Kody rabatowe Progreso & promocje

Wszystkie kupony rabatowe i promocje na kwiecień 2020. Aktualne i sprawdzone.
Serwer gratis w Progreso
Zobacz promocję
460 razy użyty
Warunki realizacji
Hosting biznesowy w cenie od 184,50 zł rocznie w Progreso
Zobacz promocję
452 razy użyty
Warunki realizacji

Nie przegap więcej kuponów rabatowych Progreso.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Nowoczesny sposób na biznes w sieci

Oferta Progreso skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, rozszerzających swoją działalność na projekty prowadzone za pośrednictwem sieci. Doskonałe parametry serwerów obsługiwanych przez doświadczonego dostawcę doskonale sprawdzają się w pracy przy dużych obciążeniach. Hosting proponowany przez firmę spełni najśmielsze oczekiwania tych, którzy potrzebują wydajnych i profesjonalnych rozwiązań. Korzystając z usług Progreso można być pewnym wysokich standardów – zarówno technicznych, jak i obsługi.

Progreso – sukces w sieci

Firma Progreso działa na polskim rynku już od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do powierzonych zadań pozwoliło jej na zdobycie wielu wartościowych klientów. Oprócz dostarczania szeregu rozwiązań z zakresu komercyjnego hostingu, Progreso daje swoim klientom dostęp do autorskich aplikacji. Sprzęt komputerowy obsługujący tysiące klientów ulokowany jest w jednym z najlepiej zabezpieczonych budynków w Polsce – katowickim Altusie. Całodobowa kontrola i monitoring sprawiają, że klienci Progreso mogą spać spokojnie bez obawy o bezpieczeństwo swoich danych.

Strona główna serwisu – zrzut ekranu.

Efektywne rozwiązania dla każdego w Progreso

Oprócz udostępnia ultraszybkich serwerów Progreso zajmuje się rejestracją domen internetowych. Pakiet zawierający domenę wraz z przestrzenią dyskową pozwoli każdemu przedsiębiorcy postawić pierwsze kroki w biznesie internetowym, a następnie z sukcesem go rozwijać. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Progreso zapewnia klientom bezpieczeństwo i niską awaryjność. Profesjonalny sprzęt marki IBM oraz Cisco gwarantuje bezproblemową pracę, która tak bardzo ważna jest w procesie budowania relacji z internautą. Jeśli prowadzimy serwis informacyjny lub inną rozbudowaną witrynę, problemy techniczne mogą poważnie zaszkodzić reputacji naszej firmy, zwłaszcza gdy wielu użytkowników korzysta ze strony. Na szczęście Progreso daje niemal stuprocentową pewność działania urządzeń. Przekonały się o tym już liczne firmy, które skorzystały z usług Progreso. Wśród nich są także znane i renomowane firmy:

 • Wirtualna Polska,
 • BMW,
 • Mozilla czy
 • Sony.

Sprawne działanie pozwala właścicielom i pracownikom Progreso na błyskawiczne dostarczenie klientom narzędzi nowoczesnego biznesu. Wszelkie informacje i dostęp do aplikacji zarządzających otrzymamy już w kilka chwil od zaksięgowania wpłaty za daną usługę. Nie wychodząc z biura lub domu możemy więc rozpocząć przygodę z działalnością internetową.

Niższe koszty na start? Tylko z kuponem rabatowym Progreso

 1. Wyszukaj na Moje Kupony aktualny kupon rabatowy Progreso. Wybierając kupon przeczytaj uważnie jego opis, który przedstawia wszystkie warunki wykorzystania kuponu.

 2. Kliknij w interesujący cię kupon rabatowy.

 3. Zostaniesz wtedy przekierowany do Progreso, a u góry witryny wyświetli się pasek z informacją o twoim kuponie rabatowym.

 4. Skopiuj z okienka „Twój kupon rabatowy” dostępny tam kod kuponu.

 5. Teraz zapoznaj się z ofertą Progreso i wybierz odpowiednie dla ciebie rozwiązanie. Gdy już się zdecydujesz, przejdź do procesu realizacji zamówienia.

 6. W procesie realizacji zamówienia znajdziesz opcję „Kod promocyjny”. Wpisz w widoczne tam okienko kod kuponu rabatowego Progreso i przejdź dalej.

 7. System przeliczy wówczas wartość koszyka uwzględniając przysługującą ci kwotę zniżki. Dokończ proces składania zamówienia i dokonaj płatności. Właśnie udało ci się zakupić najwyższej jakości produkt biznesowy w obniżonej cenie.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu składania zamówienia w serwisie.

Recenzje dla Progreso
1 ocena
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Zrealizuj kupon rabatowy

member_registration_animate

Napisz recenzję
napisał(-a)
Hosting stron www od Progreso
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że współpracuję z firmą od samego początku, czyli od 1999 roku. Wiem że zespół przez te lata zdobył ogromne doświadczenie we wprowadzaniu nowych technologii tak jak np ostatnio dyski SSD dla wszystkich serwerów.

Oferty na hosting bez limitu w pakiecie Biznes i Biznes Plus doskonale odpowiadają moim potrzebom. Prowadzę kilka działalności i w zależności od potrzeb wybieram dostosowane do moich warunków plany. Pełna elastyczność w wyborze i możliwość przechodzenia na inne, także w pełni konfigurowalne plany to świetna cecha.

Gorąco polecam i zachęcam wszystkich do sprawdzenia firmy - mają 30 dniowy okres testowy!
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0

The site does not support this resolution on IE 8

Używamy ciasteczek (cookies), by udostępniać Wam lepszy serwis. Więcej dowiesz się pod