Kupony rabatowe Klikochron i promocje

Wszystkie kupony rabatowe i zniżki na maja 2024. Aktualne i sprawdzone.

z oceny
Ubezpieczenie telefonu, tabletu, laptopa w cenie od 150 zł w Klikochron
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Aktualna oferta w Klikochron
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Wygasłe kupony
Proszę zaczekać
10 %
10% rabatu na ubezpieczenie smartfonów, laptopów, tabletów, aparatów w Klikochron
 • Nowy klient:
 • Stały klient:
 • Minimalna wartość zamówienia: 0 zł
Zarejestruj się do newslettera i bądź na bieżąco!
 • Nieudostępnianie osobom trzecim
 • Wyrejestrowanie możliwe w każdej chwili
 • Bezpłatnie i niezobowiąząco

Chroń swój sprzęt

Każdego dnia miliony ludzi używają różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Nieważne, czy jest sprzęt do pracy czy do rozrywki, lecz powiązania z technologią ciężko się już wyprzeć. Praktycznie ciągle wszyscy są online i to bez różnicy czy w domu czy w mieście, czy w zupełnej głuszy. Minęły już lata, że białe plamy na mapie bez zasięgu oznaczały odległe miejscowości, gdyż teraz ciężko znaleźć już takie miejsce. Wraz z rozwojem technologii ceny sprzętu elektronicznego także spadły. Każdego dnia na rynku pojawiają się setki nowych modeli telefonów czy komputerów, a przywiązanie do sprzętu nie jest już takie, jak dawniej. Nikt już nie używa praktycznie telefonu przez pięć lat, zaś najnowszy komputer dzisiaj, może być średniakiem za rok. Jednak mimo to staramy się szanować wszelki sprzęt elektroniczny, a gorszą rzeczą od rozładowanej baterii może być tylko uszkodzony sprzęt i brak możliwości kontaktu z naszymi bliskimi. Taka sytuacja nie tylko może doprowadzić do stresu, a zwykłe pękniecie ekranu może kosztować więcej, niż połowa wartości nowego urządzenia. Właśnie tutaj z pomocą przychodzi Klikochron, który oferuje ubezpieczenia sprzętu elektronicznego online za pomocą tylko kilku kliknięć. W ten sposób można uchronić telefon lub komputer przed kradzieżą, jak i przed wszelkimi wypadkami losu, gdy może się uszkodzić. Z pomocą Klikochron unikniemy problemy braku sprzętu, zapewniając szybką naprawę w serwisie naprawy bezpłatnie.

Klikochron - ubezpieczenia

Historia firmy

Klikochron jest własnością firmy Simplesurance GmbH z siedzibą w Berlinie. Przedsiębiorstwo powstało w 2012 roku oferując ubezpieczenie telefonów i sprzętu elektronicznego z takimi ubezpieczycielami, jak Allianz, Ergo Direct, Condor, Arag i wielu innych. Poprzez stronę internetową klienci mogą zawrzeć umowę ubezpieczeniową na wybrany okres podając tylko numer seryjny urządzenia.

Ubezpieczenie dla każdego

Już teraz klienci mogą ubezpieczyć swój sprzęt online bez żadnych skomplikowanych formalności. Ubezpieczyć można telefon, tablet, laptop, sprzęt elektroniczny czy rower. Wśród szerokiego spektrum ochrony sprzętu można wymienić:

 • kradzież;
 • uszkodzenie mechaniczne;
 • zalanie;
 • zwarcie;
 • pożar.

Klikochron gwarantuje szybką naprawę sprzętu w firmie partnerskiej, zaś w przypadku kradzieży zostanie wypłacona kwota określona w ubezpieczeniu. W ten sposób można w łatwy i przejrzysty sposób podpisać umowę ubezpieczeniową na określony okres i w pełni cieszyć się z użytkowania swojego sprzętu bez żadnych ograniczeń.

klikochron - ochrona twojego sprzętu

Płatność

Aby dokonać płatności na stronie internetowej, można skorzystać z systemu PayPal lub dokonać płatności za pomocą karty kredytowej. Obsługiwane są najpopularniejsze modele kart kredytowych marki Visa oraz MasterCard

Dostawa

Wszelkie ubezpieczenia w Klikochron dostarczane są drogą elektroniczną, poprzez wysłanie maila na adres podany przy składaniu zamówienia i mają skutek natychmiastowy.

Zwrot

Zgodnie z obowiązującym prawem, klientom przysługuje odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. Na podjęcie takiej decyzji klienci mają 14 dni.

Kontakt

Aby skontaktować się z biurem obsługi klienta, wystarczy zadzwonić pod numer bezpłatnej infolinii +48 800 707 041 czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 lub skontaktować się poprzez napisanie wiadomości mailowej na adres support@klikochron.pl

Tańsze ubezpieczenie sprzętu elektronicznego można kupić z kuponem rabatowym Klikochron

 1. Jeśli pragniesz zakupić ubezpieczenie na swój sprzęt elektroniczny ze zniżką,, znajdź na Moje Kupony odpowiedni kupon rabatowy Klikochron. Wybierając kupon zwróć uwagę na jego ograniczenia – na przykład na minimalną kwotę zamówienia.
 2. Jak już znajdziesz pasujący kupon, kliknij na niego.
 3. Moje Kupony przekierują cię wtedy na stronę Klikochron. Jednocześnie pojawi się okienko „Twój kupon rabatowy”. Skopiuj lub zapisz sobie kod kuponu.
 4. Z menu znajdującego się na górze sklepu, wybierz odpowiedni sprzęt elektroniczny, a następnie, w razie potrzeby, podaj odpowiedni model. Podaj cenę zakupu nowego urządzenia oraz okres obowiązywania i kliknij zamów.
 5. Na następnej stronie w danych zamówienia, znajdziesz puste pole z informacją „Kod”. Wpisz tam kod swojego kuponu rabatowego Klikochron, a następnie kliknij „Zrealizuj”.
 6. Jeśli podany kod rabatowy jest prawidłowy, kwota twojego zamówienia zostanie obniżona o należny rabat. Dokończ teraz swoje zamówienie, a już za chwilę twoje ubezpieczenie będzie aktywne.

kilkochron koszyk

Stosujemy pliki cookies, abyś mógł cieszyć się najlepszym serwisem. Dowiedz się więcej