Kody rabatowe Western Union & promocje

Wszystkie kupony rabatowe i promocje na kwiecień 2020. Aktualne i sprawdzone.
Atrakcyjne promocje w Western Union
Zobacz promocję
3607 razy użyty
Warunki realizacji
Aktualna oferta w Western Union
Zobacz promocję
1126 razy użyty
Warunki realizacji
Wygasłe kupony rabatowe Dlaczego je pokazujemy?

Nie przegap więcej kuponów rabatowych Western Union.

Nie przekazujemy danych osobowych innym
Wypisanie się możliwe w każdej chwili
Bezpłatny
Spis treści

Szybkie i bezpieczne transfery pieniężne

Korzystając z usług Western Union możliwe jest dokonanie szybkich i bezpiecznych transferów pieniężnych za granicę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma oferuje w pełni kompleksowe usługi finansowe na całym świecie. Korzystając z jej usług w niezwykle prosty i szybki sposób prześlemy pieniądze dla naszych najbliższych przebywających po drugiej stronie globu, a także tych tuż za polską granicą. Odległość nie ma tutaj znaczenia – przekaz pieniężny realizowany jest zawsze w mgnieniu oka, a także – co niezwykle ważne – w bezpieczny sposób. Przekazy możemy realizować w stacjonarnych placówkach Western Union, a także przez Internet korzystając z internetowego serwisu WesternUnion.pl. Ten sposób przesyłania pieniędzy jest szczególnie komfortowy, gdyż nie zabiera wiele czasu – wszystko możemy załatwić w kilka chwil na stronie portalu.

Western Union – światowy lider na rynku przekazów pieniężnych

Imponująca historia Western Union sięga połowy XIX wieku, kiedy to w 1851 roku firma została założona początkowo jako „New York and Mississippi Valley Printing Telegraph Company”. Firma przez lata innowacyjnego wzrostu zdołała osiągnąć pozycję lidera na światowym rynku przekazów pieniężnych. Obecnie oferuje szeroki wachlarz usług finansowych w ponad 200 krajach na całym świecie. W Polsce Western Union działa już od 20 lat.

Strona główna sklepu – zrzut ekranu.

Przekazy pieniężne poprzez internetowy serwis Western Union

Poruszanie się po witrynie Western Union jest bardzo proste. Ze stron portalu dowiemy się wszystkiego, co potrzebne do dokonania przekazu:

 • przeczytamy na temat bezpieczeństwa,
 • sprawdzimy stan zleconego przekazu,
 • przeliczymy kwotę na walutę obcą,
 • znajdziemy najbliższą stacjonarną placówkę.

Informacje dostępne na stronach Western Union są jasne, zwięzłe i kompletne – tak że szybko się z nimi zapoznamy i z łatwością przystąpimy do procedury przesłania pieniędzy. Samo zlecenie przekazu pieniężnego jest bardzo proste i odbywa się w kilku prostych krokach. Po określeniu wielkości przekazywanej kwoty oraz jej odbiorcy, zlecenie należy opłacić. Można zrobić to za pomocą karty kredytowej lub karty płatniczej.

Dostarczanie zleconych przekazów pieniężnych

Przekazy pieniężne, zlecane przez klientów w systemie internetowym Western Union, są dostarczane bezpośrednio do placówek współpracujących z Western Union, skąd odbiorca może je odebrać.

Możliwość opłacenia przekazów pieniężnych

Wszystkie przekazy pieniężne mogą być zrealizowane jedynie po opłaceniu ich bezpośrednio z karty kredytowej osoby zlecającej przekaz, przy czym z karty opłacany jest sam przekaz oraz wszelkie koszty wynikające z realizacji płatności.

Rezygnacja z zakupionej usługi

Klienci, którzy zlecili przekazy pieniężne w serwisie internetowym, mogą w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od dnia zlecenia dyspozycji zrezygnować z usługi. Jeżeli wspomniana rezygnacja została przekazana do Western Union przed doręczeniem przekazu pieniężnego, wówczas klient odzyskuje zleconą płatność, a Western Union nie pobiera z tego tytułu dodatkowych opłat.
Western Union zwraca klientowi wartość przekazu oraz opłaty z tytułu zlecenia przekazu, gdy:

 • wysyłający zrezygnuje ze zlecenia,
 • transakcja została odrzucona przez Western Union,
 • z powodów niezależnych od Western Union przekaz nie może być zrealizowany w ciągu 3 dni roboczych.

Z kolei brak zgody na odbiór przekazu przez odbiorcę jest podstawą do zwrotu jedynie kwoty zleconego przekazu.

Kontakt z obsługą serwisu internetowego

Klienci, którzy zlecili płatności przez internet, mogą się kontaktować z obsługą Western Union korzystając z:

 • formularza kontaktu, udostępnionego w serwisie internetowym,
 • tradycyjnej poczty wysyłając list na wskazany adres,
 • telefonicznie dzwoniąc pod wskazany numer Infolinii: +48 800 32 11 416 (konsultanci odbierają połączenia codziennie w godzinach od 8:00 do 20:00) lub +32-(0) 2-639 7112 (numer udostępniony dla klientów dzwoniących spoza Polski).

Aktywuj swój kupon rabatowy Western Union i przesyłaj pieniądze za granicę taniej

 1. Jeśli chcesz wysłać pieniądze do bliskich bezpiecznie i tanio, wyszukaj na Moje Kupony aktualny kupon rabatowy Western Union. Zwróć uwagę na opis kuponu, z którego dowiesz się, jakie są warunki i ograniczenia wykorzystania kuponu.

 2. Kliknij w wybrany kupon rabatowy.

 3. Moje Kupony przekierują cię wówczas do witryny Western Union, a w pasku na górze strony zobaczysz okienko „Twój kupon rabatowy”.

 4. Skopiuj z tego okienka kod kuponu, lub też zapisz go sobie.

 5. Zapoznaj się z treściami na stronie Western Union oraz utwórz konto – jest to konieczne do realizacji przekazu pieniężnego, a także do uzyskania zniżki dzięki kuponowi rabatowemu.

 6. Podczas procedury zlecania przekazu, na etapie płatności, zobaczysz opcję „Chcę użyć kodu promocyjnego”. To właśnie tutaj wprowadź w puste pole kod kuponu rabatowego Western Union, po czym aktywuj go przyciskiem obok.

 7. System automatycznie obniży wtedy należną opłatę za przekaz o wielkość rabatu z kuponu. To już wszystko – dokończ tylko proces zlecania przekazu i ciesz się z faktu, że już niebawem twoi najbliżsi otrzymają pieniądze od ciebie.

Miejsce na kupon rabatowy - zrzut ekranu z procesu składania zamówienia w serwisie.

Adres

Western Union Internet Poland
P.O. Box 78540
176 02, Ateny
Grecja

Telefon

+48 800 32 11 416
(opłata wg stawek operatora)

Sklep internetowy Western Union

http://www.westernunion.pl/

Metody płatności
 • Karta kredytowa
  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • Maestro
Sposoby dostawy
 • Elektroniczna dostawa (ESD)
Ogólne warunki handlowe firmy
Recenzje dla Western Union
1 ocena
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Zrealizuj kupon rabatowy

member_registration_animate

Napisz recenzję
napisał(-a)
Pewna kasa
Proces zamówienia
Dostawa/opakowanie
Serwis/gwarancja
Kupon rabatowy
Wiele razy zdarzyło mi się być w sytuacji kryzysowej i nie mieć czasu by czekać na przelew od bliskiej osoby do następnego dnia czy przez kilka kolejnych dni. Dzięki Western Union moje problemy zniknęły, a przekazywanie środków nawet z dwóch różnych miejsc na świecie przestało być niemożliwe. Od wpłaty na rachunek do chwili kiedy mogę wypłacić środki mija dosłownie parę chwil, a ja będąc na wakacjach zagranicą czy przebywając w innym mieście na terenie kraju zawsze mogę czuć się pewnie i bezpiecznie. Prostota systemu online i skuteczność oraz profesjonalizm w punktach bezpośrednich to ogromna zaleta
Czy ta recenzja była pomocna? 0 0

The site does not support this resolution on IE 8

Używamy ciasteczek (cookies), by udostępniać Wam lepszy serwis. Więcej dowiesz się pod