Kody rabatowe Ouhmania & promocje

Wszystkie kupony rabatowe i promocje na październik 2019. Aktualne i sprawdzone.
35%
35% rabatu na fotokalendarze w Ouhmania
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
167 razy użyty
Warunki realizacji
50%
50% rabatu na kalendarz za zapisanie się do Newslettera w Ouhmania
**********
Zrealizuj kupon rabatowy
324 razy użyty
Warunki realizacji
Darmowa dostawa kurierem przy zamówieniu powyżej 200 zł w Ouhmania
Zobacz promocję
987 razy użyty
Warunki realizacji
Satysfakcja gwarantowana w Ouhmania
Zobacz promocję
1005 razy użyty
Warunki realizacji
Fotoksiążka w cenie 52 zł w Ouhmania
Zobacz promocję
24 razy użyty
Warunki realizacji

Nie przegap więcej kuponów rabatowych Ouhmania.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Fotokalendarze dla każdego

Wybór idealnego kalendarza zawsze jest problemem, zwłaszcza gdy z problemem musimy się zmierzyć pod koniec roku i na szybko szukamy interesującego nas formatu, jak i ładnych zdjęć. Później jeszcze czeka nas żmudne uzupełnianie ważnych dat, jak imienin, urodzin i innych ważnych dla nas wydarzeń. W Ouhmania ten problem nas nie dotyczy. Możemy wybrać odpowiedni dla nas format, dodać tytuły, później wpisać ważne dla nas daty, a na koniec wybrać zdjęcia, które chcemy umieścić na każdej stronie. Raz zapisany projekt będziemy mogli przywrócić w przyszłym roku i w ten sposób oszczędzać czas. Wszystko stworzymy za pomocą prostego edytora, w którym szybko wykonamy nasz fotokalendarz.

Ouhmania kalendarze

Ouhmania to nowoczesne fotokalendarze

Ouhmania powstała w 2013 roku i jest obsługiwana przez firmę Studiouh.com Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Spółka ta zajmuje się drukiem cyfrowym oraz offsetowym i od 1998 roku świadczy usługi poligraficzne. Od początku działalności firma nastawiona jest przyjaźnie do nowych technologii i umożliwia użytkownikom przesyłanie swoich zleceń przez internet. Dostęp do własnej drukarni pozwala obniżyć koszty wykonania fotokalendarza i zagwarantować najwyższą jakość.

Fotokalendarz na wyciągnięcie ręki

Zakup spersonalizowanego fotokalendarza może być prostszy, niż myślisz. Wystarczy na stronie Ouhmania wybierzesz odpowiedni dla siebie projekt i już możesz przesyłać swoje zdjęcia. Specjalnie dla ciebie przygotowano sześć projektów:

 • Klasyczne
 • Biznesowe
 • Kwadratowe
 • Kwadratowe biznesowe
 • Duże litery
 • Cała strona

Ouhmania

W każdym projekcie możesz dodatkowo wybrać wersje, a także kolor tła. Teraz pozostaje tylko napisać własny tytuł na okładce i przesłać swoje zdjęcia, które możemy załadować bezpośrednio z serwisu Instagram. Możesz umieścić w kalendarzu jedno zdjęcie, albo nawet do dziewięciu zdjęć w formie kolażu tak, by zawsze pamiętać o ważnych dla nas wydarzeniach. Następnie możemy dodać święta standardowe, razem z dniami wolnymi. Zaś później możemy dopisać własne święta, takie jak urodziny, imieniny znajomych czy rocznice. Dzięki temu nie zapomnimy o żadnej istotnej dacie i zdążymy kupić odpowiedni prezent lub wysłać życzenia. W każdym momencie masz możliwość podejrzenia wyglądu swojego fotokalendarza i wprowadzenia zmian, nim zdecydujesz się sfinalizować zamówienie. Wszystkie kalendarze drukowane są na najwyższej jakości papierze satynowym, by jak najlepiej ukazać drukowane zdjęcia oraz posiadają metalową sprężynkę i zawieszkę. Ouhmania daje nie tylko gwarancję jakości, ale także gwarancję satysfakcji, by każdy klient był zawsze zadowolony z zakupu i polecał firmę dalej.

Dostawa do klienta

Przesyłki do klienta są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Aktualnie sklep korzysta z usług firmy UPS. Terminy dostawy są określone w momencie zamówienia. Składa się na nie czas wyprodukowania zamówienia, jego pakowania oraz fizycznej dostawy. Czas dostawy nie powinien wynieść więcej, aniżeli dwa dni robocze od momentu nadania paczki. Na podany adres mailowy otrzymacie Państwo numer listu przewozowego, który umożliwia śledzenie przesyłki, aż do momentu jej dostarczenia. Koszty, które pokrywa klient są zróżnicowane i zależą w głównej mierze od wybranego sposobu dostarczenia zamówienia. Przesyłka za pobraniem jest droższa od przesyłki opłaconej przelewem. Sklep oferuje także Państwu darmową przesyłkę w przypadku przekroczenia limitu kwotowego zakupów, którego aktualna wysokość znajduje się na stronie internetowej sklepu.

Różne metody płatności

Sklep zadbał o to, żeby zakupy były dla Państwa przyjemnością. Dlatego też realizowane zamówienia klienci mogą opłacić w wybrany przez siebie sposób. Spośród kilku możliwości wybrać możecie Państwo tradycyjny przelew, którego wykonaniem zajmie się wybrana placówka finansowa. Ze względu na wydłużony czas księgowania tego rodzaju płatności powodują kilkudniowe opóźnienie w realizacji wysyłki. Dane potrzebne do wykonania prawidłowego przelewu znajdziecie Państwo w mailu potwierdzającym zamówienie. Są one dostępne także na stronie internetowej sklepu. Innym środkiem płatności jest system PayPal, dzięki któremu wpłata trafia na konto sprzedającego kilka chwil po wykonaniu transakcji. Wysoki poziom zabezpieczeń systemu gwarantuje, że pieniądze znajdą się we właściwym miejscu we właściwym czasie. Za swoje zamówienie możecie też Państwo zapłacić w czasie odbioru towaru. Ta usługa jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej i jej przedstawiciela, który pobiera należność od klienta.

Formy zwrotu zamówionego towaru

Ustawa obowiązująca w Polsce nie przewiduje możliwości zwrotu towaru, który został wykonany na wyraźne życzenie klienta, według jego specyfikacji. Jest to towar, który nie podlega dalszej sprzedaży, zatem jego zwrot jest niemożliwy.

Kontakt ze sprzedającym

Dobry kontakt ze sprzedającym pozwala klientom wyjaśnić wszystkie niejasności związane z zakupem, a także oferowanymi produktami. Kontakt tego rodzaju jest możliwy dzięki udostępnieniu infolinii telefonicznej, która funkcjonuje pod numerem +48 500 037 243. Jest to linia przeznaczona zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów. Infolinia jest czynna we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. W celu uzyskania wyjaśnień i dodatkowych informacji możecie też Państwo skorzystać z adresu mailowego info@ouhmania.com. Pracownicy sklepu deklarują odpowiedź na wszystkie wiadomości mailowe maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu ich otrzymania. Chętni mogą odwiedzić także profil na platformie Facebook, gdzie dostępne są informacje o najnowszych promocjach.

Skorzystaj z kuponu rabatowego Ouhmania i kupuj taniej fotokalendarze

 1. Wybierz z portalu Moje Kupony aktualny kupon rabatowy Ouhmania. Wybierając kupon zwróć uwagę na jego opis, który określa, na jakie produkty kupon obowiązuje lub czy ma minimalną kwotę zamówienia.

 2. Kliknij w odpowiadający ci kupon.

 3. Moje Kupony przekierują cię na stronę sklepu. Jednocześnie w okienku „Twój kupon rabatowy” wyświetlony zostanie kod twojego kuponu rabatowego.

 4. Następnie skopiuj lub zapisz sobie widoczny w tym okienku kod kuponu.

 5. Przejrzyj dostępne w sklepie fotokalendarze. Gdy już wybierzesz odpowiedni, dodaj swoje zdjęcia, napisy i święta.

 6. W ostatnim kroku zamówienia, gdy już wpiszesz adres dostawy, znajdziesz pole „Kod rabatowy”. Wpisz tam kod kuponu rabatowego Ouhmania i kliknij przycisk „Sprawdź".

 7. Teraz dokończ zamówienie, którego cena została właśnie pomniejszona o wartość rabatu i ciesz się tańszymi zakupami w sklepie.

Ouhmania koszyk

Recenzje dla Ouhmania

no_comments_found_write_first

Napisz recenzję

The site does not support this resolution on IE 8

Używamy ciasteczek (cookies), by udostępniać Wam lepszy serwis. Więcej dowiesz się pod