Kody rabatowe VivaLaVita & promocje

Wszystkie kupony rabatowe i promocje na kwiecień 2020. Aktualne i sprawdzone.
Aktualna oferta w VivaLaVita
Zobacz promocję
17 razy użyty
Warunki realizacji
Miesiąc wybranej diety gratis w VivaLaVita
Zobacz promocję
312 razy użyty
Warunki realizacji
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych VivaLaVita.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Schudnij zdrowo z dietą VivaLaVita

Internetowy portal dietetyczny VivaLaVita to doskonałe miejsce dla każdego, kto pragnie zdrowo się odżywiać. Dotychczas każdy, kto szukał odpowiedniej diety, dzięki której możliwe byłoby zrzucenie zbędnych kilogramów w zdrowy sposób i bez efektu jo-jo, był zdany na gąszcz informacji dietetycznych, a rozeznanie się w nich wymaga dużo czasu i jest skomplikowane. Dzięki platformie dietetycznej VivaLaVita ustalenie odpowiedniej i zdrowej diety, idealnie dopasowanej do naszych potrzeb i celów, jest niezwykle proste i szybkie. Korzystanie z diet w serwisie jest także dużo korzystniejsze pod względem finansowym, niż wizyty u dietetyka. Portal VivaLaVita to prawdziwe królestwo zdrowego trybu życia i prawidłowego odżywiania. Znajdziemy tu wiele ciekawych i przydatnych informacji, a korzystając z Osobistego Dietetyka w łatwy i szybki sposób ustalimy najlepszą dla nas dietę.

VivaLaVita – z pasji do zdrowego życia

Serwis VivaLaVita.pl, który jest prowadzony przez krakowską firmę VivaLaVita Sp. z o.o., powstał z pasji do zdrowia i życia. Firmę tworzy zespół młodych ludzi zafascynowanych zdrowym odżywianiem, których celem jest przybliżanie tematyki prozdrowotnej społeczeństwu. Bogactwo artykułów, porad dietetycznych i przede wszystkim interaktywnych ankiet do tworzenia indywidualnych diet zaspokoi potrzeby każdego zainteresowanego zdrowym stylem życia człowieka.

Strona główna serwisu – zrzut ekranu.

Interaktywne i spersonalizowane diety w VivaLaVita

VivaLaVita to interaktywny portal, w którym możemy indywidualnie ustalić odpowiednią dla nas dietę. W tym celu należy posłużyć się opartą na algorytmach ankietą – Osobistym Dietetykiem. Ten inteligentny system jest bardzo złożony i do ułożenia diety uwzględnia wiele czynników, dlatego ważne jest, aby na pytania w ankiecie odpowiadać dokładnie. Dzięki Osobistemu Dietetykowi możemy nie tylko schudnąć bez efektu jo-jo i wyrzeczeń, ale także w zdrowy sposób przytyć – wszystko zależy od naszego celu i naszych potrzeb! Osobisty Dietetyk ustala na podstawie naszych odpowiedzi najlepszą dla nas dietę, na którą składają się przepisy dostępne w portalu oraz, jeżeli sobie tego życzymy, także nasze własne przepisy. Jadłospis jest zróżnicowany, każdego dnia otrzymujemy indywidualny zestaw dań. Korzystanie z diety jest bardzo proste – posługujemy się w tym celu interaktywnym kalendarzem na stronach portalu. Dieta z portalu VivaLaVita to gwarancja sukcesu – możemy jeść to, co lubimy bez nadmiernych ograniczeń.

VivaLaVita to nie tylko diety – w portalu znajdziemy wiele innych przydatnych informacji i funkcjonalności:

 • ABC zdrowia,
 • Kalkulatory,
 • Tabele kaloryczne,
 • Przepisy,
 • Artykuły,
 • Forum.

W zakładce „ABC zdrowia” przeczytamy ciekawe artykuły na temat składników mineralnych, witamin czy chorób. Z działu „Kalkulatory” możemy skorzystać, jeśli chcemy obliczyć nasz wskaźnik BMI, % tkanki tłuszczowej, czy też przeliczyć aktywność fizyczną na ilość spalanych kalorii. „Tabele kaloryczne” to nieoceniona pomoc podczas przygotowywania posiłków, a z „Przepisów” możemy skorzystać, gdy szukamy kuchennych inspiracji.

Realizacja zamówień z VivaLaVita

Zamówione w serwisie VivaLaVita diety udostępniane są każdemu zarejestrowanemu w serwisie użytkownikowi, który wypełnił ankietę i wygenerował dietę w aplikacji Osobistego Dietetyka. Serwis wykorzystuje aplikację do generowania diety, zestawu przepisów i ćwiczeń, dopasowanych do oczekiwań dietetycznych użytkownika. Takie zamówienie jest realizowane poprzez wysyłanie raz w tygodniu zestawu dietetycznego, który jest udostępniany w ramach prowadzonego w serwisie konta użytkownika.

Akceptowane przez serwis sposoby płatności

Serwis udostępnia swoje usługi w postaci abonamentów zawieranych na rok, które są skierowane do osób odchudzających się z różnymi potrzebami. Za każdy abonament można zapłacić korzystając z płatności online (karta kredytowa lub przelew online).

Możliwość odstąpienia od umowy

Klienci serwisu mogą korzystać przez pierwszy tydzień z całej funkcjonalności serwisu bez ponoszenia dodatkowych opłat. Samo założenie konta użytkownika jest również bezpłatne.
Klient może rozwiązać umowę z serwisem poprzez pisemne jej wypowiedzenie i wysłanie odpowiedniego pisma do administratora serwisu VivaLaVita. Rozwiązanie umowy skutkuje jednocześnie usunięciem konta użytkownika.

Kontakt z obsługą serwisu

Pracownicy serwisu VivaLaVita są dostępni dla klientów:

 • telefonicznie, wystarczy, że klienci zadzwonią pod numer: +48 502 368 865,
 • faksem przesyłając zamówienia na numer: +48 12 380 34 10,
 • mailowo pisząc na e-mail: biuro@vivalavita.pl,
 • po wypełnieniu i wysłaniu formularza kontaktu.

Aktywuj kupon rabatowy VivaLaVita i korzystaj ze zdrowej diety taniej

 1. Wyszukaj na Moje Kupony aktualny kupon rabatowy VivaLaVita. Wybierając kupon zwróć uwagę na szczegółowe warunki wykorzystania kuponu.

 2. Kliknij w odpowiedni kupon.

 3. Moje Kupony automatycznie przekierują cię do portalu VivaLaVita, a u góry strony pojawi się specjalny pasek, na którym widoczne będzie okienko „Twój kupon rabatowy”.

 4. Skopiuj lub zapisz sobie dostępny w tym okienku kod kuponu.

 5. Teraz możesz przejrzeć informacje dostępne w portalu i wybrać odpowiedni dla Ciebie rodzaj diety.

 6. Kupon rabatowy VivaLaVita można aktywować na dwa sposoby. Nowi użytkownicy mogą wpisać kod kuponu w formularzu rejestracyjnym w serwisie. Osoby posiadające już konto mogą aktywować kupon w zakładce Osobisty Dietetyk -> Cennik na głównej stronie w menu – kod należy podać w odpowiednim polu „Kod promocyjny”, a następnie zatwierdzić przyciskiem „Opłać kodem”.

 7. System automatycznie uzna naszą zniżkę i przekieruje do okna opłat. Po dokończeniu i opłaceniu diety możemy natychmiast zacząć ją stosować i korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu.

Miejsce na kupon rabatowy w formularzu rejestracyjnym w serwisie:

Miejsce na kupon rabatowy w formularzu rejestracyjnym w serwisie.

Miejsce na kupon rabatowy w „Cenniku” :

Miejsce na kupon rabatowy w „Cenniku”.

Recenzje dla VivaLaVita
1 ocena
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Zrealizuj kupon rabatowy

member_registration_animate

Napisz recenzję
napisał(-a)
Trochę na tak, trochę na nie
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Szukałam wielu sposobów by schudnąć na lato. Teraz już wiem, że ze słabą siłą woli i brakiem motywacji może się nie udać. I wcale nie potrzeba jakiś wymyślnych diet, by osiągnąć zamierzony efekt. Skorzystałam z propozycji tej strony przez przyjaciółkę, ale nie było to dla mnie satysfakcjonujące. Nie mam problemów z cholesterolem, ani innych schorzeń, dlatego dieta dla mnie opiera się na przykładowych przepisach i liczeniu kalorii. To że przypomną mi smsem o tym, że mam nie jeść czekolady, wcale mnie nie motywuje. Natomiast zamieszczają ciekawe artykuły, które z przyjemnością czytam.
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0

The site does not support this resolution on IE 8

Używamy ciasteczek (cookies), by udostępniać Wam lepszy serwis. Więcej dowiesz się pod