniej kwoty za składkę ubezpieczenia, przelewając ją za pośrednictwem platformy You Can Drive, która współpracuje z serwisem DotPay.

Reklamacje i warunki odstąpienia od umowy

Będąc usługobiorcami serwisu You Can Drive, mogą Państwo złożyć reklamację usług świadczonych przez Ergo Hestia SA. Do wyboru jest forma elektroniczna (odpowiednio przygotowany formularz), listowna (Ergo Hestia SA, ul. Hestii 1, 81-731 Sopot) oraz telefoniczna (+48 801 107 107). Reklamacje rozpatrywane są przez ubezpieczyciela bez zwłoki, najpóźniej do 30 dni od chwili ich wpłynięcia. Natomiast reklamacje dotyczące płatności realizowane są przez spółkę DotPay.

W przypadku zawarcia umowy ubezpieczeniowej przez Internet mają Państwo możliwość rezygnacji w terminie do 30 bez podawania przyczyny. W tym celu należy przesłać stosowne oświadczenie lub doręczyć polisę w przypadku późniejszego terminu. Odstąpienie od umowy warto przesłać drogą elektroniczną (poczta@ergohestia.pl) lub poprzez serwis You Can Drive. Można to także uczynić w formie pisemnej, wysyłając list polecony na adres Ergo Hestia SA, ul. Hestii 1, 81-731 Sopot.

Obsługa klienta

Platforma You Can Drive należąca do ubezpieczyciela Ergo Hestia SA umożliwia szybki i bezpośredni kontakt z przyszłymi oraz obecnymi klientami. Co jest oczywiste, mogą także Państwo skorzystać z innych form. Do dyspozycji jest zarówno formularz kontaktowy online, numer telefonu +48 58 555 50 60 czynny w dni robocze w godzinach 8:00-18:00 oraz adres e-mail poczta@ergohestia.pl. Można także zamówić rozmowę z konsultantem, podając swój numer telefonu.

You Can Drive ubezpieczenia dla młodych

Aktywuj swój kupon rabatowy You Can Drive i kupuj polisy w niższych cenach

 1. Wybierz z portalu Moje Kupony aktualny kupon rabatowy You Can Drive. Wybierając kupon zwróć uwagę na jakie polisy on obowiązuje oraz czy ma jakieś ograniczenia.

 2. Kliknij w pasujący kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wtedy do witryny You Can Drive. U góry strony wyświetli się też pasek z informacją o kuponie rabatowy.

 4. Z okienka „Twój kupon rabatowy” skopiuj widoczny tam kod kuponu.

 5. Następnie zapoznaj się z ofertą ubezpieczeń i gdy już zdecydujesz się na odpowiedni rodzaj ubezpieczenia, skorzystaj z opcji wyliczenia składki.

 6. W formularzu przedstawiającym szczegóły polisy znajdziesz puste pole „Kod promocyjny”. To właśnie tutaj wpisz kod kuponu rabatowego You Can Drive. Wybierz opcję „Dalej”.

 7. Przejdziesz wówczas do wyceny składki ubezpieczenia, która zostanie pomniejszona o wartość zniżki z kuponu. Następnie dokończ proces zakupu polisy, aby już niedługo korzystać z tańszego ubezpieczenia.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu składania zamówienia w sklepie.

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej