Kupony rabatowe Alitalia i promocje

Wszystkie kupony rabatowe i zniżki na maja 2024. Aktualne i sprawdzone.

z 2 ocen
Do 20% rabatu na loty dla studentów w Alitalia
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Loty w cenie 300 zł w Alitalia
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Aktualne promocje w Alitalia
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Zarejestruj się do newslettera i bądź na bieżąco!
 • Nieudostępnianie osobom trzecim
 • Wyrejestrowanie możliwe w każdej chwili
 • Bezpłatnie i niezobowiąząco

Alitalia – tanio i komfortowo

Za pośrednictwem serwisu mamy możliwość wyszukania połączeń i zamówienia biletów lotniczych linii Alitalia. Znajdziemy tutaj loty do miejscowości na całym świecie. Każdy, kto choć raz miał okazję podróżować samolotem wie, jak ważna jest miła i kompetentna obsługa – a w Alitalia profesjonalizm to codzienny standard.

Usługi najwyższych lotów

Alitalia to jedna z młodych, nowoczesnych i prężnie rozwijających się linii lotniczych. Zadebiutowała ona na rynku dokładnie 13 stycznia 2009 roku i od tamtej pory zyskuje coraz większą popularność wśród podróżujących po całym świecie. Flota samolotów Alitalia startuje regularnie z kilku lotnisk we Włoszech, między innymi z Rzymu, Turynu, Wenecji czy Neapolu. Profesjonalny sprzęt oraz najwyższe standardy jakości obsługi sprawiają, że firma staje się konkurencją dla działających od dłuższego czasu i znanych w wielu krajach przewoźników.

alitalia

Liczne połączenia lotnicze w serwisie internetowym Alitalia

Oprócz oferty lotów w atrakcyjnych cenach, na stronie internetowej znajdziemy także informacje na temat sugerowanych miejsc noclegów lub wypożyczalni samochodów, dzięki czemu do ostatniego szczegółu zaplanujemy wyjazd poza granice kraju. Jest to szczególnie istotne, jeśli po raz pierwszy wylatujemy do danego miejsca.

W serwisie internetowym znajdziemy także szereg artykułów i porad dotyczących podróżowania oraz organizacji wyjazdu. Pośród poruszanych kwestii odnajdziemy informacje na temat reguł podróżowania ze zwierzętami na pokładzie, regulacji dotyczących kwalifikacji bagażu według rozmiaru czy dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procedury odprawy. Specjaliści odpowiadają również na najczęściej zadawane pytania, aby rozwiać wszelkie wątpliwości zanim zdecydujemy się na lot.

alitalia

Poza rezerwacją biletów lotniczych Alitalia oferuje także szereg dodatkowych usług, które zwiększą komfort podróży:

 • możliwość sprawdzenia statusu lotu w czasie rzeczywistym,
 • rozkład lotów,
 • rezerwacja hotelu,
 • wynajem samochodu.

Metody płatności

Aby zapłacić bezpiecznie za bilety lotnicze, możemy posłużyć się bezpieczną płatnością poprzez kartę kredytową.

Wysyłka

Bilety lotnicze są wysyłane przez Alitalia w formie biletu elektronicznego, który klient odbiera na swojej skrzynce pocztowej i później samodzielnie drukuje w domu.

Zwroty

W przypadku zwrotu biletu, gdy pasażer nie skorzystał z przewozu, Alitalia odda pasażerowi pełną kwotę pieniędzy. Aby dokonać zwrotu należy w przeciągu 30 dni skontaktować się z przewoźnikiem. Szczegółowe informacje na temat zwrotu biletów lotniczych zostały opisane na stronie przewoźnika w regulaminie.

Obsługa klienta

Najlepszym sposobem, by skontaktować się z działem obsługi klienta Alitalia, jest wybranie numeru +48 801 107 700 z terytorium Polski lub na całodobowej infolinii 89 20 10 dostępnej z terytorium Włoch. Możemy także skorzystać z możliwości wysłania faksu na numer +48 22 692 83 27 lub napisania maila na adres customer.relationsPL@alitalia.it.

Podróżuj więcej i wydawaj mniej dzięki kuponowi rabatowemu Alitalia

 1. Aby płacić mniej za bilety lotnicze, znajdź na Moje Kupony aktualny kupon rabatowy Alitalia. Zwróć uwagę na opis kuponu, z którego dowiesz się, jakie są warunki i ograniczenia wykorzystania kuponu.

 2. Kliknij w wybrany kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wówczas do witryny Alitalia. Jednocześnie na pasku na górze strony zobaczysz okienko „Twój kupon rabatowy”.

 4. Skopiuj z tego okienka kod kuponu, lub też zapisz go sobie.

 5. Teraz wybierz miejsce wylotu oraz cel podróży, a następnie przejdź do składania zamówienia.

 6. W szczegółach lotu po prawej stronie zobaczysz okienko „E-KUPON”. W dostępne tam pole wpisz kod kuponu rabatowego Alitalia i kliknij przycisk „Przelicz”.

 7. Gdy system zaktualizuje kwotę do zapłaty, dokończ składanie rezerwacji. Już możesz cieszyć się z tańszych biletów na samolot.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu składania zamówienia w serwisie.

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej